ktextaddons - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

en: Symbols
ca@valencia: Símbols

en: Activity
ca@valencia: Activitat

en: Objects
ca@valencia: Objectes

en: Nature
ca@valencia: Natura

en: Food
ca@valencia: Menjar

en: People
ca@valencia: Persones

en: Travel
ca@valencia: Viatges

en: Flags
ca@valencia: Banderes

[ctx: Previously used emojis]
en: History
ca@valencia: Historial

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
ca@valencia: Personalitzats

en: Clear Recents
ca@valencia: Neteja els recents

en: Add Smiley
ca@valencia: Afig una emoticona

en: Search Emoticon...
ca@valencia: Busca una emoticona...
