kteatime - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
nl: KDE-hulpprogramma voor het maken van een lekker kopje thee

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Many patches
nl: Vele lapmiddelen

en: Start a new tea with this time.
nl: Start een nieuwe thee met deze tijdsinstelling.

en: seconds
nl: seconden

en: Use this name for the tea started with --time.
nl: Gebruik deze naam voor de thee gestart met --time.

en: name
nl: naam

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
nl: Aangepaste thee

en: Configure Tea Cooker
nl: Theezetter instellen

en: Save changes and close dialog.
nl: Wijzigingen opslaan en dit dialoog sluiten.

en: Close dialog without saving changes.
nl: Dit dialoog sluiten zonder de wijzigingen op te slaan.

en: Show help page for this dialog.
nl: Documentatie voor dit dialoog tonen.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
nl: Theelijst

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
nl: Thee-eigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
nl: Tijd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
nl: Actie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
nl: Dialoogvenster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
nl: Dialoogvenster sluiten na

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
nl: Herinnering elke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
nl: Voortgang tonen in systeemvak

en: %1 year | %1 years
nl[0]: %1 jaar
nl[1]: %1 jaren

en: %1 day | %1 days
nl[0]: %1 dag
nl[1]: %1 dagen

en: %1 hour | %1 hours
nl[0]: %1 uur
nl[1]: %1 uur

en: %1 h | %1 h
nl[0]: %1 u
nl[1]: %1 u

en: %1 minute | %1 minutes
nl[0]: %1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

en: Unnamed Tea
nl: Naamloze thee

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
nl: Start een nieuwe aangepaste thee met de in dit dialoog ingestelde tijd.

en: Close this dialog without starting a new tea.
nl: Sluit dit dialoog zonder een nieuwe thee te starten.

en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
nl: Theetijd:

en: Unknown Tea
nl: Onbekende thee

en: Black Tea
nl: Zwarte thee

en: Fruit Tea
nl: Vruchtenthee

en: Green Tea
nl: Groene thee

en: &Resume
nl: He&rvatten

en: &Pause
nl: &Pauzeren

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: &Configure...
nl: &Configureren...

en: &Custom...
nl: &Aangepast...

en: No steeping tea.
nl: Geen thee aan het trekken.

en: The Tea Cooker
nl: De theezetter

en: %1 is now ready!
nl: %1 is nu klaar!

en: %1 is ready since %2!
nl: %1 is klaar sinds %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
nl: %1 te gaan voor %2.
