ktextaddons - en to gl translation catalogue (126 entries)

en: Detect language
gl: Detectar o idioma

en: Bosnian
gl: Bosníaco

en: English
gl: Inglés

en: Chinese (Simplified)
gl: Chinés (simplificado)

en: Chinese (Traditional)
gl: Chinés (tradicional)

en: Dutch
gl: Neerlandés

en: French
gl: Francés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Italian
gl: Italiano

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Russian
gl: Ruso

en: Spanish
gl: Castelán

en: Afrikaans
gl: Africáner

en: Albanian
gl: Albanés

en: Arabic
gl: Árabe

en: Armenian
gl: Armenio

en: Azerbaijani
gl: Azarí

en: Basque
gl: Éuscaro

en: Belarusian
gl: Bielorruso

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Catalan
gl: Catalán

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checo

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Estonian
gl: Estoniano

en: Finnish
gl: Finlandés

en: Galician
gl: Galego

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Haitian Creole
gl: Crioulo haitiano

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Irish
gl: Irlandés

en: Latvian
gl: Letón

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Macedonian
gl: Macedonio

en: Malay
gl: Malaio

en: Maltese
gl: Maltés

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Persian
gl: Persa

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Serbian
gl: Serbio

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Swahili
gl: Suahili

en: Swedish
gl: Sueco

en: Thai
gl: Tailandés

en: Turkish
gl: Turco

en: Ukrainian
gl: Ucraíno

en: Urdu
gl: Urdú

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Welsh
gl: Galés

[ctx: @title:window]
en: Bergamot Plugin Settings
gl: Configuración de complemento de Bergamot

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
gl: Buscar…

en: Download
gl: Descargar

en: Delete
gl: Eliminar

[ctx: @action:button]
en: Update List
gl: Actualizar a lista

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
gl: Actualizar a lista de idiomas pola rede.

en: Error: %1
gl: Erro: %1

[ctx: @option:check]
en: Use translation cache
gl: Usar unha caché de tradución.

en: Resource Usage
gl: Uso de recursos

en: Thread:
gl: Fío:

en: Memory by Thread:
gl: Memoria por fío:

en: Languages
gl: Idiomas

en: Settings
gl: Configuración

en: Language model is not defined.
gl: O modelo de idioma non está definido.

en: Cannot open file for downloading.
gl: Non é posíbel abrir o ficheiro para descargar.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
gl: Erro: os sistemas de motores detectaron tráfico sospeitoso desde a súa rede de computadores. Repita a solicitude máis tarde.

en: Impossible to access to url: %1
gl: É imposíbel acceder ao URL: %1

en: CheckSum is not correct.
gl: A suma de comprobación non é correcta.

en: Error during writing on disk: %1
gl: Erro durante a escritura en disco: %1

en: Impossible to extract language
gl: É imposíbel extraer o idioma.

en: Source
gl: Orixe

en: Target
gl: Destino

en: Type
gl: Tipo

en: Repository
gl: Repositorio

en: Installed Version
gl: Versión instalada

en: Available Version
gl: Versión dispoñíbel

en: Installed
gl: Instalado

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
gl: Erro: non se poden atopar as credenciais de Bing na versión web.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
gl: Erro: non se pode extraer a chave de Bing da versión web.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
gl: Erro: non se pode extraer o pase de Bing da versión web.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
gl: Erro: non se pode extraer información adicional de Bing da versión web.

[ctx: @title:window]
en: Configure Engine
gl: Configurar o motor

[ctx: @option:check]
en: Use Free License Key
gl: Usar unha chave de licenza gratuíta.

en: Api Key:
gl: Chave da API:

en: Server needs Api Key.
gl: O servidor require unha chave de API.

en: Invalid answer.
gl: A resposta é incorrecta.

[ctx: @option:check]
en: Server required Api Key
gl: O servidor require unha chave de API.

en: Server Url:
gl: URL do servidor:

en: Server url is not defined.
gl: O URL do servidor non está definido.

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
gl: Erro: non se pode atopar o SID de Yandex na versión web.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
gl: Erro: non se pode extraer o SID de Yandex da versión web.

en: Network
gl: Rede

en: You used same language for 'from' and 'to' language.
gl: Usou o mesmo idioma en «de» e en «a».

[ctx: @title:window]
en: Configure Translator
gl: Configurar o tradutor

en: From:
gl: De:

en: To:
gl: A:

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
gl: Motor:

[ctx: @title:window]
en: Translator Debug
gl: Depuración do tradutor

en: Save As…
gl: Gardar como…

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
gl: Non se puido escribir no ficheiro %1:
    «%2» é a descrición detallada do erro.

[ctx: @title:window]
en: Save File Error
gl: Erro ao gardar o ficheiro

en: All Files (*)
gl: Todos os ficheiros (*)

en: Translate…
gl: Traducir…

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
gl: Pechar

en: Close
gl: Pechar

[ctx: Translate from language]
en: From:
gl: De:

[ctx: Translate to language]
en: To:
gl: A:

[ctx: Invert language choices so that from becomes to and to becomes from]
en: Invert
gl: Inverter

[ctx: @action:button]
en: Clear
gl: Borrar

en: Clear
gl: Borrar

[ctx: @action:button]
en: Translate
gl: Traducir

en: Translate
gl: Traducir

[ctx: @action:button]
en: Debug
gl: Depurar

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure
gl: Configurar

[ctx: @info:placeholder]
en: Drag text that you want to translate. (Be careful text will be send to external Server).
gl: Arrastre o texto que queira traducir. (teña coidado, o texto enviarase a un servidor externo).

[ctx: @info:placeholder]
en: Drag text that you want to translate.
gl: Arrastre o texto que queira traducir.

en: No network connection detected, we cannot translate text.
gl: Non se detectou ningunha conexión de rede, polo que non se pode traducir o texto.

[ctx: @title:window]
en: No network
gl: Non hai rede

[ctx: @title:window]
en: Translate error
gl: Erro de tradución
