kteatime - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: KTeaTime
ne: केचिया समय

en: Martin Willers
ne: मार्टिन विलर्स

en: Daniel Teske
ne: डेनियल टेस्की

en: Many patches
ne: धेरै भागहरू

en: Configure Tea Cooker
ne: चिया बनाउने कन्फिगर गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
ne: चिया सूची

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
ne: चिया गुण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
ne: नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
ne: समय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
ne: मिनेट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
ne: सेकेन्ड

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
ne: कार्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
ne: पपअप

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
ne: प्रतिमा ट्रेमा दृश्ययात्मक प्रगति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
ne: चिया समय:

en: Black Tea
ne: कालो चिया

en: Earl Grey
ne: हल्का खैरो

en: Fruit Tea
ne: फलफूलको चिया

en: &Configure...
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: The Tea Cooker
ne: चिया बनाउने
