ktextaddons - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Stop
de: Anhalten

en: Play
de: Wiedergabe

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
de: Sprachausgabe einrichten

en: Volume:
de: Lautstärke:

en: Language:
de: Sprache:

en: Voice:
de: Stimme:

en: Close
de: Schließen

en: Configure...
de: Einrichten ...

en: Text To Speech
de: Sprachausgabe
