kteatime - en to tg translation catalogue (45 entries)

en: KTeaTime
tg: KВақтиЧой

en: KDE utility for making a fine cup of tea.
tg: Барномаи KDE барои тайёр кардани чой.

en: Current maintainer
tg: Барномасози ҷорӣ

en: Many patches
tg: Бисёр қуроқ

en: Start a new tea with this time.
tg: Чойи навро бо ин вақт тайёр кунед.

en: Configure Tea Cooker
tg: Дигаргун кардани ҷӯшидани чой

en: Save changes and close dialog.
tg: Тағйиротро захира карда бо ин диалог пинҳон кунед.

en: Close dialog without saving changes.
tg: Диалогро бо тағйироти захира нокарда пинҳон кунед.

en: Show help page for this dialog.
tg: Намоиши саҳифаи ёрӣ барои ин диалог.

[ctx: Auto hide popup after]
en:  second |  seconds
tg[0]:  сония
tg[1]:  сония

[ctx: Reminder every]
en:  second |  seconds
tg[0]:  сония
tg[1]:  сония

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
tg: Рӯйхати чой

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
tg: Хусусиятҳои чой

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
tg: Ном

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
tg: Вақт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: min
tg: дақ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: sec
tg: сон

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
tg: Амал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
tg: Пайдошаванда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autohideCheckBox)
en: Auto hide popup after
tg: Пинҳоншавии худкор баъд аз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reminderCheckBox)
en: Reminder every
tg: Ёдоварӣ ҳар як

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, visualizeCheckBox)
en: Visualize progress in icon tray
tg: Намоиши ҳолати чой дар навор

en: %1 year | %1 years
tg[0]: %1 сол
tg[1]: %1 сол

en: %1 day | %1 days
tg[0]: %1 рӯз
tg[1]: %1 рӯз

en: %1 d | %1 d
tg[0]: %1 р
tg[1]: %1 р

en: %1 hour | %1 hours
tg[0]: %1 соат
tg[1]: %1 соат

en: %1 h | %1 h
tg[0]: %1 с
tg[1]: %1 с

en: %1 minute | %1 minutes
tg[0]: %1 дақиқа
tg[1]: %1 дақиқа

en: %1 min | %1 min
tg[0]: %1 дақ
tg[1]: %1 дақ

en: %1 second | %1 seconds
tg[0]: %1 сония
tg[1]: %1 сония

en: %1 s | %1 s
tg[0]: %1 с
tg[1]: %1 с

en: Unnamed Tea
tg: Чойи беном

en: Close this dialog without starting a new tea.
tg: Диалогро бе ягон тайёрии чои нав пинҳон кунед.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
tg: Вақти чой:

en: Unknown Tea
tg: Чойи номуайян

en: Black Tea
tg: Чойи сиёҳ

en: Earl Grey
tg: Грэй Граф

en: Fruit Tea
tg: Мевачой

en: &Stop
tg: &Манъ

en: &Configure...
tg: &Танзимот...

en: No steeping tea.
tg: Чойро дам накашед.

en: The Tea Cooker
tg: Ҷӯшидани чой

en: %1 is now ready!
tg: %1 тайёр шудааст!

en: %1 is ready since %2!
tg: %1 аз соати %2 тайёр аст!

[ctx: %1 is the time, %2 is the name of the tea]
en: %1 left for %2.
tg: %1 барои %2 боқӣ мондааст.
