kteatime - en to oc translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
oc: Nom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
oc: Ora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
oc: minuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
oc: seg.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
oc: Accion

en: %1 hour | %1 hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: %1 oras

en: &Configure...
oc: &Configurar...
