kteatime - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Configure Tea Cooker
ms: Selaraskan Penjerang Teh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
ms: Senarai Teh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
ms: Ciri-ciri Teh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
ms: Nama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
ms: Masa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
ms: Aksi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
ms: Pop Keluar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
ms: Masa Teh:

en: Black Tea
ms: Teh Hitam

en: The Tea Cooker
ms: Penjerang Teh
