kteatime - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
pl: Narzędzie KDE do parzenia dobrej herbaty.

en: Current maintainer
pl: Obecny opiekun

en: Many patches
pl: Wiele poprawek

en: Start a new tea with this time.
pl: Zacznij nową herbatę o tej godzinie.

en: seconds
pl: sekundy

en: Use this name for the tea started with --time.
pl: Użyj tej nazwy dla herbaty uruchomionej z argumentem --time.

en: name
pl: nazwa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
pl: Własna herbata

en: Configure Tea Cooker
pl: Ustawienia zaparzacza herbaty

en: Save changes and close dialog.
pl: Zapisuje zmiany i zamyka to okno.

en: Close dialog without saving changes.
pl: Zamyka okno bez zapisywania zmian.

en: Show help page for this dialog.
pl: Pokaż pomoc dla tego okna.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
pl[0]:  sekundzie
pl[1]:  sekundach
pl[2]:  sekundach

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
pl[0]:  sekunda
pl[1]:  sekundy
pl[2]:  sekund

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
pl: Spis herbat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
pl: Szczegóły herbaty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
pl: Nazwa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
pl: Czas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
pl: sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
pl: Działanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
pl: Okno wysuwne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
pl: Sam ukryj okno po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
pl: Przypominaj co

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
pl: Pokaż postęp na ikonie w tacce systemowej

en: %1 year | %1 years
pl[0]: %1 rok
pl[1]: %1 lata
pl[2]: %1 lat

en: %1 day | %1 days
pl[0]: %1 dzień
pl[1]: %1 dni
pl[2]: %1 dni

en: %1 hour | %1 hours
pl[0]: %1 godzina
pl[1]: %1 godziny
pl[2]: %1 godzin

en: %1 minute | %1 minutes
pl[0]: %1 minuta
pl[1]: %1 minuty
pl[2]: %1 minut

en: %1 second | %1 seconds
pl[0]: %1 sekunda
pl[1]: %1 sekundy
pl[2]: %1 sekund

en: Unnamed Tea
pl: Nienazwana herbata

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
pl: Zaczyna nową własną herbatę z czasem ustawionym w tym oknie.

en: Close this dialog without starting a new tea.
pl: Zamyka to okno dialogowe bez zaczynania nowej herbaty.

en:  minute |  minutes
pl[0]:  minuta
pl[1]:  minuty
pl[2]:  minut

en:  second |  seconds
pl[0]:  sekunda
pl[1]:  sekundy
pl[2]:  sekund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
pl: Czas parzenia:

en: Unknown Tea
pl: Nieznana herbata

en: Black Tea
pl: Herbata czarna

en: Fruit Tea
pl: Herbata owocowa

en: Green Tea
pl: Herbata zielona

en: &Resume
pl: &Wznów

en: &Pause
pl: &Wstrzymaj

en: &Configure...
pl: U&stawienia...

en: &Custom...
pl: &Własna...

en: No steeping tea.
pl: Nie ma żadnych uruchomionych herbat.

en: The Tea Cooker
pl: Program do parzenia herbaty

en: %1 is now ready!
pl: %1 jest już gotowa!

en: %1 is ready since %2!
pl: %1 jest gotowa już %2

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
pl: Pozostało %1 dla herbaty %2
