ktextaddons - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Stop
fi: Pysäytä

en: Pause
fi: Tauko

en: Play
fi: Toista

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
fi: Puhesyntetisaattoriasetukset

en: Morning, this is the test for testing settings.
fi: Huomenta, tämä on testi asetusten kokeilemiseksi.

en: Test
fi: Testi

en: Volume:
fi: Äänenvoimakkuus:

en: Rate:
fi: Nopeus:

en: Pitch:
fi: Äänenkorkeus:

en: Engine:
fi: Moottori:

en: Language:
fi: Kieli:

en: Voice:
fi: Ääni:

en: Close
fi: Sulje

en: Configure...
fi: Asetukset…

en: Engine has a problem.
fi: Moottorissa on ongelma.

en: Text To Speech
fi: Teksti puheeksi
