ktextaddons - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
cs: Symboly

en: Activity
cs: Aktivita

en: Objects
cs: Objekty

en: Nature
cs: Příroda

en: Food
cs: Jídlo

en: People
cs: Lidé

en: Travel
cs: Cestování

en: Regional
cs: Místní

en: Flags
cs: Vlajky

[ctx: Previously used emojis]
en: History
cs: Historie

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
cs: Vlastní

en: Clear Recents
cs: Vyprázdnit nedávné

en: Add Smiley
cs: Přidat emotikon

en: Search Emoticon...
cs: Hledat emotikon...
