ktextaddons - en to he translation catalogue (51 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
he: לפתוח את הקובץ המצורף?

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>
he: לפתוח את הקובץ המצורף <filename>%1</filename>?<nl/>

[ctx: @action:button]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @action:button]
en: &Open With '%1'
he: פתיחה &עם ‚%1’

[ctx: @action:button]
en: Open &With…
he: פתיחה &עם…

[ctx: @action:button]
en: Save &As…
he: שמירה &בשם…

[ctx: @title:window]
en: Save File
he: שמירת קובץ

en: Source file no longer exists
he: קובץ המקור לא קיים יותר

[ctx: @title:window]
en: Error saving file
he: שגיאה בשמירת קובץ

en: Cannot overwrite existing file
he: לא ניתן לשכתב קובץ קיים

[ctx: @action]
en: Disable version check
he: השבתת בדיקת גרסאות

en: Your version is older than 6 months, we encourage you to upgrade.
he: הגרסה שלך בת יותר מחצי שנה, מומלץ בחום לשדרג.

en: Your version is older than 1 year, we strongly encourage you to upgrade.
he: הגרסה שלך בת יותר משנה, מומלץ בחום לשדרג.

[ctx: @action - For we don't know if it's one or many attachments]
en: Open folder where attachment was saved
he: פתיחת התיקייה בה נשמר הקובץ המצורף

[ctx: @action]
en: Open File
he: פתיחת קובץ

[ctx: @action]
en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
he[0]: פתיחת התיקייה בה נשמר הקובץ המצורף
he[1]: פתיחת התיקייה אליה נשמרו הקבצים המצורפים
he[2]: פתיחת התיקייה אליה נשמרו הקבצים המצורפים
he[3]: פתיחת התיקייה אליה נשמרו הקבצים המצורפים

[ctx: @action]
en: Open folder where PDF file was saved
he: פתיחת התיקייה בה נשמר ה־PDF

[ctx: @action]
en: Open folder where file was saved
he: פתיחת התיקייה בה נשמר הקובץ

en: Unable to open the attachment.
he: לא ניתן לפתוח את הצרופה.

en: Restart is necessary for applying the changes.
he: יש להפעיל מחדש כדי להחיל את השינויים.

en: ...
he: …

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @info:placeholder]
en: Search… (%1)
he: חיפוש… (%1)

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
he: הבא

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
he: הקודם

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
he: מודגש

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
he: נטוי

[ctx: @info:tooltip]
en: Strike Through
he: קו חוצה

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
he: קו תחתון

[ctx: @info:tooltip]
en: Code Block
he: מקטע קוד

[ctx: @info:tooltip]
en: Quote Text
he: טקסט ציטוט

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert Link
he: הוספת קישור

[ctx: @title:window]
en: Select Special Characters
he: בחירת תווים מיוחדים

[ctx: @action:button]
en: Insert
he: הוספה

[ctx: @action:button]
en: Select
he: בחירה

[ctx: @title:window]
en: Check New Version
he: בדיקה לאיתור גרסה חדשה

en: A new version found. Click <a href="%1">here</a> for downloading it.
he: נמצאה גרסה חדשה. לחיצה <a href="%1">כאן</a> תוריד אותה.

en: No new version found. Build can be found <a href="%1">here</a>.
he: לא נמצאו גרסאות חדשות. <a href="%1">כאן</a> אפשר למצוא את הבנייה.

en: Check New Version
he: בדיקה לאיתור גרסה חדשה

[ctx: @label:textbox]
en: Version:
he: גרסה:

[ctx: @title:window]
en: What's new in %1
he: מה חדש ב־%1

en: (Show News)
he: (הצגת חדשות)

en: What's new in %2. %1
he: מה חדש ב־%2. %1

en: All Versions
he: כל הגרסאות

en: Important changes since last version:
he: שינויים חשובים מאז הגרסה האחרונה:

en: Some of the new features in this release include:
he: חלק מהיכולות החדשות שהגרסה הזאת כוללת:

en: Some bug fixing:
he: תיקוני תקלות:

en: <h1><i> Version %1 </i></h1><hr/><br>
he: <h1><i> גרסה %1 </i></h1><hr/><br>

en: <b><i><a href="%1">Release Note</a></i></b>
he: <b><i><a href="%1">הערות הוצאה לאור</a></i></b>

en: <h1><i> Version %1 (Released: %2)</i></h1><hr/><br>
he: <h1><i> גרסה %1 (יצאה לאור: %2)</i></h1><hr/><br>

en: <h1><i> Version %1 (Unreleased yet)</i></h1><hr/><br>
he: <h1><i> גרסה %1 (טרם יצאה לאור)</i></h1><hr/><br>
