ktextaddons - en to ca translation catalogue (18 entries)

[ctx: @action]
en: Stop
ca: Atura

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop
ca: Atura

en: Pause
ca: Pausa

en: Play
ca: Reprodueix

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
ca: Configuració del text a veu

en: Morning, this is the test for testing settings.
ca: Hola, aquesta és la prova per a provar la configuració.

en: Test
ca: Prova

en: Volume:
ca: Volum:

en: Rate:
ca: Velocitat:

en: Pitch:
ca: To:

en: Engine:
ca: Motor:

en: Language:
ca: Idioma:

en: Voice:
ca: Veu:

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
ca: Tanca

[ctx: @label:textbox]
en: Volume:
ca: Volum:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ca: Configura…

en: Engine has a problem.
ca: El motor té un problema.

[ctx: @title:window]
en: Text To Speech
ca: Text a veu
