ktextaddons - en to eu translation catalogue (122 entries)

en: Detect language
eu: Hauteman hizkuntza

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: English
eu: Ingelesa

en: Chinese (Simplified)
eu: Txinera (erraztua)

en: Chinese (Traditional)
eu: Txinera (tradizionala)

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: French
eu: Frantsesa

en: German
eu: Alemana

en: Greek
eu: Grekoa

en: Italian
eu: Italiera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Portuguese
eu: Portugesa

en: Russian
eu: Errusiera

en: Spanish
eu: Gaztelania

en: Albanian
eu: Albaniera

en: Arabic
eu: Arabiera

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Azerbaijani
eu: Azerbaijanera

en: Basque
eu: Euskara

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Catalan
eu: Katalana

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Filipino
eu: Filipinarra

en: Finnish
eu: Finlandiera

en: Galician
eu: Galiziera

en: Georgian
eu: Georgiera

en: Haitian Creole
eu: Haitiko Kreolera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Icelandic
eu: Islandiera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Irish
eu: Irlandera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Macedonian
eu: Mazedoniera

en: Malay
eu: Malaysiera

en: Maltese
eu: Maltera

en: Norwegian
eu: Norvegiera

en: Persian
eu: Persiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Swahili
eu: Swahilia

en: Swedish
eu: Suediera

en: Thai
eu: Thailandiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Urdu
eu: Urduera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: Welsh
eu: Galesa

[ctx: @title:window]
en: Bergamot Plugin Settings
eu: Bergamot pluginaren ezarpenak

en: Search...
eu: Bilatu...

en: Download
eu: Zama-jaitsi

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Update List
eu: Eguneratu zerrenda

en: Update list of languages from network
eu: Eguneratu hizkuntza zerrendak saretik

en: Error: %1
eu: Errorea: %1

en: Use translation cache
eu: Erabili itzulpen cachea

en: Resource Usage
eu: Baliabide erabilera

en: Thread:
eu: Haria:

en: Memory by Thread:
eu: Memoria hariko:

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Language model is not defined.
eu: Hizkuntza eredua ez dago definituta.

en: Cannot open file for downloading.
eu: Ezin du fitxategia zama-jaisteko ireki.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
eu: Errorea: Motor sistemek zure ordenagailu saretik trafiko susmagarria antzeman dute. Mesedez saiatu zure eskaerak beranduago berriz egiten.

en: Impossible to access to url: %1
eu: Ezinezkoa URLa atzitzea: %1

en: CheckSum is not correct.
eu: Egiaztapen-batura ez da zuzena.

en: Error during writing on disk: %1
eu: Errorea diskora idaztean: %1

en: Impossible to extract language
eu: Ezinezkoa hizkuntza erauztea

en: Source
eu: Sorburua

en: Target
eu: Jomuga

en: Type
eu: Mota

en: Repository
eu: Gordetegia

en: Installed Version
eu: Instalatutako bertsioa

en: Available Version
eu: Bertsio eskuragarria

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
eu: Errorea: Ez da «Bing»eren egiaztagiriak web bertsioan aurkitzeko gai.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
eu: Errorea: Ez da «Bing»eren gakoa web bertsiotik ateratzeko gai.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
eu: Errorea: Ez da «Bing»eren tokena web bertsiotik ateratzeko gai.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
eu: Errorea: Ez da «Bing»eren informazio osagarria web bertsiotik ateratzeko gai.

[ctx: @title:window]
en: Configure Engine
eu: Konfiguratu motorra

en: Use Free License Key
eu: Erabili lizentzia askeko gakoa

en: Api Key:
eu: APIaren gakoa:

en: Server needs Api Key.
eu: Zerbitzariak APIaren gakoa behar du.

en: Invalid answer.
eu: Erantzun baliogabea.

en: Server required Api Key
eu: Zerbitzariak APIaren gakoa behar du

en: Server Url:
eu: Zerbitzariaren URLa:

en: Server url is not defined.
eu: Zerbitzariaren URLa ez dago definituta.

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
eu: Errorea: Ez da «Yandex SID» web bertsioan aurkitzeko gai.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
eu: Errorea: Ez da «Yandex SID» web bertsiotik ateratzeko gai.

en: You used same language for 'from' and 'to' language.
eu: Hizkuntza bera erabili duzu 'jatorri' eta 'helburu' gisa.

[ctx: @title:window]
en: Configure Translator
eu: Konfiguratu itzultzailea

en: From:
eu: Jatorria:

en: To:
eu: Helburua:

en: Engine:
eu: Motorra:

[ctx: @title:window]
en: Translator Debug
eu: Itzultzailea araztea

en: Save As...
eu: Gorde honela...

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
eu: Ezin izan du %1 fitxategia idatzi:
    «%2» da errorearen deskribapen xehatua.

en: Save File Error
eu: Fitxategia gordetzeko errorea

en: All Files (*)
eu: Fitxategi guztiak (*)

en: Translate...
eu: Itzuli...

en: Close
eu: Itxi

[ctx: Translate from language]
en: From:
eu: Jatorria:

[ctx: Translate to language]
en: To:
eu: Helburua:

[ctx: Invert language choices so that from becomes to and to becomes from]
en: Invert
eu: Alderantziz

en: Clear
eu: Garbitu

en: Translate
eu: Itzuli

en: Debug
eu: Araztu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Drag text that you want to translate. (Be careful text will be send to external Server).
eu: Arrastatu itzuli nahi duzun testua (Kontu izan, testua kanpoko zerbitzarira bidaliko da).

en: Drag text that you want to translate.
eu: Arrastatu itzuli nahi duzun testua.

en: No network connection detected, we cannot translate text.
eu: Ez da sareko konexiorik antzeman, testua ezin dugu itzuli.

en: No network
eu: Sarerik gabe

en: Translate error
eu: Itzulpen errorea
