ktextaddons - en to ia translation catalogue (13 entries)

en: Symbols
ia: Symbolos

en: Activity
ia: Activitate

en: Objects
ia: Objectos

en: Nature
ia: Natura

en: Food
ia: Alimento

en: People
ia: Gente

en: Travel
ia: Viage

en: Flags
ia: Bandieras (Flags)

[ctx: Previously used emojis]
en: History
ia: Historia o Chronologia

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
ia: Personalisate

en: Clear Recents
ia: Netta recentes

en: Add Smiley
ia: Adde smiley (emoticone)

en: Search Emoticon...
ia: Cerca Emoticon...
