ktextaddons - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
fi: Symbolit

en: Activity
fi: Toiminta

en: Objects
fi: Oliot

en: Nature
fi: Luonto

en: Food
fi: Ruoka

en: People
fi: Ihmiset

en: Travel
fi: Matkailu

en: Regional
fi: Paikallinen

en: Flags
fi: Liput

[ctx: Previously used emojis]
en: History
fi: Historia

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
fi: Mukautettu

en: Clear Recents
fi: Tyhjennä viimeaikaiset

en: Add Smiley
fi: Lisää hymiö

en: Search Emoticon...
fi: Etsi emojia…
