kteatime - en to et translation catalogue (50 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
et: KDE tööriist hea tee valmistamiseks.

en: © 1998-1999, Matthias Hölzer-Klüpfel
    © 2002-2003, Martin Willers
    © 2007-2010, Stefan Böhmann
et: © 1998-1999: Matthias Hölzer-Klüpfel
     © 2002-2003: Martin Willers
     © 2007-2010: Stefan Böhmann

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Many patches
et: Palju paiku

en: Start a new tea with this time.
et: Uue tee käimapanek määratud ajal.

en: seconds
et: sekundit

en: Use this name for the tea started with --time.
et: Selle nime kasutamine tee puhul, mis käivitatakse võtmega --time.

en: name
et: nimi

en: Configure Tea Cooker
et: Teekannu seadistamine

en: Save changes and close dialog.
et: Salvestab muudatused ja sulgeb dialoogi.

en: Close dialog without saving changes.
et: Sulgeb dialoogi muudatusi salvestamata.

en: Show help page for this dialog.
et: Näitab dialoogi abiteksti.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
et[0]:  sekundi järel
et[1]:  sekundi järel

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
et[0]:  sekundi järel
et[1]:  sekundi järel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
et: Teenimekiri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
et: Tee omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
et: Aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
et: sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
et: Tegevus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
et: Hüpikaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
et: Hüpikakna peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
et: Meeldetuletus iga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
et: Edenemist näidatakse ikoonil

en: %1 year | %1 years
et[0]: %1 aasta
et[1]: %1 aastat

en: %1 day | %1 days
et[0]: %1 päev
et[1]: %1 päeva

en: %1 d | %1 d
et[0]: %1 p
et[1]: %1 p

en: %1 hour | %1 hours
et[0]: %1 tund
et[1]: %1 tundi

en: %1 h | %1 h
et[0]: %1 t
et[1]: %1 t

en: %1 minute | %1 minutes
et[0]: %1 minut
et[1]: %1 minutit

en: %1 second | %1 seconds
et[0]: %1 sekund
et[1]: %1 sekundit

en: %1 s | %1 s
et[0]: %1 sek
et[1]: %1 sek

en: Unnamed Tea
et: Nimetu tee

en: Close this dialog without starting a new tea.
et: Sulgeb dialoogi uut teed käima panemata.

en:  minute |  minutes
et[0]:  minut
et[1]:  minutit

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
et: Tee valmimise aeg:

en: Unknown Tea
et: Tundmatu tee

en: Black Tea
et: Must tee

en: Fruit Tea
et: Puuviljatee

en: Green Tea
et: Roheline tee

en: &Resume
et: &Jätka

en: &Pause
et: &Paus

en: &Stop
et: &Peata

en: &Configure...
et: &Seadista...

en: No steeping tea.
et: Tee ei tõmba.

en: The Tea Cooker
et: Teekann

en: %1 is now ready!
et: %1 on nüüd valmis!

en: %1 is ready since %2!
et: %1 on valmis juba %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
et: Kulub veel %1, kuni %2 valmib
