ktextaddons - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Standard IO
bg: Стандартен IO

en: Streamable HTTP
bg: HTTP с поточно предаване

[ctx: @title:window]
en: Add Server
bg: Добавяне на сървър

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
bg: Име:

[ctx: @label:textbox]
en: Type:
bg: Вид:

en: Url:
bg: Адрес:

en: Command:
bg: Команда:

en: Arguments:
bg: Аргументи:

[ctx: @action]
en: Add server…
bg: Добавяне на сървър…

[ctx: @action]
en: Edit…
bg: Редактиране…

[ctx: @action]
en: Remove Server
bg: Премахване на сървър

en: Do you want to remove this server (%1)?
bg: Искате ли да премахнете този сървър (%1)“?

[ctx: @title]
en: Remove Server
bg: Премахване на сървър

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
bg: Търсене…

[ctx: @info:tooltip]
en: Add Instance…
bg: Добавяне на екземпляр…
