ktechlab - en to uk translation catalogue (875 entries)

en: The Microbe Compiler
uk: Компілятор Microbe

en: (C) 2004-2005, The KTechlab developers
uk: © Розробники KTechLab, 2004–2005

en: Added pic 16f877,16f627 and 16f628
uk: Додавання pic 16f877, 16f627 та 16f628

en: Show source code lines in assembly output
uk: Показувати рядки початкового коду у виведених даних збирання

en: Do not attempt optimization of generated instructions.
uk: Не намагатися оптимізувати створені команди.

en: Input filename
uk: Назва вхідного файла

en: Output filename
uk: Назва файла результатів

en: Could not open file '%1'
uk: Не вдалося відкрити файл: «%1»

en: Unknown statement
uk: Невідома інструкція

en: Port '%1' is not supported by target PIC
uk: Підтримки порту «%1» у PIC призначення не передбачено

en: Pin identifier was not followed by '='
uk: Після ідентифікатора контакту не вказано «=»

en: Pin state can only be 'high' or 'low'
uk: Станом контакту може бути лише «high» (відкритий) і «low» (закритий)

en: Invalid token '%1'. Port identifier should be followed by '='
uk: Некоректний ключ «%1». Після ідентифікатора порту має бути «=»

en: Unexpected statement before '{'
uk: Неочікувана інструкція перед «{»

en: Mismatched brackets in expression '%1'
uk: Невідповідність дужок у виразі «%1»

en: Invalid '=' found in expression
uk: У виразі виявлено некоректне вживання «=»

en: Reserved keyword '%1' cannot be a variable name.
uk: Зарезервоване ключове слово «%1» не може бути назвою змінної.

en: Nothing between operators
uk: Пропущено вираз між операторами

en: Missing operator or space in operand
uk: Пропущено оператор або пробіл у операнді

en: Unknown variable
uk: Невідома змінна

en: Unknown variable '%1'
uk: Невідома змінна «%1»

en: Could not open include file '%1'
uk: Не вдалося відкрити включений файл «%1»

en: Division by zero
uk: Ділення на нуль

en: Number too big
uk: Число є занадто великим

en: Step can only be a constant expression
uk: Крок може бути лише сталим значенням

en: Delay must be a positive constant value
uk: Затримка має бути додатним сталим значенням

en: 'high' or 'low' expected after pin expression '%1'
uk: Після виразу контакту «%1» мало бути «high» (відкритий) або «low» (закритий)

en: Comparison operator in '%1' is not recognized
uk: Не вдалося розпізнати оператор порівняння у «%1»

en: Subroutine definition before end of program
uk: Визначення підпрограми до завершення програми

en: Interrupt routine definition before end of program
uk: Визначення процедури переривання до завершення програми

en: Label expected
uk: Мало бути вказано мітку

en: Extra tokens at end of line
uk: Зайві символи наприкінці рядка

en: Expected '%1'
uk: Мало бути «%1»

en: Pin list expected
uk: Мало бути вказано список контактів

en: Alias already defined
uk: Замінник вже визначено

en: Interrupt type not supported by target PIC
uk: У PIC призначення не передбачено підтримку типу переривання

en: Interrupt already defined
uk: Переривання вже визначено

en: Variable '%1' is read only
uk: Змінну «%1» призначено лише для читання

en: Variable '%1' is write only
uk: Змінну «%1» призначено лише для запису

en: Invalid pin list size
uk: Некоректний розмір списку контактів

en: Variable '%1' is already defined
uk: Змінну «%1» вже визначено

en: '%1' is not a valid variable name
uk: «%1» не є коректною назвою змінної

en: Variable expected
uk: Мало бути вказано змінну

en: Name expected
uk: Мало бути вказано назву

en: Internal issue: Optimization has not finished in %1 iterations.
uk: Внутрішня проблема: оптимізацію не завершено за %1 ітерацій.

en: Dump linear equations
uk: Створити дамп лінійних рівнянь

note: i18n("0 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation0()), ac, "edit_orientation_0" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 0 Degrees
uk: 0°

note: i18n("90 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation90()), ac, "edit_orientation_90" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 90 Degrees
uk: 90°

note: i18n("180 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation180()), ac, "edit_orientation_180" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 180 Degrees
uk: 180°

note: i18n("270 Degrees"), "", 0, circuitDocument, SLOT(setOrientation270()), ac, "edit_orientation_270" ); ra->setExclusiveGroup("orientation"); // TODO test
en: 270 Degrees
uk: 270°

note: i18n("Create Subcircuit"), "", 0, circuitDocument, SLOT(createSubcircuit()), ac, "circuit_create_subcircuit" );
en: Create Subcircuit
uk: Створити підсхему

note: i18n("Rotate Clockwise"), "object-rotate-right", "]", circuitDocument, SLOT(rotateClockwise()), ac, "edit_rotate_cw" );
en: Rotate Clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

note: i18n("Rotate Counter-Clockwise"), "object-rotate-left", "[", circuitDocument, SLOT(rotateCounterClockwise()), ac, "edit_rotate_ccw" );
en: Rotate Counter-Clockwise
uk: Обернути проти годинникової стрілки

note: i18n("Flip Horizontally"), "", 0, circuitDocument, SLOT(flipHorizontally()), ac, "edit_flip_horizontally" );
en: Flip Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

note: i18n("Flip Vertically"), "", 0, circuitDocument, SLOT(flipVertically()), ac, "edit_flip_vertically" );
en: Flip Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Construct a circuit by dragging components from the Component selector from the left. Create the connections by dragging a wire from the component connectors.<br><br>The simulation is running by default, but can be paused and resumed from the Tools menu.<br><br>To delete a wire, select it with a select box, and hit delete.<br><br>To edit the attributes of a component, select it (making sure that no components of another type are also selected), and edit in the toolbar. More advanced properties can be edited using the item editor on the right.<br><br>Subcircuits can be created by connecting the components with an External Connection, selecting the desired components and clicking on "Create Subcircuit" in the right-click menu.
uk: Побудувати схему можна перетягуванням компонентів з панелі вибору компонентів, розташованої ліворуч. Створити з’єднання можна перетягуванням з’єднувальної доріжки між контактами компонентів (утримуйте натиснутою ліву кнопки миші і перетягуйте вказівник).<br><br>Імітація виконуватиметься у інтерактивному режимі, але ви можете призупинити і відновити її за допомогою відповідних пунктів меню «Інструменти».<br><br>Щоб вилучити з’єднувальну доріжку, позначте її, накресливши навколо неї рамку перетягуванням вказівника миші, а потім натисніть клавішу Del.<br><br>Щоб змінити атрибути компонента, позначте його на схемі (при цьому переконавшись, що інші компоненти того самого типу не позначено) і скористайтеся можливостями редагування на панелі інструментів. Змінити інші властивості елемента можна за допомогою панелі редагування елементів, розташованої праворуч.<br><br>Підсхеми можна створювати з’єднуванням компонентів за допомогою зовнішнього з’єднання, позначенням бажаних компонентів і вибором пункту «Створити підсхему» з контекстного меню (його можна викликати клацанням правою кнопкою миші).

en: Simulation Initializing
uk: Ініціалізуємо імітацію

en: Simulation Running
uk: Виконуємо імітацію

en: Simulation Paused
uk: Імітацію призупинено

note: i18n: ectx: label, entry (MaxUndo), group (General)
en: Maximum number of undo steps
uk: Максимальна кількість дій, які можна скасувати

note: i18n: ectx: label, entry (RestoreDocumentsOnStartup), group (General)
en: Restore Documents on Startup
uk: Відновлювати сеанс під час запуску

note: i18n: ectx: label, entry (RaiseItemSelectors), group (General)
en: Raise appropriate Item Selector on document creation
uk: Піднімати відповідну панель вибору елементів після створення документа

note: i18n: ectx: label, entry (RaiseMessagesLog), group (General)
en: Raise Messages Log on Compiling
uk: Піднімати журнал повідомлень під час компіляції

note: i18n: ectx: label, entry (ShowVoltageBars), group (General)
en: Show Voltage Bars
uk: Показувати індикатори напруги

note: i18n: ectx: label, entry (ShowVoltageColor), group (General)
en: Show Voltage as Color
uk: Показувати струм кольором

note: i18n: ectx: label, entry (AnimateWires), group (General)
en: Animate Wires (current or power)
uk: Анімувати з’єднання (струм)

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshRate), group (General)
en: Refresh Rate
uk: Частота оновлення

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (General)
en: Color of grid lines
uk: Колір ліній ґратки

note: i18n: ectx: label, entry (ShowGrid), group (General)
en: Whether the grid should be shown.
uk: Визначає, чи буде показано ґратку.

note: i18n: ectx: label, entry (ReuseSameViewForOutput), group (General)
en: Whether the same output should be use for generation of code, etc
uk: Визначає, чи має бути використано ту саму панель виведення для створення коду тощо.

note: i18n: ectx: label, entry (IndentAsmName), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Instruction Names
uk: Відступи для назв команд

note: i18n: ectx: label, entry (IndentAsmData), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Instruction Data
uk: Відступи для даних команд

note: i18n: ectx: label, entry (IndentComment), group (AsmFormatter)
en: Indentation of Comments
uk: Відступ для коментарів

note: i18n: ectx: label, entry (IndentEqu), group (AsmFormatter)
en: Indentation of 'equ'
uk: Відступ «equ»

note: i18n: ectx: label, entry (IndentEquValue), group (AsmFormatter)
en: Indentation of 'equ' Value
uk: Відступ значення «equ»

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFormatMBOutput), group (AsmFormatter)
en: Automatically format Microbe output
uk: Автоматично форматувати виведене Microbe

note: i18n: ectx: label, entry (LogicSymbolShapes), group (Logic)
en: Logic Symbol Shapes
uk: Форми позначок логіки

note: i18n: ectx: label, entry (LogicRisingTrigger), group (Logic)
en: Rising Trigger Threshold
uk: Поріг відкриття перемикача

note: i18n: ectx: label, entry (LogicFallingTrigger), group (Logic)
en: Falling Trigger Threshold
uk: Поріг закриття перемикача

note: i18n: ectx: label, entry (LogicOutputHigh), group (Logic)
en: Logic Output High
uk: Відкриття логічного виходу

note: i18n: ectx: label, entry (LogicOutputHighImpedance), group (Logic)
en: Logic Output High Impedance
uk: Імпеданс відкриття логічного виходу

note: i18n: ectx: label, entry (LogicOutputLowImpedance), group (Logic)
en: Logic Output Low Impedance
uk: Імпеданс закриття логічного виходу

note: i18n: ectx: label, entry (HexFormat), group (Gpasm)
en: Hex Format
uk: Формат шістнадцяткових

note: i18n: ectx: label, entry (Radix), group (Gpasm)
en: Radix
uk: Основа числення

note: i18n: ectx: label, entry (GpasmWarningLevel), group (Gpasm)
en: GpasmWarning Level
uk: Рівень попереджень Gpasm

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreCase), group (Gpasm)
en: Ignore Case
uk: Без врахування регістру

note: i18n: ectx: label, entry (DosFormat), group (Gpasm)
en: Dos Formatting
uk: Форматування DOS

note: i18n: ectx: label, entry (MiscGpasmOptions), group (Gpasm) i18n: ectx: label, entry (MiscSDCCOptions), group (SDCC)
en: Other Options
uk: Інші параметри

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nostdlib), group (SDCC)
en: Do not search in the standard library directory
uk: Не шукати у каталозі стандартних бібліотек

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nostdinc), group (SDCC)
en: Do not search in the standard include directory
uk: Не шукати у каталозі стандартних включень

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_less_pedantic), group (SDCC)
en: Disable pedantic warnings
uk: Вимкнути педантичні попередження

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_std_c89), group (SDCC)
en: Strictly follow the C89 standard
uk: Строго виконувати стандарт C89

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_std_c99), group (SDCC)
en: Strictly follow the C99 standard
uk: Строго виконувати стандарт C99

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_stack_auto), group (SDCC)
en: Stack automatic variables
uk: Розташовувати локальні змінні у стеку

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_int_long_reent), group (SDCC)
en: Integer libraries have been compiled as reentrant
uk: Цілочисельні бібліотеки було зібрано для повторного використання

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_float_reent), group (SDCC)
en: Floating point library has been compiled as reentrant
uk: Бібліотеки для роботи дійсними числами було зібрано для повторного використання

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_fommit_frame_pointer), group (SDCC)
en: Leave out the frame pointer
uk: Оминати вказівники кадру

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_no_xinit_opt), group (SDCC)
en: Do not memcpy initialized data from code space to xdata space
uk: Не виконувати memcpy для ініціалізованих даних з простору коду до простору xdata

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_all_callee_saves), group (SDCC)
en: Callee will always save registers used
uk: Функція виклику завжди зберігає використані регістри

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nooverlay), group (SDCC)
en: Do not overlay parameters and local variables
uk: Не накладати параметри на локальні змінні

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nogcse), group (SDCC)
en: Disable the GCSE optimization
uk: Вимкнути оптимізацію GCSE

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nolabelopt), group (SDCC)
en: Do not optimize labels
uk: Не оптимізувати мітки

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_noinvariant), group (SDCC)
en: Disable optimization of invariants
uk: Вимкнути оптимізацію інваріантів

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_noinduction), group (SDCC)
en: Disable loop variable induction
uk: Вимкнути індукцію змінних циклу

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_no_peep), group (SDCC)
en: Disable peep-hole optimization
uk: Вимкнути оптимізацію для зондування

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_noloopreverse), group (SDCC)
en: Do not do loop reversal optimization
uk: Не виконувати зворотної оптимізації циклів

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_opt_code_size), group (SDCC)
en: Optimize for compact code
uk: Оптимізувати для компактності коду

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_opt_code_speed), group (SDCC)
en: Optimize for fast code
uk: Оптимізувати для пришвидшення коду

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_peep_asm), group (SDCC)
en: Pass inline assembler code through peep hole optimizer
uk: Пропустити вбудований код асемблера крізь оптимізатор для зондування

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nojtbound), group (SDCC)
en: Do not generate boundary check for jump tables
uk: Не створювати код перевірки потрапляння у межі для таблиць переходів

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_nodefaultlibs), group (SDCC)
en: Do not use default libraries
uk: Не використовувати типові бібліотеки

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_pno_banksel), group (SDCC)
en: Do not generate BANKSEL directives
uk: Не створювати директив BANKSEL

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_pstack_model_large), group (SDCC)
en: Use large stack model
uk: Використовувати модель великого стека

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_debug_xtra), group (SDCC)
en: Show more debug info in assembly output
uk: Показувати більше діагностичних даних у виведенні асемблера

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_denable_peeps), group (SDCC)
en: Explicit enable of peepholes
uk: Явно увімкнути точки зондування

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_calltree), group (SDCC)
en: Dump call tree in .calltree file
uk: Створити дамп ієрархії викликів у файлі .calltree

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_fstack), group (SDCC)
en: Enable stack optimizations
uk: Увімкнути оптимізацію стека

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_optimize_goto), group (SDCC)
en: Try to use conditional BRA instead of GOTO
uk: Намагатися використовувати умовний BRA замість GOTO

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_optimize_cmp), group (SDCC)
en: Try to optimize some compares
uk: Спробувати оптимізувати деякі порівняння

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_optimize_df), group (SDCC)
en: Thorough data flow analysis
uk: Повний аналіз руху даних

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_use_non_free) i18n: ectx: label, entry (SDCC_use_non_free), group (SDCC)
en: Search / include non-free licensed libraries and header files
uk: Шукати і включати бібліотеки і файли заголовків із невільними умовами ліцензування

note: i18n: ectx: label, entry (SDCC_install_prefix), group (SDCC)
en: Location where SDCC in installed
uk: Місце, куди встановлено SDCC

note: i18n: ectx: label, entry (PicProgrammerProgram), group (PicProgramming)
en: The application to use to program the PIC.
uk: Програма, яку слід використовувати для програмування PIC.

note: i18n: ectx: label, entry (PicProgrammerPort), group (PicProgramming)
en: The device (serial, parallel, etc...) used to program the PIC.
uk: Пристрій (послідовний, паралельний тощо), який використовується для програмування PIC.

note: i18n: ectx: label, entry (gplink_link_shared), group (Gplink)
en: Check this if SDCC uses shared libs for compiling (newer SDCC does so)
uk: Позначте цей пункт, якщо SDCC використовує для компіляції бібліотеки спільного використання (характерно для новіших версій SDCC)

en: An IDE for microcontrollers and electronics
uk: Комплексне середовище розробки для мікроконтролерів та електроніки

en: (C) 2003-2017, The KTechLab developers
uk: © Розробники KTechLab, 2003–2017

en: Developer, Simulation
uk: Розробник, імітація

en: Developer
uk: Розробник

en: Developer, KDE4 Port, GUI
uk: Розробник, портування на KDE4, графічний інтерфейс

en: KDE4 Port
uk: Портування на KDE4

en: Website, wiki and forum
uk: Сайт, вікі і форум

en: Keeping up the project during lack of developers
uk: Підтримання проєкту, коли було мало розробників

en: Former developer, project founder, former maintainer
uk: Колишній розробник, засновник проєкту, колишній супровідник

en: Former developer
uk: Колишній розробник

en: JK flip-flop, asynchronous preset/reset in the D flip-flop
uk: Тригер JK-типу, асинхронне встановлення/скидання у тригері D-типу.

en: Rotary Switch
uk: Обертовий перемикач

en: Glib friendliness
uk: Сумісність із Glib

en: Former website hosting and feedback during early development
uk: Колишній утримувач сайта та дорадник на ранньому етапі розробки.

en: Document to open.
uk: Документ, який слід відкрити.

en: Could not open '%1'
uk: Не вдалося відкрити «%1»

en: Untitled (Circuit %1)
uk: Без назви (схема %1)

en: Untitled (Circuit)
uk: Без назви (схема)

en: Untitled (FlowCode %1)
uk: Без назви (FlowCode %1)

en: Untitled (FlowCode)
uk: Без назви (FlowCode)

en: Untitled (Mechanics %1)
uk: Без назви (Mechanics %1)

en: Untitled (Mechanics)
uk: Без назви (Mechanics)

en: Untitled (%1)
uk: Без назви (%1)

en: Untitled
uk: Без назви

en: Could not open Circuit file "%1"
uk: Не вдалося відкрити файл схеми «%1»

en: Could not open FlowCode file "%1"
uk: Не вдалося відкрити файл FlowCode «%1»

en: Could not open Mechanics file "%1"
uk: Не вдалося відкрити файл Mechanics «%1»

en: Could not open text file "%1"
uk: Не вдалося відкрити текстовий файл «%1»

en: Save Location
uk: Адреса зберігання

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Хочете його перезаписати?

en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

en: The document '%1' has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Документ «%1» було змінено.
    Хочете його зберегти?

en: Save Document?
uk: Зберегти документ?

en: Other
uk: Інше

en: Image
uk: Зображення

en: Image File
uk: Файл зображення

en: Line
uk: Лінія

en: Line Color
uk: Колір лінії

en: Line Width
uk: Товщина лінії

en: Line Style
uk: Стиль лінії

en: Cap Style
uk: Стиль кінчика

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Head angle
uk: Кут кінчика

en: Canvas Text
uk: Текст на полотні

en: Text
uk: Текст

en: Display Background
uk: Тло панелі показу

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Frame Color
uk: Колір рамки

en: Solid
uk: Суцільна

en: None
uk: Немає

en: Dash
uk: Штрихова

en: Dot
uk: Пунктир

en: Dash Dot
uk: Штрих-пунктир

en: Dash Dot Dot
uk: Штрих-подвійний пунктир

en: Flat
uk: Плоский

en: Square
uk: Квадратний

en: Round
uk: Круглий

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: All Files
uk: Всі файли

note: i18n("Circuit"), "application-x-circuit", 0, this, SLOT(slotFileNewCircuit()), ac, "newfile_circuit" ))->plug( p->menu() );
en: Circuit
uk: Схема

en: No components were found in the selection.
uk: У позначеному фрагменті компонентів не виявлено.

en: No External Connection components were found in the selection.
uk: У позначеному фрагменті компонентів зовнішнього з’єднання не виявлено.

en: Integrated Circuits
uk: Інтегральні схеми

en: Analog-Digital
uk: Аналогово-цифровий

en: Digital-Analog
uk: Цифрово-аналоговий

en: Number Bits
uk: Бітність

en: Input Range
uk: Вхідний діапазон

en: Bidirectional LED
uk: Двобічний LED

en: Outputs
uk: Виходи

en: Color 1
uk: Колір 1

en: Colour 2
uk: Колір 2

en: Binary Counter
uk: Двійковий лічильник

en: Trigger Edge
uk: Напрям тригера

en: Rising
uk: Прямий

en: Falling
uk: Зворотний

en: Bit Count
uk: Бітність

en: Bus
uk: Шина

en: Connections
uk: З'єднання

en: Bus Splitter
uk: Розгалужувач шини

en: Size
uk: Розмір

en: Passive
uk: Пасивні

en: Capacitor
uk: Конденсатор

en: Capacitance
uk: Ємність

en: Demultiplexer
uk: Демультиплексор

en: Address Size
uk: Розмір адреси

en: Gain
uk: Підсилення

en: Sources
uk: Джерела

en: Current Controlled Current Source
uk: Кероване силою струму джерело струму

en: Current Controlled Voltage Source
uk: Кероване силою струму джерело напруги

en: Voltage Controlled Current Source
uk: Кероване напругою джерело струму

en: Voltage Controlled Voltage Source
uk: Кероване напругою джерело напруги

en: Logic
uk: Логіка

en: Inverter
uk: Інвертор

en: Buffer
uk: Буфер

en: Logic Input
uk: Логічний вхід

en: Use Toggle
uk: Використання перемикача

en: Logic Output
uk: Логічний вихід

en: BCD to 7 Segment
uk: BCD до сегментного індикатора

en: BCD to Seven Segment
uk: BCD до сегментного індикатора

en: Discrete
uk: Дискретні

en: NPN Transistor
uk: Транзистор NPN

en: PNP Transistor
uk: Транзистор PNP

en: Saturation Current
uk: Струм насичення

en: Forward Coefficient
uk: Прямий коефіцієнт

en: Reverse Coefficient
uk: Зворотний коефіцієнт

en: Forward Beta
uk: Пряма β

en: Reverse Beta
uk: Зворотна β

en: Clock Input
uk: Тактовий вхід

en: Low Time
uk: Тривалість закриття

en: High Time
uk: Тривалість відкриття

en: Current Signal
uk: Сигнал сили струму

en: Frequency
uk: Частота

en: Current Range
uk: Діапазон сили струму

en: Current Source
uk: Джерело струму

en: Current
uk: Сила струму

en: Diode
uk: Діод

en: Emission Coefficient
uk: Коефіцієнт емісії

en: Breakdown Voltage
uk: Напруга розриву

en: Fixed Voltage
uk: Постійна напруга

en: Voltage
uk: Напруга

en: Ground (0V)
uk: Земля (0 В)

en: Ground
uk: Земля

en: N-Channel JFET
uk: N-канальний JFET

en: P-Channel JFET
uk: P-канальний JFET

en: Threshold voltage
uk: Порогова напруга

en: Transcondutance
uk: Транспровідність

en: Saturation current
uk: Струм насичення

en: PN emission coefficient
uk: Коефіцієнт емісії PN

en: Isr emission coefficient
uk: Коефіцієнт емісії ISR

en: Keypad
uk: Цифрова клавіатура

en: Switches
uk: Перемикачі

en: Use Toggles
uk: Використовувати перемикачі

en: Columns
uk: Стовпчики

en: N-Channel Enhancement MOSFET
uk: N-канальний MOSFET збагачення

en: P-Channel Enhancement MOSFET
uk: P-канальний MOSFET збагачення

en: N-Channel Depletion MOSFET
uk: N-канальний MOSFET збіднення

en: P-Channel Depletion MOSFET
uk: P-канальний MOSFET збіднення

[ctx: mosfet body/bulk pin]
en: Body Pin
uk: Контакт бази

en: Op Amp
uk: Операційний підсилювач

en: Operational Amplifier
uk: Операційний підсилювач

en: Potentiometer
uk: Потенціометр

en: Resistance
uk: Опір

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeCombo)
en: Seven Segment
uk: Сегментний індикатор

en: Seven Segment LED
uk: Сегментний індикатор (LED)

en: Color
uk: Колір

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Common Cathode
uk: Загальний катод

en: Common Anode
uk: Загальний анод

en: Signal Lamp
uk: Сигнальна лампа

en: Subcircuit
uk: Підсхема

en: Voltage Signal
uk: Сигнал напруги

en: Voltage Range
uk: Діапазон напруги

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Output
uk: Вихід

en: Peak
uk: Пік

en: RMS
uk: СКВ

en: Battery
uk: Акумулятор

en: External Connection
uk: Зовнішнє з’єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pNameLabel)
en: Name
uk: Назва

en: D Flip-Flop
uk: D-тригер

en: D-Type Flip-Flop
uk: Тригер D-типу

en: JK Flip-Flop
uk: JK-тригер

en: JK-Type Flip-Flop
uk: Тригер JK-типу

en: SR Flip-Flop
uk: SR-тригер

en: Adder
uk: Суматор

en: Inductor
uk: Індуктивна котушка

en: Inductance
uk: Індуктивність

en: Bar Graph Display
uk: Стовпчиковий індикатор

en: Rows
uk: Рядки

en: Magnitude Comparator
uk: Порівняння амплітуди

en: Number Inputs
uk: Кількість входів

en: Matrix Display
uk: Матричний дисплей

en: Row Cathode
uk: Катод рядків

en: Column Cathode
uk: Катод стовпчиків

en: Matrix Display Driver
uk: Драйвер матричного дисплея

en: Minimum Value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum Value
uk: Максимальне значення

en: Frequency Meter (TODO)
uk: Частотометр (ЩЕ НЕ ЗРОБЛЕНО)

en: Frequency Meter
uk: Частотометр

en: Ammeter
uk: Амперметр

en: Voltmeter
uk: Вольтметр

en: XNOR gate
uk: Викл. АБО-НІ

en: XOR gate
uk: Виключне І

en: OR gate
uk: АБО

en: NOR gate
uk: НІ

en: NOR Gate
uk: АБО-НІ

en: NAND gate
uk: І-НІ

en: NAND Gate
uk: І-НІ

en: AND gate
uk: І

en: AND Gate
uk: І

en: Multiplexer
uk: Мультиплексор

en: Parallel Port
uk: Паралельний порт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Port
uk: Порт

en: Could not open port %1
uk: Не вдалося відкрити порт %1

en: <Enter location of PIC Program>
uk: <Вкажіть розташування програми PIC>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_typeCombo)
en: Program
uk: Програма

en: All Supported Files
uk: усі файли, що підтримуються

en: Symbol File
uk: Файл позначок

en: Assembly Code
uk: Код асемблера

en: The file "%1" does not exist.
uk: Файла «%1» не існує.

en: "%1" is not a valid PIC program.
    The file must exist, and the extension should be ".cod", ".asm", ".flowcode", ".basic", ".microbe" or ".c".
    ".hex" is allowed, provided that there is a corresponding ".cod" file.
uk: «%1» не є коректною програмою PIC.
    Файл програми має існувати і повинен мати суфікс назви «.cod», «.asm», «.flowcode», «.basic», «.microbe» або «.c».
    Можна використовувати файли «.hex», якщо для них є відповідні файли «.cod».

en: (No
    program
    loaded)
uk: (Програму
    не
    завантажено)

en: Scaling
uk: Масштаб

en: Linear
uk: Лінійний

en: Logarithmic
uk: Логарифмічний

en: Upper Absolute Value
uk: Верхнє абсолютне значення

en: Lower Absolute Value
uk: Нижнє абсолютне значення

en: Voltage Probe
uk: Зонд напруги

en: Current Probe
uk: Зонд сили струму

en: Logic Probe
uk: Зонд логіки

en: Push-to-Break
uk: Розмикач

en: Push to Break
uk: Кнопка роз’єднання

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Bounce
uk: Брязкіт

en: Bounce Period
uk: Період брязкоту

en: Push-to-Make
uk: Замикач

en: Push to Make
uk: Кнопка з’єднання

en: RAM
uk: Пам’ять

en: Word Size
uk: Розмір слова

en: Resistor
uk: Резистор

en: Resistor DIP
uk: DIP резисторів

en: Count
uk: Кількість

en: Rotary
uk: Обертовий

en: Number of Positions
uk: Кількість позицій

en: Serial Port
uk: Послідовний порт

en: DPDT Toggle
uk: Перемикач DPDT

en: DPST Toggle
uk: Перемикач DPST

en: SPDT Toggle
uk: Перемикач SPDT

en: SPST Toggle
uk: Перемикач SPST

en: Variable Capacitor
uk: Змінний конденсатор

en: Max
uk: Макс.

en: Min
uk: Мін.

en: Variable Resistor
uk: Варистор

en: Voltage Regulator
uk: Регулятор напруги

en: Voltage Out
uk: Вихід напруги

en: The cod file "%1" was not found.
uk: Не знайдено файл cod «%1».

en: File Not Found
uk: Файл не знайдено

en: The processor for cod file "%1" is unrecognized.
uk: Не вдалося розпізнати обробки файлів cod «%1».

en: Unrecognized Processor
uk: Невідомий обробник

en: The file name "%1" is too long.
uk: Назва файла «%1» є надто довгою.

en: Filename Too Long
uk: Задовга назва файла

en: The lst file associated with the cod file "%1" was not found.
uk: Не знайдено файла lst, який пов’язано із файлом cod «%1».

en: LST File Not Found
uk: Не знайдено файла LST

en: The cod file "%1" is bad.
uk: Файл cod «%1» пошкоджено.

en: Bad File
uk: Пошкоджений файл

en: The cod file "%1" could not be read from.
uk: Не вдалося прочитати дані з файла cod «%1».

en: Unreadable File
uk: Непридатний до читання файл

en: An error occurred with the cod file "%1".
uk: Сталася помилка, пов’язана із файлом cod «%1».

en: Error
uk: Помилка

en: Generic
uk: Загальний

en: File
uk: Файл

en: Breakpoint
uk: Точка зупинки

en: Invalid
uk: Некоректний

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Subcircuits
uk: Підланцюги

en: Microbe Code Output
uk: Виведення коду Microbe

en: Assembly Code Output
uk: Виведення коду асемблера

en: Hex Code Output
uk: Виведення шістнадцяткового коду

note: i18n("Convert to..."), "fork", 0, 0, 0, ac, "program_convert" );
en: Convert to...
uk: Перетворити на…

note: i18n("Convert to"), "fork", 0, 0, 0, ac, "program_convert" );
en: Convert To
uk: Перетворити на

note: i18n("Assembly"), "source", 0, this, SLOT(slotFileNewAssembly()), ac, "newfile_asm" ))->plug( p->menu() );
en: Assembly
uk: Асемблер

en: Hex
uk: Шістнадцятковий код

en: PIC (upload)
uk: PIC (вивантаження)

en: Construct a FlowCode document by dragging FlowParts from the list on the left. All FlowCharts require an initial "Start" part, of which there can only be one.<br><br>Some FlowParts, such as Subroutines, act as a container element for other FlowParts. Drag the items in or out of a container as appropriate. The container that will become the parent of the part being dragged is indicated by being selected.<br><br>Note that connections cannot be made between FlowParts in different containers, or at different levels.
uk: Побудувати документ FlowCode можна перетягуванням частин діаграми зі списку, розташованого ліворуч. Усі діаграми потребують початкової частини «Початок», яка може бути лише одна.<br><br>Деякі частини діаграми, зокрема підпрограми, працюють як контейнери для інших частин діаграми. Ви можете перетягувати елементи до такого контейнера і з такого контейнера. Контейнер, який стане батьківським для частини, яка перетягується позначається на діаграмі.<br><br>Зауважте, що не можна створювати з’єднання між частинами діаграми, що належать різним контейнерам або перебувають на різних рівнях.

en: Common
uk: Загальні

en: Sub Call
uk: Підвиклик

en: Subroutine
uk: Підпрограма

en: Call %1
uk: Виклик %1

en: Functions
uk: Функції

en: Trigger
uk: Перемикач

en: Count %1 for %2 sec
uk: Лічити %1 протягом %2 сек.

en: Delay
uk: Затримка

en: Pause Length
uk: Тривалість паузи

en: Delay for %1 sec
uk: Затримка на %1 сек.

en: Embed
uk: Вкладка

en: Type
uk: Тип

en: Code
uk: Код

en: // Embedded code:
uk: // Вбудований код:

en: %1: %2...
uk: %1: %2…

en: End
uk: Кінець

en: Loops
uk: Цикли

en: For Loop
uk: Цикл for

en: Variable
uk: Змінна

en: Initial Value
uk: Початкове значення

[ctx: for x = 1 to]
en: to
uk: до

en: End Value
uk: Кінцеве значення

note: i18n("Step"), "debug-step-instruction", Qt::CTRL|Qt::ALT|Qt::Key_Right, textDocument, SLOT(debugStep()), ac, "debug_step" );
en: Step
uk: Крок

en: InputButton
uk: Кнопка введення

en: Pin
uk: Контакт

en: Continue on %1 %2
uk: Продовжити на %1 %2

note: i18n("Interrupt"), "media-playback-pause", 0, textDocument, SLOT(debugInterrupt()), ac, "debug_interrupt" );
en: Interrupt
uk: Перервати

en: Interrupt %1
uk: Перервати %1

en: Pin map
uk: Карта контактів

en: Read %1 to %2
uk: Прочитати %1 до %2

en: Pin Map Editor
uk: Редактор карти контактів

en: Pulse
uk: Пульсація

en: Duration
uk: Тривалість

en: Pulse %1 for %2 sec
uk: Пульсація %1 протягом %2 сек.

en: I\/O
uk: Введення-виведення

en: Read from Port
uk: Прочитати з порту

en: Read
uk: Прочитати

[ctx: read from port to x]
en: to
uk: до

en: Operation
uk: Дія

en: Value
uk: Значення

en: repeat until %1 %2 %3
uk: повторювати доки %1 %2 %3

en: Set Pin State
uk: Встановити стан контакту

en: State
uk: Стан

en: Set %1 %2
uk: Встановити для %1 стан %2

en: SevenSeg
uk: Сегментний індикатор

en: Display %1 on %2
uk: Показати %1 на %2

en: Start
uk: Початок

en: Sub
uk: Підпрограма

en: Test Pin State
uk: Перевірити стан контактів

en: Variables
uk: Змінні

en: Unary
uk: Унарна дія

en: Rotate Left
uk: Зсув ліворуч

en: Rotate Right
uk: Зсув праворуч

en: Increment
uk: Збільшення

en: Decrement
uk: Зменшення

en: Assignment
uk: Присвоювання

en: Variable Assignment
uk: Присвоювання змінній значення

en: Comparison
uk: Порівняння

en: Variable Comparison
uk: Порівняння змінних

en: while %1 %2 %3
uk: поки %1 %2 %3

en: Write to Port
uk: Записати до порту

en: Write
uk: Запис

[ctx: write to port]
en: to
uk: до

en: Write %1 to %2
uk: Записати %1 до %2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, AsmFormattingWidget)
en: The values control the indentation from the left margin of the various types of assembly code.
uk: Значення, які керують відступами від лівого поля для різноманітних типів коду асемблера.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox64)
en: Output Code Indentation
uk: Відступи у виведеному коді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: 'equ' Value
uk: Значення «equ»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Instruction Data
uk: Дані команди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Comment
uk: Коментар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: 'equ'
uk: «equ»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Instruction Name
uk: Назва команди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFormatMBOutput)
en: &Automatically format Microbe output
uk: &Автоматично форматувати виведене Microbe

en: Provides context-sensitive help relevant to the current editing being performed.
uk: Надає контекстну довідку щодо поточного редагування.

en: No Item Selected
uk: Не вибрано жодного елемента

en: Multiple Items
uk: Декілька елементів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pResetButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetBtn)
en: Reset
uk: Скинути

en: Reset item help to last saved changes?
uk: Відновити для довідки з елемента останні збережені зміни?

en: Cannot save item description.
uk: Не вдалося зберегти опис елемента.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pEditButton)
en: Edit
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pChangeDescriptionsDirectory)
en: Context Help Directory
uk: Каталог контекстної довідки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_pChangeDescriptionsDirectory) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_pResetButton)
en: ...
uk: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveButton)
en: S&ave
uk: З&берегти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Subproject Details
uk: Параметри підпроєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Target File:
uk: Файл призначення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_typeCombo)
en: Library
uk: Бібліотека

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReuseSameViewForOutput)
en: Reuse the same output view for code generation
uk: Повторно використовувати панель виведення для створення коду

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: The grid color in the work area.
uk: Колір ґратки у робочій області.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Grid Colour
uk: Колір ґратки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGrid)
en: Show &grid:
uk: По&казувати ґратку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Maximum undo steps for work area. This does not apply to text documents - that is configurable separately under Configure Editor.
uk: Максимальна кількість кроків скасовування для робочої області. Це не стосується текстових документів. Кількість кроків скасовування для текстових документів налаштовується на сторінці редактора.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Maximum undo steps for work area:
uk: Макс. к-ть кроків скасовування для робочої області:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVoltageBars)
en: Show voltage bars &on electronic components
uk: Показувати індикатори напру&ги на електронних компонентах

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowVoltageColor)
en: Color the wires to match the voltage
uk: Розфарбовувати з’єднання відповідно до струму

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateWires)
en: Animate wires to show the current or power flow
uk: Анімувати з’єднання, показуючи зміну струму або потужності

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox21)
en: Display Refresh Rate
uk: Частота оновлення зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Refresh rate:
uk: Частота оновлення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, refreshRateLabel)
en: Medium (50 FPS)
uk: Середня (50 кд./с)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: This is the number of times per second that the work area view is updated; a compromise between CPU usage and smoothness of display.
uk: Це кількість оновлень зображення у робочій області за секунду. Виберіть задовільне для вас значення, збалансувавши навантаження на процесор і плавність показу зображення.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Convenience
uk: Зручності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RestoreDocumentsOnStartup)
en: Restore opened doc&uments on startup
uk: Відновлювати се&анс після запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RaiseItemSelectors)
en: Raise the &appropriate item selector on creating a new document
uk: Піднімати &відповідну панель вибору елементів після створення документа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RaiseMessagesLog)
en: Raise the &Messages log when compiling
uk: Піднімати журнал &повідомлень під час компіляції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Radix (-r):
uk: Основа числення (-r):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Warning level (-w):
uk: Рівень попереджень (-w):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hex Format (-a):
uk: Формат шістнадцяткових (-a):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCase)
en: All user defined symbols and macros are case sensitive. This option makes them case insensitive.
uk: Усі назви визначених користувачем позначок та макросів є регістрозалежними. За допомогою цього пункту можна вимкнути залежність від регістру символів назв.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreCase)
en: Ign&ore case (-i)
uk: &Ігнорувати регістр символів (-i)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_DosFormat)
en: By default, gpasm generates hex files using ISO format. However, some device programmers required a DOS formatted file. This option will cause gpasm to generate a DOS formatted hex file.
uk: Типово, gpasm створює шістнадцяткові файли у форматі ISO. Втім, для роботи деяких програматорів потрібен файл у форматі DOS. За допомогою цього пункту можна наказати gpasm створювати шістнадцятковий файл у форматі DOS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DosFormat)
en: Generate DOS-formatted hex file (-&n)
uk: Створити шістнад&цятковий файл у форматі DOS (-n)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_HexFormat) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_pHexFormat)
en: GPASM supports inhx8m, inhx8s, inhx16, and inhx32 hex file formats. This option controls which hex file format is used.
uk: У GPASM передбачено підтримку шістнадцяткових файлів у форматах inhx8m, inhx8s, inhx16 та inhx32. За допомогою цього параметра можна вказати, який саме формат шістнадцяткових файлів використовується.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Radix)
en: Decimal
uk: Десятковий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Radix)
en: Binary
uk: Двійковий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Radix)
en: Octal
uk: Вісімковий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Radix)
en: Hexadecimal
uk: Шістнадцятковий

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: This sets the threshold of messages displayed in the log view.<ul><li>"All" will display all output - information, warnings and errors.<li>"Warnings" will suppress messages. <li>"Errors" will suppress both messages and warnings.</ul>
uk: Тут визначається обмеження критичності повідомлень, які буде показано на панелі журналу.<ul><li>«Усі» — показувати усі повідомлення: відомості, попередження та помилки.<li>«Попередження» — не показувати прості повідомлення.<li>«Помилки» — придушити прості повідомлення і попередження.</ul>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: All
uk: Усі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: Warnings
uk: Попередження

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GpasmWarningLevel)
en: Errors
uk: Помилки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Other options:
uk: Інші параметри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_gplink_link_shared)
en: Link with shared libraries (&use this with new SDCC)
uk: Компонувати зі спільними бібліотеками (&користуйтеся із новим SDCC)

en: Export As Image
uk: Експорт у зображення

en: Format:
uk: Формат:

en: File name:
uk: Назва файла:

en: Crop image:
uk: Обрізати зображення:

en: Export
uk: Експорт

en: Filter here...
uk: Введіть сюди критерій фільтрування…

en: Clear filter
uk: Зняти фільтрування

en: Enter space-separated terms to filter the component library.
uk: Введіть відокремлені пробілами ключі пошуку для фільтрування бібліотеки компонентів.

en: Select a predefined component configuration from this list.
uk: Виберіть попередньо визначені налаштування компонента з цього списку.

en: This allows editing of advanced properties of the selected item(s). Right click on the picture of the item to set the orientation.
uk: Тут можна змінити додаткові властивості позначених елементів. Клацніть правою кнопкою миші на зображенні елемента, щоб встановити його орієнтацію.

en: <p>Shows properties associated with the currently selected item(s).<br/>Select a property to change its value. If multiple items are selected with different values then the property will appear greyed out, use "Merge Properties" to make them the same.<br/>Select "Defaults" to set all properties to their default values
uk: <p>Показує властивості, пов’язані із поточними позначеними елементами.<br/>Виберіть властивість, щоб змінити її значення. Якщо позначено декілька елементів із різними значеннями, пункт властивості буде показано сірим кольором. Скористайтеся пунктом «Об’єднати властивості», щоб зробити їх однаковими.<br/>Натисніть кнопку «Типові», щоб установити для усіх властивостей типові значення.

en: Change the orientation of the selected item by selecting the appropriate button
uk: Змініть орієнтацію позначеного елемента натисканням відповідної кнопки

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Property
uk: Властивість

en: Undo changes
uk: Вернути змінене

en:  ...
uk:   …

en: Choose File
uk: Виберіть файл

en: Component
uk: Компонент

en: Remove %1
uk: Вилучити %1

en: Add components to the circuit diagram by dragging them into the circuit.<br><br>To add more than one component of the same type, doubleclick on a component, and click repeatedly in the circuit to place the component. Right click to stop placement.<br><br>Some components (such as subcircuits) can be removed by right clicking on the item and selecting "Remove".
uk: Додати компоненти на діаграму схеми можна перетягуванням їх на поле схеми.<br><br>Щоб додати декілька компонентів одного типу, двічі клацніть на позначці компонента, а потім декілька разів клацніть на полі схеми, щоб додати компоненти. Клацніть правою кнопкою миші, щоб скасувати додавання компонента.<br><br>Деякі компоненти (зокрема підсхеми) можна вилучати клацанням правою кнопкою миші на компоненті з наступним вибором у контекстному меню пункту «Вилучити».

en: Add FlowPart to the FlowCode document by dragging them there.<br><br>To add more than one FlowPart of the same type, doubleclick on a FlowPart, and click repeatedly in the FlowChart to place the component. Right click to stop placement.
uk: Додайте частини діаграми до документа FlowCode перетягуванням їх позначок туди.<br><br>Щоб додати декілька частин діаграми одного типу, двічі клацніть на позначці частини діаграми, а потім декілька разів клацніть на полі діаграми, щоб додати компонент. Клацніть правою кнопкою миші, щоб скасувати розміщення елемента.

en: Flow Part
uk: Частина діаграми

en: Add mechanical parts to the mechanics work area by dragging them there.
uk: Додайте механічні частини до механічної робочої області перетягуванням.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Library Directory (-I):
uk: Каталог бібліотек (-I):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOutputMap)
en: &Output a map file (-m)
uk: &Вивести файл карти (-m)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Linker Script (-s):
uk: Скрипт компонування (-s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Other:
uk: Інше:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Link libraries inside project
uk: Компонувати бібліотеки всередині проєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Logic Symbol Shapes:
uk: Форма позначок логіки:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LogicSymbolShapes)
en: Distinctive
uk: Особлива

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LogicSymbolShapes)
en: Rectangular
uk: Прямокутна

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Input
uk: Вхід

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicRisingTrigger) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required voltage level before the input will be considered high.
uk: Рівень напруги, для якого вхід вважатиметься відкритим.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicRisingTrigger) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicFallingTrigger) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicOutputHigh)
en:  V
uk:  В

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicFallingTrigger)
en: Required voltage level before an input will be considered low.
uk: Рівень напруги, до якого вхід вважатиметься закритим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Falling Trigger Threshold:
uk: Поріг закриття перемикача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Rising Trigger Threshold:
uk: Поріг відкриття перемикача:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LogicOutputHigh)
en: Voltage level for high on logic components.
uk: Рівень напруги для відкриття компонентів логіки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Output High:
uk: Відкриття виходу:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LogicOutputHighImpedance)
en: This is the output impedance when the output is high.
uk: Це імпеданс виходу, якщо вихід є відкритим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: High Output Impedance:
uk: Імпеданс відкриття виходу:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LogicOutputLowImpedance)
en: This is the output impedance when the output is low.
uk: Це імпеданс виходу, якщо вихід є закритим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Low Output Impedance:
uk: Імпеданс закриття виходу:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_LogicOutputLowImpedance)
en: Floating
uk: Рухомий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Here, you can configure the behaviour of logic components.
    
    These values will apply to all components, apart from the PIC, whose pins' impedances depend on the pin in use.
uk: Тут ви можете налаштувати поведінку компонентів логіки.
    
    Ці значення стосуватимуться усіх компонентів, окрім PIC, імпеданс контактів якого залежить від конкретного контакту.

note: i18n("Clear All"), this, SLOT(clear()) ); // 2018.12.07
en: Clear All
uk: Спорожнити все

en: Microprocessor
uk: Мікропроцесор

en: Family
uk: Сімейство

en: PIC Settings
uk: Параметри PIC

en: This dialog allows editing of the initial properties of the PIC
uk: За допомогою цього діалогового вікна можна змінити початкові властивості PIC

en: Edit the initial value of the ports here. For each binary number, the order from right-to-left is pins 0 through 7.<br><br>The "Type (TRIS)" edit shows the initial input/output state of the ports; 1 represents an input, and 0 an output.<br><br>The "State (PORT)" edit shows the initial high/low state of the ports; 1 represents a high, and 0 a low.
uk: Тут можна змінити початкове значення портів. Для кожного двійкового числа порядок визначає значення від контакту 0 до 7.<br><br>Поле «Тип (TRIS)» показує початковий стан входу-виходу портів; 1 — вхід, а 0 — вихід.<br><br>Поле «Стан (PORT)» показує початковий стан відкриття-закриття портів; 1 — відкрито, а 0 — закрито.

en: Edit the initial value of the variables here.<br><br>Note that the value of the variable can only be in the range 0->255. These variables will be initialized before any other code is executed.
uk: Тут можна змінити початкове значення змінних.<br><br>Зауважте, що значення змінної має перебувати у діапазоні від 0 до 255. Ці змінні буде ініціалізовано до виконання іншого коду.

note: i18n( "the type", "Type (TRIS register):" );
en: Type (TRIS register):
uk: Тип (регістр TRIS):

en: State (PORT register):
uk: Стан (регістр PORT):

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Variable value
uk: Значення змінної

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New Pin Mapping
uk: Нова прив’язка контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapAdd)
en: Create
uk: Створити

en: New Pin Map Name
uk: Назва нової карти контактів

en: Invalid variable value: %1
uk: Некоректне значення змінної: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Tip: Toggle the initial state (high/low) of a pin by clicking its picture.
    Drag it to set the type (input/output).
uk: Підказка: перемкнути початковий стан (відкрито/закрито) контакту можна клацанням на його зображенні.
    Перетягніть його, щоб встановити тип (вхід/вихід).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapRemove)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapModify)
en: Modif&y
uk: З&мінити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pinMapRename)
en: Rename
uk: Перейменувати

en: New File
uk: Новий файл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, NewFileWidget)
en: Select the type of file you wish to create.<br>
    <p>
    <b>Pic Program</b><br>
    Creates a new PIC program, with flow chart editor. Select the target device for your program below.
    <p>
    <b>Circuit</b><br>
    Creates a new circuit, with drag and drop editor. Real time simulation of the circuit occurs automatically.
uk: Виберіть тип файла, який слід створити.<br>
    <p>
    <b>Програма PIC</b><br>
    Створити програму PIC за допомогою редактора блок-схем. Нижче можна вибрати пристрій призначення для вашої програми.
    <p>
    <b>Схема</b><br>
    Створити схему за допомогою редактора з можливостями перетягування зі скиданням. Інтерактивну імітацію схеми буде запущено автоматично.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: New File Details
uk: Параметри нового файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: File Type:
uk: Тип файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addToProjectCheck)
en: &Add to project
uk: &Додати до проєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, nameEdit)
en: The variable name of the pin mapping - this must be a valid Microbe variable name.
uk: Назва змінної прив’язки контактів, має бути коректною назвою змінної Microbe.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeCombo)
en: Keypad (4x3)
uk: Клавіатура (4⨯3)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeCombo)
en: Keypad (4x4)
uk: Клавіатура (4⨯4)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Final location:
uk: Остаточне розташування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Location:
uk: Розташування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: New Project Details
uk: Параметри нового проєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Project Name:
uk: Назва проєкту:

en: Oscilloscope
uk: Осцилоскоп

en: Framerate
uk: Частота кадрів

note: i18n("%1 fps", QString::number(num)), num);   // 2018.12.07 fpsMenu.setItemChecked( num, num == m_fps);
en: %1 fps
uk: %1 кд/с

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Zoom
uk: Масштаб

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, displayDirectCheck)
en: Displa&y directly
uk: П&оказувати безпосередньо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, saveFileCheck)
en: Sa&ve to file
uk: З&берегти до файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, loadFileCheck)
en: Load File in &New View
uk: Завантажити файл на &нову панель

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addToProjectCheck)
en: &Add to Project
uk: &Додати до проєкту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add ...
uk: &Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Re&move
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Program:
uk: Програма:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pProgrammerDescription)
en: (Program Description)
uk: (Опис програми)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Initialization:
uk: Ініціалізація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Read:
uk: Читання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Write:
uk: Запис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: The following strings will be replaced when the command is run:
    <ul>
    <li><b>%port</b> - Port that the programmer is connected to</li>
    <li><b>%device</b> - PIC device</li>
    <li><b>%file</b> - File to read from or write to</li>
    </ul>
uk: Під час виконання команди буде замінено такі рядки:
    <ul>
    <li><b>%port</b> — порт, з яким з’єднано програматор</li>
    <li><b>%device</b> — пристрій PIC</li>
    <li><b>%file</b> — файл для читання або записування даних</li>
    </ul>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Erase:
uk: Витирання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify:
uk: Перевірка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Blank Check:
uk: Перевірка на порожність:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default port:
uk: Типовий порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Output File:
uk: Файл виводу:

en: PIC Programmer
uk: Програматор PIC

en: Burn
uk: Записати

en: New Project
uk: Новий проєкт

en: Create Subproject
uk: Створити підпроєкт

en: Linker Options
uk: Параметри компонувальника

en: Processing Options
uk: Параметри обробки

note: i18n("Bold"), "format-text-bold", Qt::CTRL + Qt::Key_B, 0, 0, ac, "format_bold" );
en: Bold
uk: Жирний

note: i18n("Italic"), "format-text-italic", Qt::CTRL + Qt::Key_I, 0, 0, ac, "format_italic" );
en: Italic
uk: Курсив

note: i18n("Underline"), "format-text-underline", Qt::CTRL + Qt::Key_U, 0, 0, ac, "format_underline" );
en: Underline
uk: Підкреслений

note: i18n("List"), "unsorted_list", Qt::CTRL + Qt::Key_L, 0, 0, ac, "format_list" );
en: List
uk: Список

note: i18n("Text Alignment"), "format-justify-left", 0, 0, 0, ac, "text_alignment" ); i18n("Text Alignment") );
en: Text Alignment
uk: Вирівнювання тексту

note: i18n("Align Left"),		Qt::AlignLeft );
en: Align Left
uk: Вирівняти ліворуч

note: i18n("Align Center"),	Qt::AlignHCenter );
en: Align Center
uk: Вирівняти за центром

note: i18n("Align Right"),	Qt::AlignRight );
en: Align Right
uk: Вирівняти праворуч

note: i18n("Align Block"),	Qt::AlignJustify );
en: Align Block
uk: Вирівняти блоком

note: i18n("Text Vertical Alignment"), "text", 0, 0, 0, ac, "text_vertical_alignment" ); i18n("Text Vertical Alignment") );
en: Text Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання тексту

en: Superscript
uk: Верхній індекс

note: i18n("Superscript"),	QTextCharFormat::AlignSuperScript );
en: Normal
uk: Звичайний

note: i18n("Normal"),			QTextCharFormat::AlignNormal );
en: Subscript
uk: Нижній індекс

note: i18n("Text Color..."), pm, 0, this, SLOT(textColor()), ac, "format_color" );
en: Text Color...
uk: Колір тексту…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Intervals
uk: Інтервали

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Ticks per Interval
uk: Тактів на інтервал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Offset (ticks)
uk: Відступ (у тактах)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, general)
en: Ge&neral
uk: За&гальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nostdlib)
en: Do not search in the standard librar&y directory (--nostdlib)
uk: Не шукати у каталозі стандартних &бібліотек (--nostdlib)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nostdinc)
en: Do not search in the standard include directory (--nostdinc)
uk: Не шукати у каталозі стандартних включень (--nostdinc)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_less_pedantic)
en: Disa&ble pedantic warnings (--less-pedantic)
uk: Ви&мкнути педантичні попередження (--less-pedantic)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c89)
en: Follow the C89 standard and disable SDCC features that conflict with the standard.
uk: Виконувати стандарт C89, вимкнути можливості SDCC, які суперечать цьому стандарту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c89)
en: Use C&89 standard only (--std-c89)
uk: Використовувати лише стандарт C&89 (--std-c89)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c99)
en: Follow the C99 standard and disable SDCC features that conflict with the standard (incomplete support).
uk: Виконувати стандарт C99, вимкнути можливості SDCC, які суперечать цьому стандарту (підтримка є неповною).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_std_c99)
en: Use C&99 standard only (--std-c99)
uk: Використовувати лише стандарт C&99 (--std-c99)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_use_non_free)
en: Use non-free licensed libraries and header files (--use-non-free)
uk: Використовувати бібліотеки і файли заголовків із невільними умовами ліцензування (--use-non-free)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, code_generation)
en: Code Gener&ation
uk: С&творення коду

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_stack_auto)
en: All functions in the source file will be compiled as reentrant, i.e. the parameters and local variables will be allocated on the stack. If this option is used all source files in the project should be compiled with this option. It automatically implies --int-long-reent and --float-reent.
uk: Усі функції у файлі початкового коду буде зібрано як функції для повторного використання, тобто параметри та локальні змінні буде розміщено у стеку. Якщо пункт позначено, усі файли початкового коду у проєкті буде зібрано з цим параметром збирання. Автоматично додаються параметри --int-long-reent і --float-reent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_stack_auto)
en: Stack auto&matic variables (--stack-auto)
uk: Розташовувати &локальні змінні у стеку (--stack-auto)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_int_long_reent)
en: Integer (16 bit) and long (32 bit) libraries have been compiled as reentrant. Note by default these libraries are compiled as non-reentrant.
uk: Цілочисельні бібліотеки (для 16-бітового int та 32-бітового long) було зібрано для повторного використання. Зауважте, що типово ці бібліотеки збираються як непридатні для повторного використання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_int_long_reent)
en: Integer li&braries were compiled as reentrant (--int-long-reent)
uk: Цілочисельні &бібліотеки було зібрано для повторного використання (--int-long-reent)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_float_reent)
en: Floating point library is compiled as reentrant.
uk: Бібліотеку роботи з числами з рухомою крапкою зібрано для повторного використання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_float_reent)
en: Floating point librar&y was compiled as reentrant (--float-reent)
uk: Біблі&отеку роботи з числами з рухомою крапкою зібрано для повторного використання (--float-reent)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_fommit_frame_pointer)
en: Leave out the frame pointer (--fommit-frame-pointer)
uk: Оминати вказівники кадру (--fommit-frame-pointer)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_no_xinit_opt)
en: Will not memcpy initialized data from code space into xdata space. This saves a few bytes in code space if you do not have initialized data.
uk: Забороняє виконання memcpy для ініціалізованих даних з простору коду до простору xdata. Це може заощадити декілька байтів у просторі коду, якщо у вас немає ініціалізованих даних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_no_xinit_opt)
en: Do not memcpy initialized &xram from code (--no-xinit-opt)
uk: Не виконувати memcpy для іні&ціалізованого xram з коду (--no-xinit-opt)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_all_callee_saves)
en: Callee will &always save registers used (--all-callee-saves)
uk: Функція виклику зав&жди зберігає використані регістри (--all-callee-saves)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optimization)
en: &Optimization
uk: &Оптимізація

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nooverlay)
en: The compiler will not overlay parameters and local variables of any function, see section Parameters and local variables for more details.
uk: Компілятор не накладатиме параметри та локальні змінні будь-яких функцій. Докладніше у розділі щодо параметрів і локальних змінних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nooverlay)
en: Disable overlaying leaf function &auto variables (--nooverlay)
uk: Вимкнути накладання &локальних змінних (--nooverlay)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nogcse)
en: Disable the GCSE optimization (--nogcse)
uk: Вимкнути оптимізацію GCSE (--nogcse)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nolabelopt)
en: Will not optimize labels (makes the dumpfiles more readable).
uk: Не оптимізувати мітки (робить файли дампів зручнішими для читання).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nolabelopt)
en: Disable label optimi&zation (--nolabelopt)
uk: Вимкнути опт&имізацію міток (--nolabelopt)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_noinvariant)
en: Disable optimization of invariants (--noinvariant)
uk: Вимкнути оптимізацію інваріантів (--noinvariant)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_noinduction)
en: Disable loop variable induction (--noinduction)
uk: Вимкнути індукцію змінних циклу (--noinduction)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_no_peep)
en: Disable peep-hole optimization.
uk: Вимкнути оптимізацію для зондування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_no_peep)
en: Disable peep-hole optimization (--&no-peep)
uk: Вим&кнути оптимізацію для зондування (--no-peep)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_noloopreverse)
en: Will not do loop reversal optimization.
uk: Не виконувати зворотної оптимізації циклів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_noloopreverse)
en: Disable loop reverse optimization (--noloopreverse)
uk: Вимкнути зворотну оптимізацію циклів (--noloopreverse)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_opt_code_size)
en: The compiler will optimize code generation towards compact code, possibly at the expense of code speed.
uk: Компілятор оптимізуватиме створюваний код так, щоб він був компактнішим, ймовірно, ціною уповільнення його виконання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_opt_code_size)
en: Opti&mize for compact code (--opt-code-size)
uk: Опт&имізувати для компактності коду (--opt-code-size)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_opt_code_speed)
en: The compiler will optimize code generation towards fast code, possibly at the expense of code size.
uk: Компілятор оптимізуватиме створюваний код так, щоб він виконувався швидше, ймовірно, ціною збільшення його розміру.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_opt_code_speed)
en: &Optimize for fast code (--opt-code-speed)
uk: &Оптимізувати для пришвидшення коду (--opt-code-speed)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_peep_asm)
en: Pass the inline assembler code through the peep hole optimizer. This can cause unexpected changes to inline assembler code, please go through the peephole optimizer rules defined in the source file tree '<target>/peeph.def' before using this option.
uk: Пропустити вбудований код асемблера крізь оптимізатор для зондування. Це може призвести до неочікуваних змін у вбудованому коді асемблера. Перш ніж користуватися цим параметром, будь ласка, ознайомтеся із правилами оптимізатора для зондування, визначеними у ієрархії файлів початкового коду у файлі «<ціль>/peeph.def».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_peep_asm)
en: Ena&ble inline assembly peephole optimization (--peep-asm)
uk: Уві&мкнути оптимізацію вбудованого коду асемблера для зондування (--peep-asm)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nojtbound)
en: Do not generate boundary check for &jump tables (--nojtbound)
uk: Не створювати код перевірки потрапляння у межі для та&блиць переходів (--nojtbound)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, pic16_specific)
en: PIC&16 Specific
uk: Специфічні параметри PIC&16

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_nodefaultlibs)
en: Do not use default libraries (--nodefaultlibs)
uk: Не використовувати типові бібліотеки (--nodefaultlibs)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_pno_banksel)
en: Do not generate BANKSEL directives (--pno-banksel)
uk: Не створювати директив BANKSEL (--pno-banksel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_pstack_model_large)
en: Use large stac&k model (--pstack-model=large)
uk: Використовувати модель великого с&тека (--pstack-model=large)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_debug_xtra)
en: Show more debug info in assembl&y output (--debug-xtra)
uk: Показувати більше діагностичних даних у виведенні &асемблера (--debug-xtra)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_denable_peeps)
en: E&xplicit enable of peepholes (--denable-peeps)
uk: &Явно увімкнути точки зондування (--denable-peeps)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_calltree)
en: Du&mp call tree in .calltree file (--calltree)
uk: Створити &дамп ієрархії викликів у файлі .calltree (--calltree)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_fstack)
en: Ena&ble stack optimizations (--fstack)
uk: &Увімкнути оптимізацію стека (--fstack)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_optimize_goto)
en: Try to use conditional BRA instead of GOTO (--optimi&ze-goto)
uk: Намагатися використовувати у&мовний BRA замість GOTO (--optimize-goto)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_optimize_cmp)
en: Try to optimize some compares (--optimize-cmp)
uk: Спробувати оптимізувати деякі порівняння (--optimize-cmp)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SDCC_optimize_df)
en: Thorough data flow analysis (resource intensive) (--optimize-df)
uk: Повний аналіз руху даних (вибагливий до ресурсів) (--optimize-df)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installPrefixLabel)
en: SDCC install prefix:
uk: Префікс встановлення SDCC:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_SDCC_install_prefix)
en: Location where SDCC in installed. Empty for system default.
uk: Місце, куди встановлено SDCC. Якщо не вказано, типове для системи місце.

en: General
uk: Загальне

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Programmer
uk: Програматор

en: Formatter
uk: Форматування

en: Assembly Formatter
uk: Форматування асемблера

en: Electronic Logic Values
uk: Значення електронної логіки

en: Lowest (%1 FPS)
uk: Найнижча (%1 кд./с)

en: Low (%1 FPS)
uk: Низька (%1 кд./с)

en: Medium (%1 FPS)
uk: Середня (%1 кд./с)

en: High (%1 FPS)
uk: Висока (%1 кд./с)

en: Highest (%1 FPS)
uk: Найвища (%1 кд./с)

en: Unknown value
uk: Невідоме значення

en: <b>%1</b> cannot be found.<br>
uk: Не вдалося знайти <b>%1</b>.<br>

en: <b>%1</b> found: %2<br>
uk: Знайдено <b>%1</b>: %2<br>

en: Remove programmer configuration "%1"?
uk: Вилучити налаштування програматора «%1»?

en: Remove "%1"
uk: Вилучити «%1»

en: Configuration Name
uk: Назва налаштувань

en: Value radix:
uk: Основа числення значення:

note: i18n("Automatic"), "", 0, this, SLOT(slotSetRoutingAuto()), ac, "routing_mode_auto" );
en: Automatic
uk: Автоматично

note: i18n("Manual"), "", 0, this, SLOT(slotSetRoutingManual()), ac, "routing_mode_manual" );
en: Manual
uk: Вручну

note: i18n("Connection Routing Mode"), "pencil", 0, 0, 0, ac, "routing_mode" );
en: Connection Routing Mode
uk: Режим маршрутизації з’єднання

en: <b>Manual</b> connection routing enabled.
uk: Увімкнено маршрутизацію з’єднань <b>вручну</b>.

en: <b>Automatic</b> connection routing enabled.
uk: Увімкнено <b>автоматичну</b> маршрутизацію з’єднань.

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: SVG export is sub-functional
uk: Експортування до SVG не є повноцінним

en: There is nothing to crop
uk: Нічого обрізати

en: Export failed
uk: Не вдалося експортувати

en: Image Export
uk: Експорт зображення

en: Could not open %1 for reading
uk: Не вдалося відкрити %1 для читання

en: Could not parse XML:
    %1
uk: Не вдалося обробити XML:
    %1

en: Could not open '%1' for writing. Check that you have write permissions
uk: Не вдалося відкрити «%1» для запису. Перевірте, чи є у вас права для запису даних до нього.

en: Saving File
uk: Збереження файла

en: This help item does not yet exist for the %1 language. Help out with KTechlab by creating one via the "Edit" button.
uk: Цього пункту довідки мовою %1 ще не існує. Допоможіть KTechlab створенням такого пункту — натисніть кнопку «Змінити».

en: Could not open item descriptions file "%1" for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл опису елементів «%1» для запису.

note: i18n("Cancel"), i18n("Cancel the current operation"), Qt::Key_Escape, itemDocument, SLOT(cancelCurrentOperation()) ); pAccel->readSettings(); // TODO what does this do?
en: Cancel
uk: Скасувати

note: i18n("Delete"), "edit-delete", Qt::Key_Delete, itemDocument, SLOT(deleteSelection()), ac, "edit_delete" );
en: Delete
uk: Вилучити

note: i18n("Export as Image..."), 0, 0, itemDocument, SLOT(exportToImage()), ac, "file_export_image");
en: Export as Image...
uk: Експортувати як зображення…

note: i18n("Align Horizontally"), 0, 0, itemDocument, SLOT(alignHorizontally()), ac, "align_horizontally" );
en: Align Horizontally
uk: Вирівняти горизонтально

note: i18n("Align Vertically"), 0, 0, itemDocument, SLOT(alignVertically()), ac, "align_vertically" );
en: Align Vertically
uk: Вирівняти вертикально

note: i18n("Distribute Horizontally"), 0, 0, itemDocument, SLOT(distributeHorizontally()), ac, "distribute_horizontally" );
en: Distribute Horizontally
uk: Розподілити горизонтально

note: i18n("Distribute Vertically"), 0, 0, itemDocument, SLOT(distributeVertically()), ac, "distribute_vertically" );
en: Distribute Vertically
uk: Розподілити вертикально

note: i18n("Draw"), "paintbrush", 0, 0, 0, ac, "edit_draw" );
en: Draw
uk: Креслення

note: i18n("Raise Selection"), "object-order-raise", Qt::Key_PageUp,   itemDocument, SLOT(raiseZ()), ac, "edit_raise" );
en: Raise Selection
uk: Підняти позначене

note: i18n("Lower Selection"), "object-order-lower", Qt::Key_PageDown, itemDocument, SLOT(lowerZ()), ac, "edit_lower" );
en: Lower Selection
uk: Опустити позначене

en: Left click to add. Right click to resume normal editing
uk: Клацніть лівою, щоб додати. Клацніть правою, щоб відновити звичайне редагування.

en: Click and hold to start drawing.
uk: Натисніть і утримуйте кнопку миші, щоб розпочати креслення.

en: Right click to cancel the connector
uk: Клацніть правою, щоб скасувати з’єднання

en: Behavior
uk: Поведінка

note: i18n("Make Non-Persistent") : i18n("Make Persistent"), 10); // 2018.11.22
en: Make Non-Persistent
uk: Зробити не стійкою

en: Make Persistent
uk: Зробити стійкою

en: Move To
uk: Пересунути до

note: i18n("Left Sidebar"),0);  // 2018.11.22
en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

note: i18n("Right Sidebar"),1); // 2018.11.22
en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

note: i18n("Top Sidebar"),2); // 2018.11.22
en: Top Sidebar
uk: Верхня бічна панель

note: i18n("Bottom Sidebar"),3); // 2018.11.22
en: Bottom Sidebar
uk: Нижня бічна панель

en: Project
uk: Проєкт

en: Components
uk: Компоненти

en: Flow Parts
uk: Частині діаграми

note: i18n: ectx: ToolBar (itemEditorTB)
en: Item Editor
uk: Редактор елементів

en: Context Help
uk: Контекстна довідка

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Symbol Viewer
uk: Переглядач символів

en: Scope Screen (Very Rough)
uk: Загальний перегляд (дуже грубо)

note: i18n("&New"), "document-new", KStandardShortcut::shortcut(KStandardShortcut::New), this, SLOT(slotFileNew()), ac, "newfile_popup" );
en: &New
uk: С&творити

note: i18n("C source"), "text-x-csrc", 0, this, SLOT(slotFileNewC()), ac, "newfile_c" ))->plug( p->menu() );
en: C source
uk: Початковий код C

note: i18n("New Project..."), "window-new",			0, pm, SLOT(slotNewProject()),			ac, 	"project_new" );
en: New Project...
uk: Створити проєкт…

note: i18n("Open Project..."), "project-open",		0, pm, SLOT(slotOpenProject()),			ac, 	"project_open" );
en: Open Project...
uk: Відкрити проєкт…

en: Open &Recent Project...
uk: Відкрити &недавній проєкт…

note: i18n("Export to Makefile..."), "document-export",	0, pm, SLOT(slotExportToMakefile()),		ac, "project_export_makefile" );
en: Export to Makefile...
uk: Експортувати до Makefile…

note: i18n("Create Subproject..."), 0,				0, pm, SLOT(slotCreateSubproject()),		ac, "project_create_subproject" );
en: Create Subproject...
uk: Створити підпроєкт…

note: i18n("Add Existing File..."), "document-open",		0, pm, SLOT(slotAddFile()),					ac, "project_add_existing_file" );
en: Add Existing File...
uk: Додати наявний файл…

note: i18n("Add Current File..."), "document-import",		0, pm, SLOT(slotAddCurrentFile()),			ac, "project_add_current_file" );
en: Add Current File...
uk: Додати поточний файл…

note: i18n("Close Project"), "window-close",			0, pm, SLOT(slotCloseProject()),			ac, "project_close" );
en: Close Project
uk: Закрити проєкт

note: i18n("Remove from Project"), "edit-delete",		0, pm, SLOT(slotRemoveSelected()),			ac, "project_remove_selected" );
en: Remove from Project
uk: Вилучити з проєкту

note: i18n("Insert Existing File..."), "document-open",	0, pm, SLOT(slotSubprojectAddExistingFile()),	ac, "subproject_add_existing_file" );
en: Insert Existing File...
uk: Вставити наявний файл…

note: i18n("Insert Current File..."), "document-import",	0, pm, SLOT(slotSubprojectAddCurrentFile()),ac, "subproject_add_current_file" );
en: Insert Current File...
uk: Вставити поточний файл…

note: i18n("Linker Options..."), "configure",		0, pm, SLOT(slotSubprojectLinkerOptions()),	ac, "project_item_linker_options" );
en: Linker Options...
uk: Параметри компонувальника…

note: i18n("Build..."), "launch",					0, pm, SLOT(slotItemBuild()),				ac, "project_item_build" );
en: Build...
uk: Зібрати…

note: i18n("Upload..."), "convert_to_pic",			0, pm, SLOT(slotItemUpload()),				ac, "project_item_upload" );
en: Upload...
uk: Вивантажити…

note: i18n("Processing Options..."), "configure",	0, pm, SLOT(slotItemProcessingOptions()),	ac, "project_item_processing_options" );
en: Processing Options...
uk: Параметри обробки…

note: i18n("Split View Left/Right"), "view-split-left-right", Qt::CTRL|Qt::SHIFT|Qt::Key_L, this, SLOT(slotViewSplitLeftRight()), ac, "view_split_leftright" );
en: Split View Left/Right
uk: Розділений перегляд: ліворуч/праворуч

note: i18n("Split View Top/Bottom"), "view-split-top-bottom", Qt::CTRL|Qt::SHIFT|Qt::Key_T, this, SLOT(slotViewSplitTopBottom()), ac, "view_split_topbottom" );
en: Split View Top/Bottom
uk: Розділений перегляд: вгорі/внизу

note: i18n("Run Simulation"), "media-playback-start", Qt::Key_F10, 0, 0, ac, "simulation_run" );
en: Run Simulation
uk: Почати імітацію

en: Pause Simulation
uk: Призупинити імітацію

en: Internals
uk: Внутрішня частина роботи програми

en: Square Wave
uk: Квадратний сигнал

en: 2-Way Switch
uk: 2-позиційний перемикач

en: 3-Way Switch
uk: 3-позиційний перемикач

en: Resistors in Parallel
uk: З’єднані паралельно резистори

en: Resistors in Series
uk: З’єднані послідовно резистори

en: Voltage Divider
uk: Дільник напруги

en: Full Wave Rectifier
uk: Повний міст

en: Half Wave Rectifier
uk: Напівміст

en: AND
uk: І

en: OR
uk: АБО

en: Decoupler
uk: Розв’язувальний пристрій

en: Inverting Amplifier
uk: Підсилювач-інвертор

en: Noninverting Amplifier
uk: Синфазний підсилювач

en: Instrumentation Amplifier
uk: Вимірювальний підсилювач

en: Astable Multivibrator
uk: Астабільний мультивібратор

en: Schmitt Trigger
uk: Перемикач Шмітта

en: Switch
uk: Перемкнути

en: Close
uk: Закрити

en: Save
uk: Зберегти

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Close All Others
uk: Закрити всі інші

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: Exiting...
uk: Вихід…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (routing_mode_menu)
en: Routing Mode
uk: Режим маршрутизації

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Tools
uk: Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (codefolding)
en: &Code Folding
uk: Згортання &коду

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

note: i18n: ectx: Menu (debug)
en: &Debug
uk: Діа&гностика

note: i18n: ectx: ToolBar (debugTB)
en: Debugger
uk: Діагностика

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
uk: &Проєкт

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: Examples
uk: Приклади

note: i18n: ectx: Menu (examples_basic)
en: Basic
uk: Базовий

note: i18n: ectx: Menu (examples_diodes)
en: Diodes
uk: Діоди

note: i18n: ectx: Menu (examples_jfets)
en: JFETs
uk: JFET-и

note: i18n: ectx: Menu (examples_matrix_disp_driver)
en: Matrix Display Drivers
uk: Драйвери матричного дисплея

note: i18n: ectx: Menu (examples_mosfets)
en: MOSFETs
uk: MOSFET-и

note: i18n: ectx: Menu (examples_transistors)
en: Transistors
uk: Транзистори

note: i18n: ectx: Menu (examples_opamps)
en: Opamps
uk: Операційні підсилювачі

en: *** Microbe generation successful ***
uk: *** Успішне створення коду Microbe ***

en: *** Microbe generation failed ***
uk: *** Не вдалося створити код Microbe ***

en: Warning: Floating connection for %1
uk: Попередження: незакріплене з’єднання для %1

en: KTechlab was unable to find the "Start" part.
    This must be included as the starting point for your program.
uk: KTechlab не вдалося знайти частину «Start».
    Цю частину слід включити як початкову точку вашої програми.

en: *** Assembly successful ***
uk: *** Успішне асемблювання ***

en: *** Assembly failed ***
uk: *** Помилка асемблювання ***

en: Assembly failed. Please check you have gputils installed.
uk: Не вдалося виконати асемблювання. Будь ласка, перевірте, чи встановлено gputils.

en: *** Disassembly successful ***
uk: *** Успішне дизасемблювання ***

en: *** Disassembly failed ***
uk: *** Помилка дизасемблювання ***

en: Disassembly failed. Please check you have gputils installed.
uk: Не вдалося виконати асемблювання. Будь ласка, перевірте, чи встановлено gputils.

en: *** Archiving successful ***
uk: *** Успішне архівування ***

en: *** Archiving failed ***
uk: *** Помилка архівування ***

en: Linking failed. Please check you have gputils installed.
uk: Не вдалося виконати компонування. Будь ласка, перевірте, чи встановлено gputils.

en: *** Linking successful ***
uk: *** Успішне компонування ***

en: *** Linking failed ***
uk: *** Помилка компонування ***

en: These messages show the output of language-related functionality such as compiling and assembling.<br><br>For error messages, clicking on the line will automatically open up the file at the position of the error.
uk: Ці повідомлення виведено функціональною частиною, пов’язаною із мовою, зокрема засобами компіляції та асемблювання.<br><br>Для повідомлень щодо помилок клацання на рядку повідомлення автоматично відкриватиме файл на рядку, виконання коду з якого призвело до помилки.

en: *** Compilation failed ***
uk: *** Помилка компіляції ***

en: *** Compilation successful ***
uk: *** Успішна компіляція ***

en: Assembly failed. Please check you have KTechlab installed properly ("microbe" could not be started).
uk: Не вдалося виконати асемблювання. Будь ласка, перевірте, чи встановлено KTechlab (не вдалося запустити програму «microbe»).

en: Supported programmers: %1
uk: Підтримувані програматори: %1

en: <br>Interface: Serial Port
uk: <br>Інтерфейс: послідовний порт

en: <br>Interface: Parallel Port
uk: <br>Інтерфейс: паралельний порт

en: <br>Interface: USB Port
uk: <br>Інтерфейс: порт USB

en: <br>Interface: Serial Port and Parallel Port
uk: <br>Інтерфейс: послідовний порт і паралельний порт

en: *** Programming successful ***
uk: *** Успішне програмування ***

en: *** Programming failed ***
uk: *** Помилка програмування ***

en: Building: %1
uk: Збираємо: %1

en: Could not find PIC with ID "%1".
uk: Не вдалося знайти PIC з ідентифікатором «%1».

en: Compilation failed. Please check you have sdcc installed.
uk: Не вдалося виконати компіляцію. Будь ласка, перевірте, чи встановлено sdcc.

en: Circular 2-Wheel Chassis
uk: Кругове двоколісне шасі

en: Chassis'
uk: Апаратний блок

en: Mass
uk: Маса

en: Moment of Inertia
uk: Момент інерції

en: Advanced...
uk: Додатково…

en: Do not know how to build "%1" (output URL is empty).
uk: Невідомий спосіб збирання «%1» (адреса виведення є порожньою).

en: Do not know how to build "%1" (library does not exist in project).
uk: Невідомий спосіб збирання «%1» (у проєкті немає бібліотеки).

en: Do not know how to build "%1" (unknown output type).
uk: Невідомий спосіб збирання «%1» (невідомий тип виведення).

en: Project could not be saved to "%1"
uk: Не вдалося зберегти проєкт до «%1»

en: Saving Project
uk: Збереження проєкту

en: Displays the list of files in the project.
    To open or close a project, use the "Project" menu. Right click on a file to remove it from the project
uk: Показує список файлів у проєкті.
    Щоб відкрити або закрити проєкт, скористайтеся меню «Проєкт». Клацніть правою кнопкою миші на пункті файла, щоб вилучити його з проєкту.

en: Project Manager
uk: Керування проєктами

en: KTechlab Project
uk: Проєкт KTechlab

en: Do you really want to remove "%1"?
uk: Ви справді хочете вилучити «%1»?

en: Remove Project File?
uk: Вилучити файл проєкту?

en: Failed to create editor
uk: Не вдалося створити редактор

en: Failed to create MarkInterface
uk: Не вдалося створити MarkInterface

en: %1 - %2
uk: %1 – %2

en: Unknown code type.
uk: Невідомий тип коду.

en: Cannot debug
uk: Діагностика неможлива

en: Cannot debug hex.
uk: Неможливо виконувати діагностику для шістнадцяткового коду.

note: i18n("Format Assembly Code"), "", Qt::Key_F12, textDocument, SLOT(formatAssembly()), ac, "format_asm" );
en: Format Assembly Code
uk: Форматувати код асемблера

note: i18n("Set &Breakpoint"), 0, 0, this, SLOT(toggleBreakpoint()), ac, "debug_toggle_breakpoint" );
en: Set &Breakpoint
uk: Встановити &точку зупинки

note: i18n("Run"), "debug-run", 0, textDocument, SLOT(debugRun()), ac, "debug_run" );
en: Run
uk: Запустити

note: i18n("Stop"), "process-stop", 0, textDocument, SLOT(debugStop()), ac, "debug_stop" );
en: Stop
uk: Зупинити

note: i18n("Step Over"), "debug-step-over", 0, textDocument, SLOT(debugStepOver()), ac, "debug_step_over" );
en: Step Over
uk: Переступити

note: i18n("Step Out"), "debug-step-out", 0, textDocument, SLOT(debugStepOut()), ac, "debug_step_out" );
en: Step Out
uk: Вийти

en:  Line: %1 Col: %2
uk:  Рядок: %1 Поз: %2

en: Clear &Breakpoint
uk: Вилучити &точку зупинки

en: True
uk: Так

en: False
uk: Ні

en: (empty)
uk: (порожній)

en: Open Document
uk: Відкрити документ
