ktextaddons - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: %1 replacement made | %1 replacements made
ca[0]: S'ha fet %1 substitució
ca[1]: S'han fet %1 substitucions

en: Check Spelling...
ca: Verifica l'ortografia...

en: Auto Spell Check
ca: Verifica automàticament l'ortogràfica

en: Spell Checking Language
ca: Idioma de la verificació ortogràfica

en: Speak Text
ca: Pronuncia el text

en: Nothing to spell check.
ca: No hi ha res a verificar ortogràficament.

en: No backend available for spell checking.
ca: No hi ha disponible cap dorsal per a la verificació ortogràfica.

en: Allow Tabulations
ca: Permet tabulacions

en: No backend available for spell checking. Do you want to send the email anyways?
ca: No hi ha disponible cap dorsal per a la verificació ortogràfica. Voleu enviar el correu igualment?

[ctx: @action:button]
en: Send
ca: Envia

en: Skip
ca: Omet

en: Close
ca: Tanca

en: End of message reached.
    Phrase '%1' could not be found.
ca: S'ha arribat al final del missatge.
    No s'ha pogut trobar la frase «%1».

en: Replace
ca: Substitueix

en: Replace All
ca: Substitueix-ho tot

[ctx: Replace text]
en: Replace:
ca: Substitueix:

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
ca: Anterior

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
ca: Següent

[ctx: Find text]
en: F&ind:
ca: C&erca:

en: Text to search for
ca: Text a cercar

en: Jump to next match
ca: Salta a la coincidència següent

en: Jump to previous match
ca: Salta a la coincidència anterior

en: Options
ca: Opcions

en: Modify search behavior
ca: Modifica el comportament de la cerca

en: Case sensitive
ca: Distingeix majúscules i minúscules

en: Whole word
ca: Paraula sencera

en: Regular Expression
ca: Expressió regular

en: Respect Diacritic and Accents
ca: Respecta els diacrítics i els accents

en: Go to Line:
ca: Ves a la línia:

en: Go
ca: Ves
