kteatime - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: KTeaTime
cy: KAmserTe

en: Many patches
cy: Llawr o gywiriadau

en: Configure Tea Cooker
cy: Ffurfweddu y Tegell Te

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
cy: Rhestr Te

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
cy: Priodweddau'r Te

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
cy: Enw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
cy: Amser

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
cy: Gweithrediad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
cy: Naidlen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
cy: Gweld cynnydd yng nghafn eiconau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
cy: Amser te:

en: Black Tea
cy: Te Du

en: Fruit Tea
cy: Te Ffrwyth

en: &Configure...
cy: &Ffurfweddu...

en: The Tea Cooker
cy: Y Tegell Te
