ktextaddons - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
eu: Ikurrak

en: Activity
eu: Jarduera

en: Objects
eu: Objektuak

en: Nature
eu: Natura

en: Food
eu: Janaria

en: People
eu: Jendartea

en: Travel
eu: Bidaiak

en: Regional
eu: Eskualdekoa

en: Flags
eu: Banderak

[ctx: Previously used emojis]
en: History
eu: Historia

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
eu: Neurrira

en: Clear Recents
eu: Garbitu azken aldikoak

en: Add Smiley
eu: Gehitu aurpegiera

en: Search Emoticon...
eu: Bilatu emotikonoa...
