ktextaddons - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Symbols
bg: Символи

en: Activity
bg: Дейност

en: Objects
bg: Обекти

en: Nature
bg: Природа

en: Food
bg: Храна

en: People
bg: Хора

en: Travel
bg: Пътуване

en: Regional
bg: Регионални

en: Flags
bg: Флагове

[ctx: Previously used emojis]
en: History
bg: История

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
bg: Потребителски

[ctx: @action]
en: Clear Recents
bg: Изчистване на последно използвани

en: Select Tone
bg: Избиране на тон

en: Add Smiley
bg: Добавяне на емотикон

[ctx: @info:placeholder]
en: Search Emoticon…
bg: Търсене на емотикони…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Other Emoji
bg: Изберете други емотикон
