ktextaddons - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Impossible to store language info.
eu: Ezin da hizkuntzaren informazioa gorde.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
eu: Errorea: Motor sistemek zure ordenagailu saretik trafiko susmagarria antzeman dute. Mesedez saiatu zure eskaerak beranduago berriz egiten.

en: Impossible to access to url: %1
eu: Ezinezkoa URL atzitzea: %1

en: Cannot open file for downloading.
eu: Ezin du fitxategia zama-jaisteko ireki.

en: CheckSum is not correct.
eu: Egiaztapen-batura ez da zuzena.

en: Error during writing on disk: %1
eu: Errorea diskoan idaztean: %1

[ctx: @title:window]
en: Vosk Plugin Settings
eu: Vosk pluginaren ezarpenak

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eu: Bilatu...

en: Download
eu: Zama-jaitsi

en: Delete
eu: Ezabatu

[ctx: @action:button]
en: Update List
eu: Eguneratu zerrenda

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
eu: Eguneratu hizkuntzen zerrendan saretik

en: Error: %1
eu: Errorea: %1

en: Impossible to extract language
eu: Ezinezkoa hizkuntza erauztea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Installed Version
eu: Instalatutako bertsioa

en: Available Version
eu: Bertsio erabilgarria

en: Size
eu: Neurria

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
eu: Motorra:

[ctx: @title:window]
en: Configure Speech To Text
eu: Konfiguratu Hizketatik testura

en: Speech to Text…
eu: Hizketatik testura...

[ctx: @label:textbox]
en: Input:
eu: Sarrera:

en: Default
eu: Lehenetsia
