kteatime 0 - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
hr: KDE alat za pripremanje šalice finog čaja

en: Current maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Many patches
hr: Mnogo zakrpa

en: Start a new tea with this time.
hr: Skuhaj novi čaj u to vrijeme.

en: Configure Tea Cooker
hr: Konfiguriranje Čajnika

en: Save changes and close dialog.
hr: Spremi promjene i zatvori dijalog.

en: Close dialog without saving changes.
hr: Zatvori dijalog bez spremanja promjena.

en: Show help page for this dialog.
hr: Prikaži stranicu s pomoći za taj dijalog.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
hr: Popis čajeva

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
hr: Svojstva čaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
hr: Ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
hr: Vrijeme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
hr:  sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
hr: Aktivnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
hr: Skočni izbornik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
hr: Automatski sakrij iskočnika nakon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
hr: Podsjeti svakih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
hr: Napredak prikaži u ikoni trake sustava

en: %1 year | %1 years
hr[0]: %1 godinu
hr[1]: %1 godine
hr[2]: %1 godina

en: %1 a | %1 a
hr[0]: %1 s
hr[1]: %1 s
hr[2]: %1 s

en: %1 day | %1 days
hr[0]: %1 dan
hr[1]: %1 dana
hr[2]: %1 dana

en: %1 hour | %1 hours
hr[0]: %1 sat
hr[1]: %1 sata
hr[2]: %1 sati

en: %1 minute | %1 minutes
hr[0]: %1 minuta
hr[1]: %1 minute
hr[2]: %1 minuta

en: %1 second | %1 seconds
hr[0]: %1 sekunda
hr[1]: %1 sekunde
hr[2]: %1 sekundi

en: Unnamed Tea
hr: Bezimeni čaj

en: Close this dialog without starting a new tea.
hr: Zatvori ovaj dijalog bez kuhanja čaja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
hr: Vrijeme za čaj:

en: Unknown Tea
hr: Nepoznati čaj

en: Black Tea
hr: Crni čaj

en: Fruit Tea
hr: Voćni čaj

en: &Stop
hr: &Zaustavi

en: &Configure...
hr: &Konfiguriraj …

en: No steeping tea.
hr: Čaj bez močenja.

en: The Tea Cooker
hr: Čajnik

en: %1 is now ready!
hr: Čaj %1 je spreman!

en: %1 is ready since %2!
hr: %1 je spreman od %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
hr: %1 preostalo za %2
