ktextaddons - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
eo: Simboloj

en: Activity
eo: Aktiveco

en: Objects
eo: Objektoj

en: Nature
eo: Naturo

en: Food
eo: Manĝaĵo

en: People
eo: Homoj

en: Travel
eo: Vojaĝoj

en: Regional
eo: Regiona

en: Flags
eo: Flagoj

[ctx: Previously used emojis]
en: History
eo: Historio

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
eo: Propra

[ctx: @action]
en: Clear Recents
eo: Viŝi Lasttempajn

en: Add Smiley
eo: Aldoni Ridetulon

[ctx: @info:placeholder]
en: Search Emoticon…
eo: Serĉi Miensimbolon…
