kteatime - en to km translation catalogue (43 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
km: ឧបករណ៍ KDE សម្រាប់​ឆុង​តែមួយ​ពែង​ដ៏ឆ្ងាញ់

en: Current maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Many patches
km: បំណះ​ច្រើន

en: Start a new tea with this time.
km: ចាប់ផ្ដើម​តែ​ថ្មី​ជាមួយ​នឹង​ពេលវេលា​នេះ ។

en: Configure Tea Cooker
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធចង្ក្រានតែ

en: Save changes and close dialog.
km: រក្សា​ទុក​កា​រផ្លាស់ប្ដូរ និង​បិទ​ប្រអប់ ។

en: Close dialog without saving changes.
km: បិទ​ប្រអប់​ដោយ​មិន​រក្សាទុក​កា​រផ្លាស់ប្ដូរ ។

en: Show help page for this dialog.
km: បង្ហាញ​ទំព័រ​ជំនួយ​សម្រាប់​ប្រអប់​នេះ ។

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
km[0]:  វិនាទី

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
km[0]:  វិនាទី

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
km: បញ្ជី​តែ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិរបស់តែ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
km: ឈ្មោះ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
km: ពេល​វេលា​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
km: នាទី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
km: វិ.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
km: អំពើ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
km: លេច​ឡើង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
km: លាក់​កា​រលេចឡើង​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​បន្ទាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
km: រំលឹក​រៀងរាល់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
km: ធ្វើ​ឲ្យ​វឌ្ឍនភាព​មើល​ឃើញ ក្នុង​ថាស​រូប​តំណាង

en: %1 year | %1 years
km[0]: %1 ឆ្នាំ

en: %1 day | %1 days
km[0]: %1 ថ្ងៃ

en: %1 d | %1 d
km[0]: %1 ថ្ងៃ

en: %1 hour | %1 hours
km[0]: %1 ម៉ោង

en: %1 h | %1 h
km[0]: %1 ម៉ោង

en: %1 minute | %1 minutes
km[0]: %1 នាទី

en: %1 min | %1 min
km[0]: %1 នាទី

en: %1 second | %1 seconds
km[0]: %1 វិនាទី

en: %1 s | %1 s
km[0]: %1 វិ.

en: Unnamed Tea
km: តែ​គ្មាន​ឈ្មោះ

en: Close this dialog without starting a new tea.
km: បិទ​ប្រអប់​នេះ​ដោយ​មិន​ចាប់ផ្ដើម​តែ​ថ្មី ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
km: ពេលវេលា​តែ ៖

en: Unknown Tea
km: មិន​ស្គាល់​តែ

en: Black Tea
km: តែ​ខ្មៅ

en: Fruit Tea
km: តែ​ផ្លែឈើ

en: &Stop
km: បញ្ឈប់

en: &Configure...
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ...

en: No steeping tea.
km: គ្មាន​តែ​កំពុង​រត់ ។

en: The Tea Cooker
km: ចង្ក្រានតែ

en: %1 is now ready!
km: %1 ឥឡូវ​រួរាល់​ហើយ !

en: %1 is ready since %2!
km: %1 រួច​រាល់​តាំង​ពី %2 !

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
km: នៅ​សល់ %1 សម្រាប់ %2 ។
