kteatime - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
eo: KDE utilaĵo por fari tason de bonega teo

en: Many patches
eo: Multaj flikaĵoj

en: Start a new tea with this time.
eo: Ekprepari novan teon kun tiu tempo.

en: seconds
eo: sekundoj.

en: Configure Tea Cooker
eo: Agordi la teinfuzilon

en: Save changes and close dialog.
eo: Konservi la ŝanĝojn kaj malfermi la fenestron.

en: Close dialog without saving changes.
eo: Malfermi la fenestron sen konservi la ŝanĝojn.

en: Show help page for this dialog.
eo: Montri la helppaĝon pri tiu fenestro.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
eo: Tea listo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
eo: Teaj ecoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
eo: Nomo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
eo: Infuzdaŭro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
eo: sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
eo: Ago

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
eo: Mesaĝo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
eo: Aŭtomate kaŝi la mesaĝon post

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
eo: Rememorilo ĉiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
eo: Montri la progreson per piktogramo en la taskobreto

en: %1 year | %1 years
eo[0]: %1 jaro
eo[1]: %1 jaroj

en: %1 a | %1 a
eo[0]: %1 j
eo[1]: %1 j

en: %1 day | %1 days
eo[0]: %1 tago
eo[1]: %1 tagoj

en: %1 d | %1 d
eo[0]: %1 t
eo[1]: %1 t

en: %1 hour | %1 hours
eo[0]: %1 horo
eo[1]: %1 horoj

en: %1 minute | %1 minutes
eo[0]: %1 minuto
eo[1]: %1 minutoj

en: %1 second | %1 seconds
eo[0]: %1 sekundo
eo[1]: %1 sekundoj

en: Unnamed Tea
eo: Sennoma teo

en: Close this dialog without starting a new tea.
eo: Fermi tiun fenestron sen prepari novan teon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
eo: Infuzdaŭro:

en: Unknown Tea
eo: Nekonata teo

en: Black Tea
eo: Nigra teo

en: Fruit Tea
eo: Fruktinfuzaĵo

en: &Stop
eo: Ha&lti

en: &Configure...
eo: &Agordi...

en: The Tea Cooker
eo: La teinfuzilo

en: %1 is now ready!
eo: La %1 estas preta nun!

en: %1 is ready since %2!
eo: %1 estas preta ekde %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
eo: %1 restante por %2
