kteatime - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
lt: KDE įrankis, skirtas užvirinti nuostabios arbatos puodelį.

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Many patches
lt: Daug pataisų

en: Start a new tea with this time.
lt: Pradėti naują arbatą su šiuo laiku.

en: seconds
lt: sekundės

en: Use this name for the tea started with --time.
lt: Naudoti šį arbatos pavadinimą pradėtą su --time.

en: name
lt: pavadinimas

en: Configure Tea Cooker
lt: Konfigūruoti arbatos virėją

en: Save changes and close dialog.
lt: Įrašyti pakeitimus ir užverti dialogą.

en: Close dialog without saving changes.
lt: Užverti dialogą neįrašant pakeitimų.

en: Show help page for this dialog.
lt: Rodyti pagalbos puslapį šiam dialogui.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundės
lt[1]:  sekundžių
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundės

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundę
lt[1]:  sekundes
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
lt: Arbatų sąrašas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
lt: Arbatos savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
lt: Laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
lt: min.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
lt: sek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
lt: Veiksmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
lt: Iškylantysis langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
lt: Automatiškai slėpti iškylantįjį langą po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
lt: Priminimas kas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
lt: Atvaizduoti eigą sistemos dėkle

en: %1 year | %1 years
lt[0]: %1 metai
lt[1]: %1 metai
lt[2]: %1 metų
lt[3]: %1 metai

en: %1 a | %1 a
lt[0]: %1 m.
lt[1]: %1 m.
lt[2]: %1 m.
lt[3]: %1 m.

en: %1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en: %1 d | %1 d
lt[0]: %1 d.
lt[1]: %1 d.
lt[2]: %1 d.
lt[3]: %1 d.

en: %1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

en: %1 h | %1 h
lt[0]: %1 val.
lt[1]: %1 val.
lt[2]: %1 val.
lt[3]: %1 val.

en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

en: %1 min | %1 min
lt[0]: %1 min.
lt[1]: %1 min.
lt[2]: %1 min.
lt[3]: %1 min.

en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

en: %1 s | %1 s
lt[0]: %1 sek.
lt[1]: %1 sek.
lt[2]: %1 sek.
lt[3]: %1 sek.

en: Unnamed Tea
lt: Bevardė arbata

en: Close this dialog without starting a new tea.
lt: Užverti šį dialogą nepradedant naujos arbatos.

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutė
lt[1]:  minutės
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutė

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
lt: Arbatos laikas:

en: Unknown Tea
lt: Nežinoma arbata

en: Black Tea
lt: Juodoji arbata

en: Fruit Tea
lt: Vaisių arbata

en: Green Tea
lt: Žalioji arbata

en: &Resume
lt: P&ratęsti

en: &Pause
lt: &Pristabdyti

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Configure...
lt: &Konfigūruoti...

en: No steeping tea.
lt: Nemirkoma jokia arbata.

en: The Tea Cooker
lt: Arbatos virėjas

en: %1 is now ready!
lt: %1 paruošta!

en: %1 is ready since %2!
lt: %1 paruošta nuo %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
lt: Liko %1, kol bus paruošta %2.
