kdepim-addons - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Replacement
cs: Nahrazení

en: Check Again
cs: Znovu zkontrolovat

en: Configure…
cs: Nastavit…

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
cs: Nastavit Grammalecte

en: General
cs: Obecné

en: Grammar Settings
cs: Nastavení mluvnice

[ctx: @title:window]
en: Error during Extracting Options
cs: Chyba během rozbalování možností

[ctx: @label:textbox]
en: Press Button for Reloading Settings
cs: Stiskněte tlačítko pro obnovení nastavení

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload Settings
cs: Obnovit nastavení

en: Grammalecte Path:
cs: Cesta k Grammalecte:

en: Python path is missing.
cs: Cesta k Pythonu chybí.

en: Grammalecte path not found.
cs: Cesta ke Grammalecte nenalezena.

en: Grammalecte program file not found.
cs: Soubor programu Grammalecte nenalezen.

[ctx: @title:window]
en: Grammalecte error
cs: Chyba Grammalecte

en: Select Path
cs: Vyberte cestu

en: English
cs: Anglický

en: Belarusian
cs: Běloruský

en: Breton
cs: Bretonština

en: Catalan
cs: Katalánský

en: Chinese
cs: Čínština

en: Danish
cs: Dánský

en: Dutch
cs: Nizozemský

en: French
cs: Francouzština

en: Galician
cs: Galicijský

en: German
cs: Němčina

en: Greek
cs: Řecký

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Khmer
cs: Khmérské

en: Persian
cs: Perský

en: Polish
cs: Polský

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Romanian
cs: Rumunský

en: Russian
cs: Ruština

en: Slovak
cs: Slovenský

en: Slovenian
cs: Slovinský

en: Spanish
cs: Španělština

en: Swedish
cs: Švédský

en: Tamil
cs: Tamilština

en: Ukrainian
cs: Ukrajinský

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
cs: Nastavit Jazykový nástroj

[ctx: @option:check]
en: Use Local Instance
cs: Použít místní instanci

[ctx: @label:textbox]
en: Instance Path:
cs: Cesta k instanci:

[ctx: @label:textbox]
en: Language:
cs: Jazyk:

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh
cs: Obnovit

[ctx: @title:window]
en: Failed to check grammar.
cs: Gramatiku nelze zkontrolovat.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check
cs: Zkontrolovat

[ctx: @title:window]
en: List of Languages
cs: Seznam jazyků
