kteatime - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
sk: KDE pomôcka na prípravu dobrej šálky čaju.

en: Current maintainer
sk: Aktuálny správca

en: Many patches
sk: Množstvo opráv

en: Start a new tea with this time.
sk: Zaliať nový čaj s týmto časom.

en: seconds
sk: sekúnd

en: Use this name for the tea started with --time.
sk: Použiť tento názov pre čaj začatý s --time.

en: name
sk: názov

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
sk: Vlastný čaj

en: Configure Tea Cooker
sk: Nastaviť varič čaju

en: Save changes and close dialog.
sk: Uložiť zmeny a zavrieť dialóg.

en: Close dialog without saving changes.
sk: Zavrieť dialóg bez uloženia zmien.

en: Show help page for this dialog.
sk: Zobraziť pomocníka pre tento dialóg.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
sk[0]:  sekunda
sk[1]:  sekundy
sk[2]:  sekúnd

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
sk[0]:  sekunda
sk[1]:  sekundy
sk[2]:  sekúnd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
sk: Zoznam čajov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
sk: Vlastnosti čaju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
sk: Názov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
sk: Čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
sk: sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
sk: Akcia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
sk: Vyskakovacie okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
sk: Automaticky skryť vyskakovacie okno po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
sk: Pripomienka každých

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
sk: Vizuálne zobraziť priebeh na ikone v lište

en: %1 year | %1 years
sk[0]: %1 rok
sk[1]: %1 roky
sk[2]: %1 rokov

en: %1 a | %1 a
sk[0]: %1 r
sk[1]: %1 r
sk[2]: %1 r

en: %1 day | %1 days
sk[0]: %1 deň
sk[1]: %1 dni
sk[2]: %1 dní

en: %1 hour | %1 hours
sk[0]: %1 hodina
sk[1]: %1 hodiny
sk[2]: %1 hodín

en: %1 minute | %1 minutes
sk[0]: %1 minúta
sk[1]: %1 minúty
sk[2]: %1 minút

en: %1 second | %1 seconds
sk[0]: %1 sekunda
sk[1]: %1 sekundy
sk[2]: %1 sekúnd

en: Unnamed Tea
sk: Nepomenovaný čaj

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
sk: Spustiť nový vlastný čaj s časom nastaveným v tomto dialógu.

en: Close this dialog without starting a new tea.
sk: Zavrieť tento dialóg bez zaliatia nového čaju.

en:  minute |  minutes
sk[0]:  minúta
sk[1]:  minúty
sk[2]:  minút

en:  second |  seconds
sk[0]:  sekunda
sk[1]:  sekundy
sk[2]:  sekúnd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
sk: Čas pre čaj:

en: Unknown Tea
sk: Neznámy čaj

en: Black Tea
sk: Čierny čaj

en: Fruit Tea
sk: Ovocný čaj

en: Green Tea
sk: Zelený čaj

en: &Resume
sk: Pokračovať

en: &Pause
sk: Pozastaviť

en: &Stop
sk: Za&staviť

en: &Configure...
sk: Nas&taviť...

en: &Custom...
sk: &Vlastné...

en: No steeping tea.
sk: Žiadny čaj sa nelúhuje.

en: The Tea Cooker
sk: Varič čaju

en: %1 is now ready!
sk: %1 je teraz pripravený!

en: %1 is ready since %2!
sk: %1 je hotový od %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
sk: %2 potrebuje ešte %1.
