ktextaddons - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: %1 replacement made | %1 replacements made
eu[0]: Ordezkapen %1 egin da
eu[1]: %1 ordezkapen egin dira

en: Check Spelling…
eu: Ortografia aztertu...

en: Auto Spell Check
eu: Ortografia egiaztatze automatikoa

en: Spell Checking Language
eu: Ortografia egiaztatzeko hizkuntza

en: Speak Text
eu: Esan testua

en: Nothing to spell check.
eu: Ez dago ortografia egiaztatzeko ezer.

en: No backend available for spell checking.
eu: Ez dago ortografia-egiaztatzeko bizkarraldekorik.

en: Allow Tabulations
eu: Baimendu tabulazioak

en: No backend available for spell checking. Do you want to send the email anyways?
eu: Ez dago ortografia-egiaztatzeko bizkarraldekorik. Hala ere, e-posta bidali nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Send
eu: Bidali

[ctx: @action:button]
en: Skip
eu: Jauzi

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
eu: Itxi

en: Close
eu: Itxi

en: End of message reached.
    Phrase '%1' could not be found.
eu: Mezuaren bukaerara heldu da.
    '%1' esamoldea ez da aurkitu.

[ctx: @action:button]
en: Replace
eu: Ordeztu

[ctx: @action:button]
en: Replace All
eu: Dena ordeztu

[ctx: Replace text]
en: Replace:
eu: Ordeztu:

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
eu: Aurrekoa

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
eu: Hurrengoa

[ctx: Find text]
en: F&ind:
eu: Aurk&itu:

[ctx: @info:tooltip]
en: Text to search for
eu: Bilatu beharreko testua

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to next match
eu: Joan hurrengo bat-etortzera

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to previous match
eu: Joan aurreko bat-etortzera

en: Options
eu: Aukerak

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify search behavior
eu: Aldatu bilaketaren jokabidea

en: Case sensitive
eu: Bereizi maiuskulak

en: Whole word
eu: Hitz osoa

en: Regular Expression
eu: Adierazpen erregularra

en: Respect Diacritic and Accents
eu: Errespetu diakritikoa eta azentuak

[ctx: @label:textbox]
en: Go to Line:
eu: Lerrora joan:

en: Go
eu: Joan
