kteatime - en to ca@valencia translation catalogue (49 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
ca@valencia: Utilitat de KDE per a fer una bona tassa de te.

en: Current maintainer
ca@valencia: Mantenidor actual

en: Many patches
ca@valencia: Molts pedaços

en: Start a new tea with this time.
ca@valencia: Inicia un te nou amb esta hora.

en: seconds
ca@valencia: segons

en: Use this name for the tea started with --time.
ca@valencia: Utilitza este nom per al te iniciat amb «--time».

en: name
ca@valencia: nom

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
ca@valencia: Te personalitzat

en: Configure Tea Cooker
ca@valencia: Configura el cuiner de te

en: Save changes and close dialog.
ca@valencia: Guarda els canvis i tanca el diàleg.

en: Close dialog without saving changes.
ca@valencia: Tanca el diàleg sense guardar els canvis.

en: Show help page for this dialog.
ca@valencia: Mostra la pàgina d'ajuda per a este diàleg.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
ca@valencia[0]:  segon
ca@valencia[1]:  segons

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
ca@valencia[0]:  segons
ca@valencia[1]:  segons

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
ca@valencia: Llista de tes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
ca@valencia: Propietats del te

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
ca@valencia: Nom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
ca@valencia: Temps

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
ca@valencia:  s

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
ca@valencia: Acció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
ca@valencia: Emergent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
ca@valencia: Oculta automàticament la finestra emergent després de

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
ca@valencia: Recorda cada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
ca@valencia: Mostra el progrés a la safata d'icones

en: %1 year | %1 years
ca@valencia[0]: %1 any
ca@valencia[1]: %1 anys

en: %1 day | %1 days
ca@valencia[0]: %1 dia
ca@valencia[1]: %1 dies

en: %1 hour | %1 hours
ca@valencia[0]: %1 hora
ca@valencia[1]: %1 hores

en: %1 minute | %1 minutes
ca@valencia[0]: %1 minut
ca@valencia[1]: %1 minuts

en: %1 second | %1 seconds
ca@valencia[0]: %1 segon
ca@valencia[1]: %1 segons

en: Unnamed Tea
ca@valencia: Te sense nom

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
ca@valencia: Inicia un te personalitzat nou amb el temps configurat en este diàleg.

en: Close this dialog without starting a new tea.
ca@valencia: Tanca este diàleg sense iniciar cap te nou.

en:  minute |  minutes
ca@valencia[0]:  minut
ca@valencia[1]:  minuts

en:  second |  seconds
ca@valencia[0]:  segon
ca@valencia[1]:  segons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
ca@valencia: Hora del te:

en: Unknown Tea
ca@valencia: Te desconegut

en: Black Tea
ca@valencia: Te negre

en: Fruit Tea
ca@valencia: Te de fruita

en: Green Tea
ca@valencia: Te verd

en: &Resume
ca@valencia: &Reprén

en: &Pause
ca@valencia: Fes una &pausa

en: &Stop
ca@valencia: A&tura

en: &Configure...
ca@valencia: &Configura...

en: &Custom...
ca@valencia: &Personalitza...

en: No steeping tea.
ca@valencia: No hi ha cap te fent-se.

en: The Tea Cooker
ca@valencia: El cuiner de te

en: %1 is now ready!
ca@valencia: %1 ja està preparat!

en: %1 is ready since %2!
ca@valencia: %1 ja està preparat des de %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
ca@valencia: Queden %1 per a %2.
