ktextaddons - en to ca@valencia translation catalogue (61 entries)

en: Any text to check.
ca@valencia: Qualsevol text que calga comprovar.

en: Replacement
ca@valencia: Substitució

en: Online Grammar Information
ca@valencia: Informació en línia de la gramàtica

en: Check Again
ca@valencia: Comprova una altra vegada

en: Configure…
ca@valencia: Configura…

en: See on: %1
ca@valencia: Vegeu a: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
ca@valencia: Tanca

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
ca@valencia: Configureu Grammalecte

en: Grammar Settings
ca@valencia: Configureu la gramàtica

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
ca@valencia: No ha sigut possible obtindre les opcions. Verifiqueu que teniu instal·lat «grammalected».

[ctx: @title:window]
en: Error during Extracting Options
ca@valencia: Error durant les opcions d'extracció

[ctx: @label:textbox]
en: Press Button for Reloading Settings
ca@valencia: Premeu el botó per a tornar a carregar la configuració

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload Settings
ca@valencia: Torna a carregar la configuració

en: Python Path:
ca@valencia: Camí de Python:

[ctx: @info:placeholder]
en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
ca@valencia: Afegiu tot el camí cap a «grammalecte-cli.py»

en: Grammalecte Path:
ca@valencia: Camí de Grammalecte:

en: Grammalecte can be found <a href="https://grammalecte.net/#download">here</a>. Download it and extract it.
ca@valencia: Grammalecte es pot trobar <a href="https://grammalecte.net/#download">ací</a>. Descarregueu-lo i extraeu-lo.

en: Python path is missing.
ca@valencia: Falta el camí de Python.

en: Grammalecte path not found.
ca@valencia: No s'ha trobat el camí de Grammalecte.

en: Grammalecte program file not found.
ca@valencia: No s'ha trobat el fitxer de programa de Grammalecte.

en: Grammalecte cli file not found.
ca@valencia: No s'ha trobat el fitxer cli de Grammalecte.

[ctx: @title:window]
en: Grammalecte error
ca@valencia: S'ha produït un error de Grammalecte

en: Select Path
ca@valencia: Trieu el camí

en: Asturian
ca@valencia: Asturià

en: English
ca@valencia: Anglés

en: English (Australian)
ca@valencia: Anglés (australià)

en: English (Canadian)
ca@valencia: Anglés (canadenc)

en: Belarusian
ca@valencia: Belarús

en: Breton
ca@valencia: Bretó

en: Catalan
ca@valencia: Català

en: Chinese
ca@valencia: Xinés

en: Danish
ca@valencia: Danés

en: Dutch
ca@valencia: Neerlandés

en: French
ca@valencia: Francés

en: Galician
ca@valencia: Gallec

en: German
ca@valencia: Alemany

en: Greek
ca@valencia: Grec

en: Italian
ca@valencia: Italià

en: Japanese
ca@valencia: Japonés

en: Persian
ca@valencia: Persa

en: Polish
ca@valencia: Polonés

en: Portuguese
ca@valencia: Portugués

en: Romanian
ca@valencia: Romanés

en: Russian
ca@valencia: Rus

en: Slovak
ca@valencia: Eslovac

en: Slovenian
ca@valencia: Eslové

en: Spanish
ca@valencia: Espanyol

en: Swedish
ca@valencia: Suec

en: Tagalog
ca@valencia: Tagal

en: Tamil
ca@valencia: Tàmil

en: Ukrainian
ca@valencia: Ucraïnés

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
ca@valencia: Configureu LanguageTool

[ctx: @option:check]
en: Use Local Instance
ca@valencia: Utilitza una instància local

[ctx: @label:textbox]
en: Instance Path:
ca@valencia: Camí de la instància:

[ctx: @label:textbox]
en: Language:
ca@valencia: Idioma:

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh
ca@valencia: Actualitza

en: An error was reported: %1
ca@valencia: S'ha notificat un error: %1

[ctx: @title:window]
en: Failed to check grammar.
ca@valencia: No s'ha pogut comprovar la gramàtica.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check
ca@valencia: Comprova

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
ca@valencia: S'ha produït un error en intentar carregar la llista dels idiomes disponibles:
    %1

[ctx: @title:window]
en: List of Languages
ca@valencia: Llista d'idiomes
