ktextaddons - en to eu translation catalogue (18 entries)

[ctx: @action]
en: Stop
eu: Gelditu

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop
eu: Gelditzeko

en: Pause
eu: Etenaldia

en: Play
eu: Jo

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
eu: Konfiguratu Testutik-hizketara

en: Morning, this is the test for testing settings.
eu: Egun on, hau da ezarpenak probatzeko proba.

en: Test
eu: Proba

en: Volume:
eu: Bolumena:

en: Rate:
eu: Emaria:

en: Pitch:
eu: Tonua:

en: Engine:
eu: Motorra:

en: Language:
eu: Hizkuntza:

en: Voice:
eu: Ahotsa:

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
eu: Itxi

[ctx: @label:textbox]
en: Volume:
eu: Bolumena:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
eu: Konfiguratu...

en: Engine has a problem.
eu: Motorrak arazo bat du.

[ctx: @title:window]
en: Text To Speech
eu: Testutik hizketara
