kteatime - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
lv: KDE rīks labas tējas pagatavošanai.

en: © 1998-1999, Matthias Hölzer-Klüpfel
    © 2002-2003, Martin Willers
    © 2007-2010, Stefan Böhmann
lv: © 1998—1999, Matthias Hölzer-Klüpfel
    © 2002—2003, Martin Willers
    © 2007—2010, Stefan Böhmann

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Many patches
lv: Daudzi labojumi

en: Start a new tea with this time.
lv: Sākt jaunu tēju ar šo laiku.

en: seconds
lv: sekundes

en: Use this name for the tea started with --time.
lv: Izmantojiet šo nosaukumu tējai, kas sākas ar „--time“.

en: name
lv: nosaukums

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
lv: Cita tēja

en: Configure Tea Cooker
lv: Konfigurēt tējas vārītāju

en: Save changes and close dialog.
lv: Saglabāt izmaiņas un aizvērt logu.

en: Close dialog without saving changes.
lv: Aizvērt logu, nesaglabājot izmaiņas.

en: Show help page for this dialog.
lv: Rādīt palīdzības lapu šim logam.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekunžu

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekunžu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
lv: Tēju saraksts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
lv: Tējas īpašības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
lv: Laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
lv:  sek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
lv: Darbība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
lv: Uznirstošais paziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
lv: Automātiski paslēpt uznirstošo logu pēc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
lv: Atgādinājums ik pēc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
lv: Vizualizēt progresu sistēmas ikonu joslā

en: %1 year | %1 years
lv[0]: %1 gads
lv[1]: %1 gadi
lv[2]: %1 gadu

en: %1 a | %1 a
lv[0]: %1 g
lv[1]: %1 g
lv[2]: %1 g

en: %1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

en: %1 h | %1 h
lv[0]: %1 st.
lv[1]: %1 st.
lv[2]: %1 st.

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: %1 min | %1 min
lv[0]: %1 min.
lv[1]: %1 min.
lv[2]: %1 min.

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

en: %1 s | %1 s
lv[0]: %1 sek.
lv[1]: %1 sek.
lv[2]: %1 sek.

en: Unnamed Tea
lv: Nenosaukta tēja

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
lv: Sākt jaunu pielāgotu tēju ar logā norādīto laiku.

en: Close this dialog without starting a new tea.
lv: Aizvērt šo logu, nesākot jaunu tēju.

en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūte
lv[1]:  minūtes
lv[2]:  minūšu

en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekunžu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
lv: Tējas laiks:

en: Unknown Tea
lv: Nezināma tēja

en: Black Tea
lv: Melnā tēja

en: Fruit Tea
lv: Augļu tēja

en: Green Tea
lv: Zaļā tēja

en: &Resume
lv: &Turpināt

en: &Pause
lv: &Pauzēt

en: &Stop
lv: A&pturēt

en: &Configure...
lv: &Konfigurēt...

en: &Custom...
lv: &Cita tēja...

en: No steeping tea.
lv: Tēja nav uzlieta.

en: The Tea Cooker
lv: Tējas vārītājs

en: %1 is now ready!
lv: %1 ir gatava!

en: %1 is ready since %2!
lv: %1 ir gatava pirms %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
lv: %1 atlikušas līdz būs gatava %2.
