kteatime - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
sl: Pripomoček KDE za pripravo dobre skodelice čaja.

en: © 1998-1999, Matthias Hölzer-Klüpfel
    © 2002-2003, Martin Willers
    © 2007-2010, Stefan Böhmann
sl: © 1998-1999, Matthias Hoelzer-Kluepfel
    © 2002-2003, Martin Willers
    © 2007-2010, Stefan Böhmann

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Many patches
sl: Mnogi popravki

en: Start a new tea with this time.
sl: Začni nov čaj s tem časom.

en: seconds
sl: sekund

en: Use this name for the tea started with --time.
sl: Uporabi to ime za čaj, začet s --time.

en: name
sl: ime

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TimeEditWidget)
en: Custom Tea
sl: Čaj po meri

en: Configure Tea Cooker
sl: Nastavi Kuhalnik čaja

en: Save changes and close dialog.
sl: Shrani spremembe in zapri pogovorno okno.

en: Close dialog without saving changes.
sl: Zapri okno brez shranitve sprememb.

en: Show help page for this dialog.
sl: Pokaži pomoč za to okno.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
sl[0]:  sekundah
sl[1]:  sekundi
sl[2]:  sekundah
sl[3]:  sekundah

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
sl[0]:  sekund
sl[1]:  sekundo
sl[2]:  sekundi
sl[3]:  sekunde

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
sl: Seznam čajev

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
sl: Lastnosti čaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
sl: Ime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
sl: Čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
sl: s

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
sl: Dejanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
sl: Pojavno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
sl: Samodejno skrij pojavno okno po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
sl: Opomnik vsakih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
sl: Prikaži napredek v sistemski vrstici

en: %1 year | %1 years
sl[0]: %1 let
sl[1]: %1 leto
sl[2]: %1 leti
sl[3]: %1 leta

en: %1 a | %1 a
sl[0]: %1 l
sl[1]: %1 l
sl[2]: %1 l
sl[3]: %1 l

en: %1 day | %1 days
sl[0]: %1 dni
sl[1]: %1 dan
sl[2]: %1 dneva
sl[3]: %1 dni

en: %1 hour | %1 hours
sl[0]: %1 ur
sl[1]: %1 ura
sl[2]: %1 uri
sl[3]: %1 ure

en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minut
sl[1]: %1 minuta
sl[2]: %1 minuti
sl[3]: %1 minute

en: %1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekund
sl[1]: %1 sekunda
sl[2]: %1 sekundi
sl[3]: %1 sekunde

en: Unnamed Tea
sl: Neimenovan čaj

en: Start a new custom tea with the time configured in this dialog.
sl: Začni nov čaj po meri s časom, nastavljenim v tem oknu.

en: Close this dialog without starting a new tea.
sl: Zapri to okno brez začetka namakanja novega čaja.

en:  minute |  minutes
sl[0]:  minut
sl[1]:  minuta
sl[2]:  minuti
sl[3]:  minute

en:  second |  seconds
sl[0]:  sekund
sl[1]:  sekunda
sl[2]:  sekundi
sl[3]:  sekunde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
sl: Čas namakanja:

en: Unknown Tea
sl: Neznan čaj

en: Black Tea
sl: Črni čaj

en: Fruit Tea
sl: Sadni čaj

en: Green Tea
sl: Zeleni čaj

en: &Resume
sl: Na&daljuj

en: &Pause
sl: &Premor

en: &Stop
sl: &Zaustavi

en: &Configure...
sl: &Nastavi …

en: &Custom...
sl: Po &meri …

en: No steeping tea.
sl: Noben čaj se ne namaka.

en: The Tea Cooker
sl: Kuhalnik čaja

en: %1 is now ready!
sl: %1 je pripravljen!

en: %1 is ready since %2!
sl: %1 je pripravljen že %2!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
sl: %2 bo pripravljen čez %1.
