kteatime - en to xh translation catalogue (11 entries)

en: KTeaTime
xh: Ixesha leti ye K

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup1)
en: Tea List
xh: Udweliso lweti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, teaPropertiesGroup)
en: Tea Properties
xh: Iintlobo Zeti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
xh: Igama

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Time
xh: Ixesha leti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kbuttongroup2)
en: Action
xh: Intshukumo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, popupCheckBox)
en: Popup
xh: Ingxolo eqhekezayo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minutesLabel_2)
en: Tea time:
xh: Ixesha leti

en: Black Tea
xh: Iti emnyama

en: Fruit Tea
xh: Iti yeziqhamo

en: The Tea Cooker
xh: Umpheki weti
