ktextaddons - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Impossible to store language info.
eo: Ne eblas konservi lingvo-informon.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
eo: Eraro: Motoraj sistemoj detektis suspektindan trafikon de via komputila reto. Bonvolu provi vian peton denove poste.

en: Impossible to access to url: %1
eo: Ne eblas aliri al url: %1

en: Cannot open file for downloading.
eo: Ne eblas malfermi dosieron por alŝutado.

en: CheckSum is not correct.
eo: Kontrolsumo estas nekorekta.

en: Error during writing on disk: %1
eo: Eraro dum skribo al disko: %1

[ctx: @title:window]
en: Vosk Plugin Settings
eo: Vosk-Kromprogramaj Agordoj

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eo: Serĉi…

en: Download
eo: Alŝuti

en: Delete
eo: Forigi

[ctx: @action:button]
en: Update List
eo: Ĝisdatigi Liston

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
eo: Ĝisdatigi liston de lingvoj el reto

en: Error: %1
eo: Eraro: %1

en: Impossible to extract language
eo: Ne eblas eltiri lingvon

en: Language
eo: Lingvo

en: Installed
eo: Instalita

en: Installed Version
eo: Instalita Versio

en: Available Version
eo: Disponebla Versio

en: Size
eo: Grandeco

en: Whisper
eo: Flustri

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
eo: Motoro:

[ctx: @title:window]
en: Configure Speech To Text
eo: Agordi Parolon al Teksto

en: Speech to Text…
eo: Parolo al Teksto…

[ctx: @label:textbox]
en: Input:
eo: Enigo:

en: Default
eo: Defaŭlto
