ktextaddons - en to he translation catalogue (18 entries)

[ctx: @action]
en: Stop
he: עצירה

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop
he: עצירה

en: Pause
he: השהיה

en: Play
he: השמעה

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
he: הגדרת הקראה

en: Morning, this is the test for testing settings.
he: בוקר טוב, זאת בדיקה לבדיקת ההגדרות.

en: Test
he: בדיקה

en: Volume:
he: עוצמת שמע:

en: Rate:
he: קצב:

en: Pitch:
he: גובה צליל:

en: Engine:
he: מנוע:

en: Language:
he: שפה:

en: Voice:
he: קול:

[ctx: @info:tooltip]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @label:textbox]
en: Volume:
he: עוצמת שמע:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
he: הגדרה…

en: Engine has a problem.
he: יש בעיה במנוע.

[ctx: @title:window]
en: Text To Speech
he: הקראה
