kteatime - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
bg: Програма за приготвяне на чай

en: Current maintainer
bg: Текуща поддръжка

en: Many patches
bg: Много поправки

en: Start a new tea with this time.
bg: Правене на нов чай с това време.

en: seconds
bg: секунди

en: Use this name for the tea started with --time.
bg: Използване на това име за чая, започнат с --time.

en: name
bg: име

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
bg: Персонализиран чай

en: Configure Tea Cooker
bg: Настройване на програмата за чай

en: Save changes and close dialog.
bg: Записване на промените и затваряне.

en: Close dialog without saving changes.
bg: Затваряне без записване на промените.

en: Show help page for this dialog.
bg: Показване на помощ за този прозорец.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
bg[0]:  секунда
bg[1]:  секунди

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
bg[0]:  секунда
bg[1]:  секунди

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
bg: Списък с чаеве

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
bg: Настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
bg: Име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
bg: Време

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
bg:  мин

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
bg:  сек

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
bg: Действия при изтичане на времето

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
bg: Изскачащо съобщение

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
bg: Скриване на съобщението след

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
bg: Напомняне на всеки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
bg: Показване на състоянието в системния панел

en: %1 year | %1 years
bg[0]: %1 година
bg[1]: %1 години

en: %1 a | %1 a
bg[0]: %1г.
bg[1]: %1г.

en: %1 day | %1 days
bg[0]: %1 ден
bg[1]: %1 дни

en: %1 d | %1 d
bg[0]: %1 ден
bg[1]: %1 дни

en: %1 hour | %1 hours
bg[0]: %1 час
bg[1]: %1 часа

en: %1 h | %1 h
bg[0]: %1 час
bg[1]: %1 часа

en: %1 minute | %1 minutes
bg[0]: %1 минута
bg[1]: %1 минути

en: %1 min | %1 min
bg[0]: %1 мин
bg[1]: %1 мин

en: %1 second | %1 seconds
bg[0]: %1 секунда
bg[1]: %1 секунди

en: %1 s | %1 s
bg[0]: %1 сек
bg[1]: %1 сек

en: Unnamed Tea
bg: Неозаглавен чай

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
bg: Започване на нов чай с настройките за време, дадени в този прозорец.

en: Close this dialog without starting a new tea.
bg: Затваряне на прозореца без започване на нов чай.

en:  minute |  minutes
bg[0]:  минута
bg[1]:  минути

en:  second |  seconds
bg[0]:  секунда
bg[1]:  секунди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
bg: Време:

en: Unknown Tea
bg: Непознат чай

en: Black Tea
bg: Черен чай

en: Earl Grey
bg: Ърл грей чай

en: Fruit Tea
bg: Плодов чай

en: Green Tea
bg: Зелен чай

en: &Resume
bg: &Продължаване

en: &Pause
bg: &Пауза

en: &Stop
bg: &Спиране

en: &Configure...
bg: &Настройки...

en: &Custom...
bg: &Персонализиран...

en: No steeping tea.
bg: Чай без накисване.

en: The Tea Cooker
bg: Програма за приготвяне на чай

en: %1 is now ready!
bg: Чаят е готов (%1)!

en: %1 is ready since %2!
bg: %1 е готов от %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
bg: Чаят (%2) ще е готов след %1.
