ktechlab - en to et translation catalogue (499 entries)

en: The Microbe Compiler
et: Microbe kompilaator

en: (C) 2004-2005, The KTechlab developers
et: (C) 2004-2005: KTechlabi arendajad

en: Added pic 16f877,16f627 and 16f628
et: Lisas pildid 16f877,16f627 ja 16f628

en: Input filename
et: Sisendfaili nimi

en: Output filename
et: Väljundfaili nimi

en: Could not open file '%1'
et: Faili "%1" avamine nurjus

en: Unknown statement
et: Tundmatu lause

en: Unexpected statement before '{'
et: Ootamatu lause enne '{'

en: Mismatched brackets in expression '%1'
et: Kokkusobimatud sulud avaldises "%1"

en: Invalid '=' found in expression
et: Avaldises leiti vigane '='

en: Reserved keyword '%1' cannot be a variable name.
et: Reserveeritud võtmesõna "%1" ei saa olla muutuja nimi.

en: Nothing between operators
et: Operaatorite vahel pole midagi

en: Missing operator or space in operand
et: Puuduv operaator või tühimärk operandis

en: Unknown variable
et: Tundmatu muutuja

en: Unknown variable '%1'
et: Tundmatu muutuja "%1"

en: Could not open include file '%1'
et: Kaasatud faili "%1" avamine nurjus

en: Division by zero
et: Jagamine nulliga

en: Number too big
et: Arv on liiga suur

en: Subroutine definition before end of program
et: Allrutiini definitsioon enne programmi lõppu

en: Interrupt routine definition before end of program
et: Katkestusrutiini definitsiooni enne programmi lõppu

en: Expected '%1'
et: Oodati "%1"

en: Alias already defined
et: Alias on juba defineeritud

en: Interrupt already defined
et: Katkestus on juba defineeritud

en: Variable '%1' is read only
et: Muutuja "%1" on kirjutuskaitstud

en: Variable '%1' is write only
et: Muutuja "%1" on lugemiskaitstud

en: Variable '%1' is already defined
et: Muutuja "%1" on juba defineeritud

en: '%1' is not a valid variable name
et: "%1" ei ole korrektne muutuja nimi

en: Variable expected
et: Oodati muutujat

en: Name expected
et: Oodati nime

en: Internal issue: Optimization has not finished in %1 iterations.
et: Sisemine probleem: optimeerimine ei ole lõppenud ka %1 korduse järel.

note: i18n("0 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation0()), ac, "edit_orientation_0" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 0 Degrees
et: 0 kraadi

note: i18n("90 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation90()), ac, "edit_orientation_90" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 90 Degrees
et: 90 kraadi

note: i18n("180 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation180()), ac, "edit_orientation_180" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 180 Degrees
et: 180 kraadi

note: i18n("270 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation270()), ac, "edit_orientation_270" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 270 Degrees
et: 270 kraadi

note: i18n("Rotate Clockwise"), "object-rotate-right", "]", circuitDocument, SLOT(rotateClockwise()), ac, "edit_rotate_cw" );
en: Rotate Clockwise
et: Pööra päripäeva

note: i18n("Rotate Counter-Clockwise"), "object-rotate-left", "[", circuitDocument, SLOT(rotateCounterClockwise()), ac, "edit_rotate_ccw" );
en: Rotate Counter-Clockwise
et: Pööra vastupäeva

note: i18n("Flip Horizontally"), "", 0, circuitDocument, SLOT(flipHorizontally()), ac, "edit_flip_horizontally" );
en: Flip Horizontally
et: Peegelda rõhtsuunas

note: i18n("Flip Vertically"), "", 0, circuitDocument, SLOT(flipVertically()), ac, "edit_flip_vertically" );
en: Flip Vertically
et: Peegelda püstsuunas

en: Simulation Initializing
et: Matkimise initsialiseerimine

en: Simulation Running
et: Matkimise käitamine

en: Simulation Paused
et: Matkimise pausil

note: i18n: ectx: label, entry (MaxUndo), group (General)
en: Maximum number of undo steps
et: Tagasivõtmiste maks. arv

note: i18n: ectx: label, entry (RestoreDocumentsOnStartup), group (General)
en: Restore Documents on Startup
et: Dokumentide taastamine käivitamisel

note: i18n: ectx: label, entry (ShowVoltageBars), group (General)
en: Show Voltage Bars
et: Pingetulpade näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowVoltageColor), group (General)
en: Show Voltage as Color
et: Pinge näitamine värviga

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshRate), group (General)
en: Refresh Rate
et: Värskendamissagedus

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (General)
en: Color of grid lines
et: Alusvõrgu joonte värv

note: i18n: ectx: label, entry (ShowGrid), group (General)
en: Whether the grid should be shown.
et: Kas näidata alusvõrku.

note: i18n: ectx: label, entry (ReuseSameViewForOutput), group (General)
en: Whether the same output should be use for generation of code, etc
et: Kas kasutada koodi genereerimise jms jaoks üht ja sama väljundit

note: i18n: ectx: label, entry (IndentAsmName), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Instruction Names
et: Inktruktsiooninimede taane

note: i18n: ectx: label, entry (IndentAsmData), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Instruction Data
et: Instruktsiooniandmete taane

note: i18n: ectx: label, entry (IndentComment), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Comments
et: Kommentaaride taane

note: i18n: ectx: label, entry (IndentEqu), group (AsmFormatter)
en: Indentation of 'equ'
et: 'equ' taane

note: i18n: ectx: label, entry (IndentEquValue), group (AsmFormatter)
en: Indentation of 'equ' Value
et: 'equ' väärtuse taane

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFormatMBOutput), group (AsmFormatter)
en: Automatically format Microbe output
et: Microbe väljundi automaatme vormindamine

note: i18n: ectx: label, entry (LogicSymbolShapes), group (Logic)
en: Logic Symbol Shapes
et: Loogikasümbolite kujundid

note: i18n: ectx: label, entry (LogicRisingTrigger), group (Logic)
en: Rising Trigger Threshold
et: Päästiku läve tõstmine

note: i18n: ectx: label, entry (LogicFallingTrigger), group (Logic)
en: Falling Trigger Threshold
et: Päästiku läve langetamine

note: i18n: ectx: label, entry (HexFormat), group (Gpasm)
en: Hex Format
et: 16nd-vorming

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCase), group (Gpasm)
en: Ignore Case
et: Tähesuuruse eiramine

note: i18n: ectx: label, entry (DosFormat), group (Gpasm)
en: Dos Formatting
et: DOS-i vormindus

note: i18n: ectx: label, entry (MiscGpasmOptions), group (Gpasm) i18n: ectx: label, entry (MiscSDCCOptions), group (SDCC)
en: Other Options
et: Muud valikud

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nostdlib), group (SDCC)
en: Do not search in the standard library directory
et: Ei otsita standardses teegikataloogis

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nostdinc), group (SDCC)
en: Do not search in the standard include directory
et: Ei otsita standardses kaasatute kataloogis

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_less_pedantic), group (SDCC)
en: Disable pedantic warnings
et: Pedantlike hoiatuste keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_std_c89), group (SDCC)
en: Strictly follow the C89 standard
et: C89 standardi range järgimine

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_std_c99), group (SDCC)
en: Strictly follow the C99 standard
et: C99 standardi range järgimine

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nogcse), group (SDCC)
en: Disable the GCSE optimization
et: GCSE optimeerimise keelamine

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nodefaultlibs), group (SDCC)
en: Do not use default libraries
et: Vaikimisi teeke ei kasutata

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_pno_banksel), group (SDCC)
en: Do not generate BANKSEL directives
et: BANKSEL direktiive ei genereerita

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_calltree), group (SDCC)
en: Dump call tree in .calltree file
et: Väljakutsepuu salvestamine .calltree-failina

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_fstack), group (SDCC)
en: Enable stack optimizations
et: Pinu optimeerimise lubamine

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_optimize_goto), group (SDCC)
en: Try to use conditional BRA instead of GOTO
et: GOTO asemel püütakse kasutada tingimuslikku BRA-d

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_optimize_df), group (SDCC)
en: Thorough data flow analysis
et: Andmevoo põhjalik analüüs

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_install_prefix), group (SDCC)
en: Location where SDCC in installed
et: SDCC paigalduse asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (PicProgrammerProgram), group (PicProgramming)
en: The application to use to program the PIC.
et: PIC programmeerimiseks kasutatav rakendus.

note: i18n: ectx: label, entry (PicProgrammerPort), group (PicProgramming)
en: The device (serial, parallel, etc...) used to program the PIC.
et: PIC programmeerimiseks kasutatav seade (jadaühendusega, paralleelühendusega vms).

note: i18n: ectx: label, entry (gplink_link_shared), group (Gplink)
en: Check this if SDCC uses shared libs for compiling (newer SDCC does so)
et: Märkimisel kasutab SDCC kompileerimisel jagatud teeke (uuemad SDCC teevad seda)

en: KTechLab
et: KTechlab

en: An IDE for microcontrollers and electronics
et: Mikrokontrollerite ja elektroonika arenduskeskkond

en: (C) 2003-2017, The KTechLab developers
et: (C) 2003-2017: KTechlabi arendajad

en: Developer, Simulation
et: Arendaja, matkimised

en: Developer
et: Arendaja

en: Developer, KDE4 Port, GUI
et: Arendaja, port KDE4 peale, graafiline kasutajaliides

en: KDE4 Port
et: Port KDE4 peale

en: Website, wiki and forum
et: Veebileht, Wiki ja foorum

en: Keeping up the project during lack of developers
et: Projekti ülalhoidmine arendajate puudumise ajal

en: Former developer, project founder, former maintainer
et: Endine arendaja, projekti looja, endine hooldaja

en: Former developer
et: Endine arendaja

en: Former website hosting and feedback during early development
et: Endine veebisaidi majutaja ja tagasiside arendamise algjärgus

en: Document to open.
et: Avatav dokument.

en: Could not open '%1'
et: "%1" avamine nurjus

en: Untitled (Circuit %1)
et: Nimeta (vooluring %1)

en: Untitled (Circuit)
et: Nimeta (vooluring)

en: Untitled (%1)
et: Nimeta (%1)

en: Untitled
et: Nimeta

en: Could not open Circuit file "%1"
et: Vooluringifaili "%1" avamine nurjus

en: Could not open text file "%1"
et: Tekstifaili "%1" avamine nurjus

en: Save Location
et: Asukoha salvestamine

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas tõesti see üle kirjutada?

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: The document '%1' has been modified.
    Do you want to save it?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Kas salvestada see?

en: Save Document?
et: Kas salvestada dokument?

en: Other
et: Muu

en: Image
et: Pilt

en: Image File
et: Pildifail

en: Line
et: Joon

en: Line Color
et: Joone värv

en: Line Width
et: Joone laius

en: Line Style
et: Joone stiil

en: Cap Style
et: Otsa stiil

en: Arrow
et: Nool

en: Canvas Text
et: Lõuendi tekst

en: Text
et: Tekst

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Frame Color
et: Raami värv

en: Solid
et: Ühtlane

en: None
et: Puudub

en: Dash
et: Kriipsjoon

en: Dot
et: Punktiir

en: Dash Dot
et: Kriipspunktjoon

en: Dash Dot Dot
et: Kriipskakspunktjoon

en: Flat
et: Lameots

en: Square
et: Ruutots

en: Round
et: Ümarots

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Ellipse
et: Ellips

en: Orientation
et: Orientatsioon

en: All Files
et: Kõik failid

note: i18n("Circuit"), "application-x-circuit", 0, this, SLOT(slotFileNewCircuit()), ac, "newfile_circuit" ))->plug( p->menu() );
en: Circuit
et: Vooluring

en: No components were found in the selection.
et: Valikus ei leitud ühtegi komponenti.

en: No External Connection components were found in the selection.
et: Valikus ei leitud ühtegi välise ühenduse komponenti.

en: Analog-Digital
et: Analoog-digitaal

en: Digital-Analog
et: Digitaal-analoog

en: Input Range
et: Sisendvahemik

en: Bidirectional LED
et: Kahesuunaline LED

en: Outputs
et: Väljundid

en: Color 1
et: Värv 1

en: Colour 2
et: Värv 2

en: Connections
et: Ühendused

en: Size
et: Suurus

en: Capacitor
et: Kondensaator

en: Buffer
et: Puhver

en: Logic Input
et: Loogiline sisend

en: Logic Output
et: Loogiline väljund

en: NPN Transistor
et: NPN transistor

en: PNP Transistor
et: PNP transistor

en: Frequency
et: Sagedus

en: Diode
et: Diood

en: Voltage
et: Pinge

en: Ground (0V)
et: Maaühendus (0V)

en: Ground
et: Maaühendus

en: Switches
et: Lülitid

en: Columns
et: Veerud

en: Potentiometer
et: Potentsiomeeter

en: Resistance
et: Takistus

en: Color
et: Värv

en: Configuration
et: Seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Output
et: Väljund

en: Peak
et: Tipp

en: Battery
et: Aku

en: External Connection
et: Väline ühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pNameLabel)
en: Name
et: Nimi

en: Rows
et: Read

en: Minimum Value
et: Miinimumväärtus

en: Maximum Value
et: Maksimumväärtus

en: Frequency Meter (TODO)
et: Sagedusmõõdik (veel teostamata)

en: Frequency Meter
et: Sagedusmõõdik

en: Ammeter
et: Ampermeeter

en: Voltmeter
et: Voltmeeter

en: XNOR gate
et: XNOR-värav

en: XOR gate
et: XOR-värav

en: OR gate
et: OR-värav

en: NOR gate
et: NOR-värav

en: NOR Gate
et: NOR-värav

en: NAND gate
et: NAND-värav

en: NAND Gate
et: NAND-värav

en: AND gate
et: AND-värav

en: AND Gate
et: AND-värav

en: Parallel Port
et: Paralleelport

en: Could not open port %1
et: Pordi %1 avamine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_typeCombo)
en: Program
et: Programm

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: The file "%1" does not exist.
et: Faili "%1" ei ole olemas.

en: (No
    program
    loaded)
et: (Ühtegi
    programmi
    ei ole laaditud)

en: Scaling
et: Skaleerimine

en: Linear
et: Lineaarne

en: Logarithmic
et: Logaritmiline

en: Upper Absolute Value
et: Ülemine absoluutväärtus

en: Lower Absolute Value
et: Alumine absoluutväärtus

en: Button Text
et: Nupu tekst

en: Resistor
et: Takisti

en: Serial Port
et: Jadaport

en: Max
et: Maks.

en: Min
et: Min.

en: File Not Found
et: Faili ei leitud

en: Unrecognized Processor
et: Tundmatu protsessor

en: The file name "%1" is too long.
et: Failinimi "%1" on liiga pikk.

en: Filename Too Long
et: Failinimi on liiga pikk

en: LST File Not Found
et: LST-faili ei leitud

en: Bad File
et: Halb fail

en: Unreadable File
et: Loetamatu fail

en: Error
et: Tõrge

en: Generic
et: Üldine

en: File
et: Fail

en: Breakpoint
et: Katkestuspunkt

en: Invalid
et: Vigane

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Microbe Code Output
et: Microbe koodi väljund

en: Common
et: Üldine

en: Call %1
et: Väljakutse %1

en: Functions
et: Funktsioonid

en: Trigger
et: Päästik

en: Delay
et: Viivitus

en: Pause Length
et: Pausi kestus

en: Delay for %1 sec
et: Viivitus %1 sek

en: Type
et: Tüüp

en: Code
et: Kood

en: // Embedded code:
et: // Sardkood:

en: %1: %2...
et: %1: %2 ...

en: Variable
et: Muutuja

en: Initial Value
et: Algväärtus

en: End Value
et: Lõppväärtus

note: i18n("Step"), "debug-step-instruction", Qt::CTRL|Qt::ALT|Qt::Key_Right, textDocument, SLOT(debugStep()), ac, "debug_step" );
en: Step
et: Samm

en: InputButton
et: Sisendnupp

note: i18n("Interrupt"), "media-playback-pause", 0, textDocument, SLOT(debugInterrupt()), ac, "debug_interrupt" );
en: Interrupt
et: Katkestus

en: Interrupt %1
et: Katkestus %1

en: Duration
et: Kestus

en: Operation
et: Toiming

en: Value
et: Väärtus

en: State
et: Olek

en: Variables
et: Muutujad

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate Right
et: 1

en: Comparison
et: Võrdlemine

en: Variable Comparison
et: Muutuja võrdlemine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox64)
en: Output Code Indentation
et: Väljundkoodi taane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: 'equ' Value
et: 'equ' väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Instruction Data
et: Instruktsiooniandmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Comment
et: Kommentaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Instruction Name
et: Instruktsiooni nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFormatMBOutput)
en: &Automatically format Microbe output
et: &Microbe väljundi automaatme vormindamine

en: No Item Selected
et: Ühtegi elementi pole valitud

en: Multiple Items
et: Mitu elementi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pResetButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetBtn)
en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset item help to last saved changes?
et: Kas lähtestada abi viimati salvestatud muutuste peale?

en: Cannot save item description.
et: Elemendi kirjelduse salvestamine nurjus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pEditButton)
en: Edit
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pChangeDescriptionsDirectory)
en: Context Help Directory
et: Kontekstiabi kataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveButton)
en: S&ave
et: &Salvesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Subproject Details
et: Alamprojekti üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Target File:
et: Sihtfail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_typeCombo)
en: Library
et: Teek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReuseSameViewForOutput)
en: Reuse the same output view for code generation
et: Sama väljundvaate kasutamine koodi genereerimisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: The grid color in the work area.
et: Tööala alusvõrgu värv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Grid Colour
et: Alusvõrgu värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGrid)
en: Show &grid:
et: Alusvõr&gu näitamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Maximum undo steps for work area. This does not apply to text documents - that is configurable separately under Configure Editor.
et: Tööala tagasivõtmiste maksimaalne arv. See ei puuduta tekstidokumente: nende puhul saab seda eraldi redaktori seadistuste all paika panna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Maximum undo steps for work area:
et: Tööala sammude tagasivõtmise maks. arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Refresh rate:
et: Värskendamissagedus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshRateLabel)
en: Medium (50 FPS)
et: Keskmine (50 FPS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: This is the number of times per second that the work area view is updated; a compromise between CPU usage and smoothness of display.
et: See on tööala uuendamise kordade arv sekundis, enamasti mõistlik kompromiss protsessori koormuse ja kuvamise sujuvuse vahel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Warning level (-w):
et: Hoiatustase (-w):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: Warnings
et: Hoiatused

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: Errors
et: Tõrked

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Other options:
et: Muud valikud:

en: Export As Image
et: Eksport pildina

en: Format:
et: Vorming:

en: File name:
et: Failinimi:

en: Crop image:
et: Pildi kärpimine:

en: Export
et: Eksport

en: Filter here...
et: Filtreeri siin ...

en: Clear filter
et: Puhasta filter

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Property
et: Omadus

en: Undo changes
et: Võta muudatused tagasi

en: Choose File
et: Faili valimine

en: Component
et: Komponent

en: Remove %1
et: Eemalda %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Library Directory (-I):
et: Teegikataloog (-I):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Other:
et: Muu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Link libraries inside project
et: Teekide linkimine projekti sees

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Logic Symbol Shapes:
et: Loogikasümbolite kujundid:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LogicSymbolShapes)
en: Rectangular
et: Ristkülikukujulised

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Input
et: Sisend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Falling Trigger Threshold:
et: Päästiku läve langetamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Rising Trigger Threshold:
et: Päästiku läve tõstmine:

note: i18n("Clear All"), this, SLOT(clear()) ); // 2018.12.07
en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: Microprocessor
et: Mikroprotsessor

en: Family
et: Perekond

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Variable value
et: Muutuja väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapAdd)
en: Create
et: Loo

en: Invalid variable value: %1
et: Vigane muutuha väärtus: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapRemove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapModify)
en: Modif&y
et: Muu&da

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapRename)
en: Rename
et: Muuda nime

en: New File
et: Uus fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: New File Details
et: Uue faili üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: File Type:
et: Faili tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addToProjectCheck)
en: &Add to project
et: Lis&atakse projekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Final location:
et: Lõppasukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Location:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: New Project Details
et: Uue projekti üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Project Name:
et: Projekti nimi:

en: Oscilloscope
et: Ostsilloskoop

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Zoom
et: Suurendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, displayDirectCheck)
en: Displa&y directly
et: O&tsenäitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, saveFileCheck)
en: Sa&ve to file
et: Sal&vestamine faili

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, loadFileCheck)
en: Load File in &New View
et: Faili laadimine &uues vaates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addToProjectCheck)
en: &Add to Project
et: Lis&atakse projekti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add ...
et: Lis&a ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Re&move
et: Ee&malda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Program:
et: Programm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pProgrammerDescription)
en: (Program Description)
et: (Programmi kirjeldus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Initialization:
et: Initsialiseerimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Read:
et: Lugemine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Write:
et: Kirjutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify:
et: Verifitseerimine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default port:
et: Vaikeport:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Output File:
et: Väljundfail:

en: New Project
et: Uus projekt

en: Processing Options
et: Töötlemise valikud

note: i18n("Bold"), "format-text-bold", Qt::CTRL + Qt::Key_B, 0, 0, ac, "format_bold" );
en: Bold
et: Rasvane

note: i18n("Italic"), "format-text-italic", Qt::CTRL + Qt::Key_I, 0, 0, ac, "format_italic" );
en: Italic
et: Kaldkiri

note: i18n("Underline"), "format-text-underline", Qt::CTRL + Qt::Key_U, 0, 0, ac, "format_underline" );
en: Underline
et: Allajoonimine

note: i18n("List"), "unsorted_list", Qt::CTRL + Qt::Key_L, 0, 0, ac, "format_list" );
en: List
et: Loend

note: i18n("Text Alignment"), "format-justify-left", 0, 0, 0, ac, "text_alignment" ); i18n("Text Alignment") );
en: Text Alignment
et: Teksti joondus

note: i18n("Align Left"),		Qt::AlignLeft );
en: Align Left
et: Joondamine vasakule

note: i18n("Align Center"),	Qt::AlignHCenter );
en: Align Center
et: Joondamine keskele

note: i18n("Align Right"),	Qt::AlignRight );
en: Align Right
et: Joondamine paremale

note: i18n("Align Block"),	Qt::AlignJustify );
en: Align Block
et: Blokkjoondamine

note: i18n("Text Vertical Alignment"), "text", 0, 0, 0, ac, "text_vertical_alignment" ); i18n("Text Vertical Alignment") );
en: Text Vertical Alignment
et: Teksti joondamine püstsuunas

en: Superscript
et: Ülapaigutus

note: i18n("Superscript"),	QTextCharFormat::AlignSuperScript );
en: Normal
et: Tavaline

note: i18n("Normal"),			QTextCharFormat::AlignNormal );
en: Subscript
et: Alapaigutus

note: i18n("Text Color..."), pm, 0, this, SLOT(textColor()), ac, "format_color" );
en: Text Color...
et: Teksti värv ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Intervals
et: Intervallid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Ticks per Interval
et: Jaotisi intervalli kohta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, general)
en: Ge&neral
et: Üldi&ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nostdlib)
en: Do not search in the standard librar&y directory (--nostdlib)
et: E&i otsita standardses teegikataloogis (--nostdlib)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nostdinc)
en: Do not search in the standard include directory (--nostdinc)
et: Ei otsita standardses kaasatute kataloogis (--nostdinc)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_less_pedantic)
en: Disa&ble pedantic warnings (--less-pedantic)
et: Pe&dantlike hoiatuste keelamine (--less-pedantic)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c89)
en: Follow the C89 standard and disable SDCC features that conflict with the standard.
et: C89 standardi järgimine ja SDCC omaduste keelamine, mis on sellega vastuolus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c89)
en: Use C&89 standard only (--std-c89)
et: Ainult C&89 standardi kasutamine (--std-c89)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c99)
en: Follow the C99 standard and disable SDCC features that conflict with the standard (incomplete support).
et: C99 standardi järgimine ja SDCC omaduste keelamine, mis on sellega vastuolus (osaline toetus).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c99)
en: Use C&99 standard only (--std-c99)
et: Ainult C&99 standardi kasutamine (--std-c99)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_use_non_free)
en: Use non-free licensed libraries and header files (--use-non-free)
et: Mittevaba litsentsiga teekide ja päisefailide kasutamine (--use-non-free)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, code_generation)
en: Code Gener&ation
et: Koo&di genereerimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optimization)
en: &Optimization
et: &Optimeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nogcse)
en: Disable the GCSE optimization (--nogcse)
et: GCSE optimeerimise keelamine (--nocgse)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, pic16_specific)
en: PIC&16 Specific
et: PIC&16 eriomadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nodefaultlibs)
en: Do not use default libraries (--nodefaultlibs)
et: Ei kasutata vaiketeeke (--nodefaultlibs)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_pno_banksel)
en: Do not generate BANKSEL directives (--pno-banksel)
et: Ei genereerita BANKSEL direktiive (--pno-banksel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_fstack)
en: Ena&ble stack optimizations (--fstack)
et: Pinu optimeerimise lu&bamine (--fstack)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_optimize_goto)
en: Try to use conditional BRA instead of GOTO (--optimi&ze-goto)
et: GOTO asemel püütakse kasutada tingimuslikku BRA-d (--optimi&ze-goto)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installPrefixLabel)
en: SDCC install prefix:
et: SDCC paigaldamisprefiks:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_SDCC_install_prefix)
en: Location where SDCC in installed. Empty for system default.
et: SDCC paigaldamise asukoht. Tühjaks jätmisel kasutatakse süsteemi vaikeväärtust.

en: General
et: Üldine

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Lowest (%1 FPS)
et: Madalaim (%1 FPS)

en: Low (%1 FPS)
et: Madal (%1 FPS)

en: Medium (%1 FPS)
et: Keskmine (%1 FPS)

en: High (%1 FPS)
et: Kõrge (%1 FPS)

en: Highest (%1 FPS)
et: Kõrgeim (%1 FPS)

en: Unknown value
et: Teadmata väärtus

en: <b>%1</b> cannot be found.<br>
et: <b>%1</b> ei leitud.<br>

en: <b>%1</b> found: %2<br>
et: <b>%1</b> leiti: %2<br>

en: Configuration Name
et: Seadistuse nimi

note: i18n("Automatic"), "", 0, this, SLOT(slotSetRoutingAuto()), ac, "routing_mode_auto" );
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n("Manual"), "", 0, this, SLOT(slotSetRoutingManual()), ac, "routing_mode_manual" );
en: Manual
et: Käsitsi

en: Alignment
et: Joondus

en: There is nothing to crop
et: Pole midagi kärpida

en: Export failed
et: Eksport nurjus

en: Image Export
et: Pildi eksport

en: Could not open %1 for reading
et: %1 avamine lugemiseks nurjus

en: Could not parse XML:
    %1
et: XML-i parsimine nurjus:
    %1

en: Could not open '%1' for writing. Check that you have write permissions
et: "%1" avamine kirjutamiseks nurjus. Kontrolli, kas sul kirjutamisõigus

en: Saving File
et: Faili salvestamine

en: This help item does not yet exist for the %1 language. Help out with KTechlab by creating one via the "Edit" button.
et: Seda abi ei ole veel %1 keeles olemas. Aita KTechlabi, luues abiteksti nupu "Muuda" abil.

en: Could not open item descriptions file "%1" for writing.
et: Elemendi kirjeldusfaili "%1" avamine kirjutamiseks nurjus.

note: i18n("Cancel"), i18n("Cancel the current operation"), Qt::Key_Escape, itemDocument, SLOT(cancelCurrentOperation()) ); pAccel->readSettings(); // TODO what does this do?
en: Cancel
et: Loobu

note: i18n("Delete"), "edit-delete", Qt::Key_Delete, itemDocument, SLOT(deleteSelection()), ac, "edit_delete" );
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n("Export as Image..."), 0, 0, itemDocument, SLOT(exportToImage()), ac, "file_export_image");
en: Export as Image...
et: Ekspordi pildina ...

note: i18n("Align Horizontally"), 0, 0, itemDocument, SLOT(alignHorizontally()), ac, "align_horizontally" );
en: Align Horizontally
et: Joonda rõhtsuunas

note: i18n("Align Vertically"), 0, 0, itemDocument, SLOT(alignVertically()), ac, "align_vertically" );
en: Align Vertically
et: Joonda püstsuunas

note: i18n("Distribute Horizontally"), 0, 0, itemDocument, SLOT(distributeHorizontally()), ac, "distribute_horizontally" );
en: Distribute Horizontally
et: Jaota rõhtsuunas

note: i18n("Distribute Vertically"), 0, 0, itemDocument, SLOT(distributeVertically()), ac, "distribute_vertically" );
en: Distribute Vertically
et: Jaota püstsuunas

note: i18n("Raise Selection"), "object-order-raise", Qt::Key_PageUp,   itemDocument, SLOT(raiseZ()), ac, "edit_raise" );
en: Raise Selection
et: Vii valik ettepoole

note: i18n("Lower Selection"), "object-order-lower", Qt::Key_PageDown, itemDocument, SLOT(lowerZ()), ac, "edit_lower" );
en: Lower Selection
et: Vii valik tahapoole

en: Left click to add. Right click to resume normal editing
et: Vasakklõps lisamiseks. Paremklõps tavalise muutmise taastamiseks

en: Click and hold to start drawing.
et: Joonistamise alustamiseks klõpsa ja hoia all.

en: Behavior
et: Käitumine

note: i18n("Make Non-Persistent") : i18n("Make Persistent"), 10); // 2018.11.22
en: Make Non-Persistent
et: Muuda mittepüsivaks

en: Make Persistent
et: Muuda püsivaks

en: Move To
et: Liigutamise koht

note: i18n("Left Sidebar"),0);  // 2018.11.22
en: Left Sidebar
et: Vasak külgriba

note: i18n("Right Sidebar"),1); // 2018.11.22
en: Right Sidebar
et: Parem külgriba

note: i18n("Top Sidebar"),2); // 2018.11.22
en: Top Sidebar
et: Ülemine külgriba

note: i18n("Bottom Sidebar"),3); // 2018.11.22
en: Bottom Sidebar
et: Alumine külgriba

en: Project
et: Projekt

en: Components
et: Komponendid

note: i18n: ectx: ToolBar (itemEditorTB)
en: Item Editor
et: Elemendiredaktor

en: Context Help
et: Kontekstiabi

en: Messages
et: Teated

en: Symbol Viewer
et: Sümbolite näitaja

note: i18n("&New"), "document-new", KStandardShortcut::shortcut(KStandardShortcut::New), this, SLOT(slotFileNew()), ac, "newfile_popup" );
en: &New
et: &Uus

note: i18n("C source"), "text-x-csrc", 0, this, SLOT(slotFileNewC()), ac, "newfile_c" ))->plug( p->menu() );
en: C source
et: C lähtekood

note: i18n("New Project..."), "window-new",			0, pm, SLOT(slotNewProject()),			ac, 	"project_new" );
en: New Project...
et: Uus projekt ...

note: i18n("Open Project..."), "project-open",		0, pm, SLOT(slotOpenProject()),			ac, 	"project_open" );
en: Open Project...
et: Ava projekt ...

en: Open &Recent Project...
et: Ava &hiljutine projekt ...

note: i18n("Export to Makefile..."), "document-export",	0, pm, SLOT(slotExportToMakefile()),		ac, "project_export_makefile" );
en: Export to Makefile...
et: Ekspordi Makefile'i ...

note: i18n("Create Subproject..."), 0,				0, pm, SLOT(slotCreateSubproject()),		ac, "project_create_subproject" );
en: Create Subproject...
et: Loo alamprojekt ...

note: i18n("Add Existing File..."), "document-open",		0, pm, SLOT(slotAddFile()),					ac, "project_add_existing_file" );
en: Add Existing File...
et: Lisa olemasolev fail ...

note: i18n("Add Current File..."), "document-import",		0, pm, SLOT(slotAddCurrentFile()),			ac, "project_add_current_file" );
en: Add Current File...
et: Lisa aktiivne fail ...

note: i18n("Close Project"), "window-close",			0, pm, SLOT(slotCloseProject()),			ac, "project_close" );
en: Close Project
et: Sulge projekt

note: i18n("Remove from Project"), "edit-delete",		0, pm, SLOT(slotRemoveSelected()),			ac, "project_remove_selected" );
en: Remove from Project
et: Eemalda projektist

note: i18n("Insert Existing File..."), "document-open",	0, pm, SLOT(slotSubprojectAddExistingFile()),	ac, "subproject_add_existing_file" );
en: Insert Existing File...
et: Lisa olemasolev fail ...

note: i18n("Insert Current File..."), "document-import",	0, pm, SLOT(slotSubprojectAddCurrentFile()),ac, "subproject_add_current_file" );
en: Insert Current File...
et: Lisa aktiivne fail ...

note: i18n("Build..."), "launch",					0, pm, SLOT(slotItemBuild()),				ac, "project_item_build" );
en: Build...
et: Ehita ...

note: i18n("Upload..."), "convert_to_pic",			0, pm, SLOT(slotItemUpload()),				ac, "project_item_upload" );
en: Upload...
et: Laadi üles ...

note: i18n("Processing Options..."), "configure",	0, pm, SLOT(slotItemProcessingOptions()),	ac, "project_item_processing_options" );
en: Processing Options...
et: Töötlemise valikud ...

note: i18n("Split View Left/Right"), "view-split-left-right", Qt::CTRL|Qt::SHIFT|Qt::Key_L, this, SLOT(slotViewSplitLeftRight()), ac, "view_split_leftright" );
en: Split View Left/Right
et: Jaga vaade püstsuunas

note: i18n("Split View Top/Bottom"), "view-split-top-bottom", Qt::CTRL|Qt::SHIFT|Qt::Key_T, this, SLOT(slotViewSplitTopBottom()), ac, "view_split_topbottom" );
en: Split View Top/Bottom
et: Jaga vaade rõhtsuunas

note: i18n("Run Simulation"), "media-playback-start", Qt::Key_F10, 0, 0, ac, "simulation_run" );
en: Run Simulation
et: Käivita matkimine

en: Pause Simulation
et: Paus matkimisel

en: Resistors in Parallel
et: Paralleeltakistid

en: Resistors in Series
et: Jadataktistid

en: Voltage Divider
et: Pingejagaja

en: Schmitt Trigger
et: Schmitti päästik

en: Close
et: Sulge

en: Save
et: Salvesta

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Close All Others
et: Sulge kõik teised

en: Exiting...
et: Väljumine ...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Tools
et: Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (codefolding)
en: &Code Folding
et: &Koodi voltimine

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: Menu (debug)
en: &Debug
et: S&ilumine

note: i18n: ectx: ToolBar (debugTB)
en: Debugger
et: Silur

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
et: &Projekt

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: Examples
et: Näited

note: i18n: ectx: Menu (examples_basic)
en: Basic
et: Põhiline

note: i18n: ectx: Menu (examples_diodes)
en: Diodes
et: Dioodid

note: i18n: ectx: Menu (examples_transistors)
en: Transistors
et: Transistorid

en: *** Microbe generation successful ***
et: *** Microbe genereerimine õnnestus ***

en: *** Microbe generation failed ***
et: *** Microbe genereerimine nurjus ***

en: *** Archiving successful ***
et: *** Arhiveerimine õnnestus ***

en: *** Archiving failed ***
et: *** Arhiveerimine nurjus ***

en: Linking failed. Please check you have gputils installed.
et: Linkimine nurjus. Palun kontrolli, kas gputils on paigaldatud.

en: *** Linking successful ***
et: *** Linkimine õnnestus ***

en: *** Linking failed ***
et: *** Linkimine nurjus ***

en: *** Compilation failed ***
et: *** Kompileerimine nurjus ***

en: *** Compilation successful ***
et: *** Kompileerimine õnnestus ***

en: <br>Interface: Serial Port
et: <br>Liides: jadaport

en: <br>Interface: Parallel Port
et: <br>Liides: paralleelport

en: <br>Interface: USB Port
et: <br>Liides: USB port

en: <br>Interface: Serial Port and Parallel Port
et: <br>Liides: jada- ja paralleelport

en: *** Programming successful ***
et: *** Programmeerimine õnnestus ***

en: *** Programming failed ***
et: *** Programmeerimine nurjus ***

en: Building: %1
et: Ehitamine: %1

en: Compilation failed. Please check you have sdcc installed.
et: Kompileerimine nurjus. Palun kontrolli, kas sdcc on paigaldatud.

en: Moment of Inertia
et: Inertsimoment

en: Advanced...
et: Muu ...

en: Do not know how to build "%1" (output URL is empty).
et: Ei tea, kuidas "%1" ehitada (väljundi URL puudub).

en: Do not know how to build "%1" (library does not exist in project).
et: Ei tea, kuidas "%1" ehitada (projektis puudub teek).

en: Do not know how to build "%1" (unknown output type).
et: Ei tea, kuidas "%1" ehitada (tundmatu väljundi tüüp).

en: Project could not be saved to "%1"
et: Projekti salvestamine asukohta "%1" nurjus

en: Saving Project
et: Projekti salvestamine

en: Displays the list of files in the project.
    To open or close a project, use the "Project" menu. Right click on a file to remove it from the project
et: Projekti failide loendi näitamine.
    Projekti avamiseks või sulgemiseks kasuta menüüd "Projekt". Faili eemaldamiseks projektist tee sellel paremklõps.

en: Project Manager
et: Projektihaldur

en: KTechlab Project
et: KTechlabi projekt

en: Do you really want to remove "%1"?
et: Kas tõesti eemaldada "%1"?

en: Remove Project File?
et: Kas eemaldada projektifail?

en: Failed to create editor
et: Redaktori loomine nurjus

en: Unknown code type.
et: Tundmatu koodi tüüp.

en: Cannot debug
et: Silumine nurjus

note: i18n("Set &Breakpoint"), 0, 0, this, SLOT(toggleBreakpoint()), ac, "debug_toggle_breakpoint" );
en: Set &Breakpoint
et: Mää&ra katkestuspunkt

note: i18n("Run"), "debug-run", 0, textDocument, SLOT(debugRun()), ac, "debug_run" );
en: Run
et: Käivita

note: i18n("Stop"), "process-stop", 0, textDocument, SLOT(debugStop()), ac, "debug_stop" );
en: Stop
et: Peata

note: i18n("Step Over"), "debug-step-over", 0, textDocument, SLOT(debugStepOver()), ac, "debug_step_over" );
en: Step Over
et: Astu üle

note: i18n("Step Out"), "debug-step-out", 0, textDocument, SLOT(debugStepOut()), ac, "debug_step_out" );
en: Step Out
et: Astu välja

en:  Line: %1 Col: %2
et: Rida: %1 Veerg: %2

en: Clear &Breakpoint
et: &Puhasta katkestuspunkt

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: (empty)
et: (tühi)

en: Open Document
et: Ava dokument
