kteatime - en to nb translation catalogue (42 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
nb: KDE-verktøy for å lage en god kopp te.

en: Current maintainer
nb: Nåværende vedlikeholder

en: Many patches
nb: Mange oppdateringer

en: Start a new tea with this time.
nb: Start en ny te med denne tiden.

en: seconds
nb:  sekunder

en: name
nb: navn

en: Configure Tea Cooker
nb: Oppsett av tekokeren

en: Save changes and close dialog.
nb: Lagre endringer og lukk dialogen.

en: Close dialog without saving changes.
nb: Lukk dialogen uten å lagre endringer.

en: Show help page for this dialog.
nb: Vis hjelpetekst for dette dialogvinduet.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
nb[0]:  sekund
nb[1]:  sekunder

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
nb[0]:  sekund
nb[1]:  sekunder

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
nb: Teliste

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
nb: Teegenskaper

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
nb: Navn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
nb: Tid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
nb: s

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
nb: Handling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
nb: Sprett opp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
nb: Automatisk skjul sprettopp etter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
nb: Påminnelse hver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
nb: Vis framdriften i systemkurven

en: %1 year | %1 years
nb[0]: %1 år
nb[1]: %1 år

en: %1 day | %1 days
nb[0]: %1 dag
nb[1]: %1 dager

en: %1 hour | %1 hours
nb[0]: %1 time
nb[1]: %1 timer

en: %1 minute | %1 minutes
nb[0]: %1 minutt
nb[1]: %1 minutter

en: %1 second | %1 seconds
nb[0]: %1 sekund
nb[1]: %1 sekunder

en: Unnamed Tea
nb: Navnløs te

en: Close this dialog without starting a new tea.
nb: Lukk dette dialogvinduet uten å starte en ny te.

en:  minute |  minutes
nb[0]:  minutt
nb[1]:  minutter

en:  second |  seconds
nb[0]:  sekund
nb[1]:  sekunder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
nb: Tetid:

en: Unknown Tea
nb: Ukijent te

en: Black Tea
nb: Svart te

en: Fruit Tea
nb: Frukt-te

en: &Stop
nb: Sto&pp

en: &Configure...
nb: &Tilpass …

en: No steeping tea.
nb: Ingen te trekkes.

en: The Tea Cooker
nb: Te-kokeren

en: %1 is now ready!
nb: %1 er nå klar!

en: %1 is ready since %2!
nb: %1 har vært klar i %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
nb: %1 igjen for %2.
