ktextaddons - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Stop
cs: Zastavit

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Play
cs: Přehrát

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
cs: Nastavení hlasové syntézy

en: Volume:
cs: Hlasitost:

en: Rate:
cs: Tok:

en: Pitch:
cs: Výška tónu:

en: Engine:
cs: Nástroj:

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Voice:
cs: Hlas:

en: Close
cs: Zavřít

en: Configure...
cs: Nastavit...

en: Engine has a problem.
cs: Nástroj má problém.

en: Text To Speech
cs: Hlasová syntéza
