ktextaddons - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Stop
gl: Deter

en: Pause
gl: Pausar

en: Play
gl: Reproducir

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
gl: Configurar o texto-para-fala

en: Morning, this is the test for testing settings.
gl: Bos días, esta é a proba da configuración.

en: Test
gl: Probar

en: Rate:
gl: Taxa:

en: Pitch:
gl: Altura:

en: Engine:
gl: Motor:

en: Language:
gl: Idioma:

en: Voice:
gl: Voz:

en: Close
gl: Pechar

en: Configure...
gl: Configurar…

en: Engine has a problem.
gl: O motor ten un problema.

en: Text To Speech
gl: Texto para voz
