kdepim-addons - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Any text to check.
gl: Calquera texto para revisar.

en: Replacement
gl: Substitución

en: Online Grammar Information
gl: Información da gramática en Internet

en: Check Again
gl: Comprobar de novo

en: Configure...
gl: Configurar…

en: See on: %1
gl: Consultar en: %1

en: Close
gl: Pechar

[ctx: @title:window]
en: Configure Grammalecte
gl: Configurar Grammalecte

en: General
gl: Xeral

en: Grammar Settings
gl: Configuración da gramática

en: Impossible to get options. Please verify that you have grammalected installed.
gl: Non se poden obter as opcións. Asegúrese de que ten grammalected instalado.

en: Error during Extracting Options
gl: Erro durante as opcións de extracción

en: Press Button for Reloading Settings
gl: Prema o botón para cargar de novo a configuración

en: Reload Settings
gl: Cargar de novo a configuración

en: Python Path:
gl: Ruta de Python:

en: Add full 'grammalecte-cli.py' path
gl: Engadir a ruta completa de «grammalecte-cli.py»

en: Grammalecte Path:
gl: Ruta de Grammalecte:

en: Python path is missing.
gl: Falta a ruta de Python

en: Grammalecte path not found.
gl: Non se atopou a ruta de Grammalecte.

en: Grammalecte program file not found.
gl: Non se atopou o ficheiro de programa de Grammalecte.

en: Grammalecte cli file not found.
gl: Non se atopou o ficheiro de interface da liña de ordes de Grammalecte.

en: Grammalecte error
gl: Erro de Grammalecte

en: Select Path
gl: Seleccione unha ruta

en: English
gl: Inglés

en: Asturian
gl: Asturiano

en: Belarusian
gl: Bielorruso

en: Breton
gl: Bretón

en: Catalan
gl: Catalán

en: Chinese
gl: Chinés

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Neerlandés

en: English (Australian)
gl: Inglés australiano

en: English (Canadian)
gl: Inglés canadense

en: French
gl: Francés

en: Galician
gl: Galego

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Italian
gl: Italiano

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Persian
gl: Persa

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Spanish
gl: Castelán

en: Swedish
gl: Sueco

en: Tagalog
gl: Tagalo

en: Ukrainian
gl: Ucraíno

[ctx: @title:window]
en: Configure LanguageTool
gl: Configurar LanguageTool

en: Use Local Instance
gl: Usar unha instancia local

en: Instance Path:
gl: Ruta da instancia:

en: Language:
gl: Idioma:

en: Refresh
gl: Actualizar

en: An error was reported: %1
gl: Informouse dun erro: %1

en: Failed to check grammar.
gl: Non se puido comprobar a gramática.

en: Check
gl: Comprobar

en: An error occurred attempting to load the list of available languages:
    %1
gl: Produciuse un erro ao intentar cargar a lista de idiomas dispoñíbeis:
    %1

en: List of Languages
gl: Lista de idiomas
