ktextaddons - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Symbols
fr: Symboles

en: Activity
fr: Activité

en: Objects
fr: Objets

en: Food
fr: Nourriture

en: People
fr: Personnes

en: Travel
fr: Voyage

en: Regional
fr: Régional

en: Flags
fr: Étiquettes

[ctx: Previously used emojis]
en: History
fr: Historique

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
fr: Personnalisé

[ctx: @action]
en: Clear Recents
fr: Effacer les éléments récents

en: Select Tone
fr: Sélectionner une tonalité

en: Add Smiley
fr: Ajouter une émoticône

[ctx: @info:placeholder]
en: Search Emoticon…
fr: Rechercher une émoticône...
