ktextaddons - en to ia translation catalogue (24 entries)

en: Impossible to store language info.
ia: Impossibile immagasinar info de linguage.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
ia: Error: systemas de motor (engine) ha discoperite traffico suspecte ex tu rete de computator. Pro favor tu essaya tu requesta de novo plus tarde.

en: Impossible to access to url: %1
ia: Impossibile acceder a url: %1

en: Cannot open file for downloading.
ia: Non pote aperir file per discargar

en: CheckSum is not correct.
ia: CheckSum non es correcte.

en: Error during writing on disk: %1
ia: Error durante le scriptura sur disco: %1

[ctx: @title:window]
en: Vosk Plugin Settings
ia: Preferentias de Plug-in de Vosk

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ia: Cerca...

en: Download
ia: Discarga

en: Delete
ia: Dele

[ctx: @action:button]
en: Update List
ia: Actualisa lista

[ctx: @info:tooltip]
en: Update list of languages from network
ia: Actualisa lista de linguages ex rete

en: Impossible to extract language
ia: Impossibile extraher linguage

en: Language
ia: Linguage

en: Installed
ia: Installate

en: Installed Version
ia: Version installate

en: Available Version
ia: Version disponibile

en: Size
ia: Dimension

en: Whisper
ia: Sussurro

[ctx: @label:textbox]
en: Engine:
ia: Motor:

[ctx: @title:window]
en: Configure Speech To Text
ia: Configura Pronuncia a texto

en: Speech to Text…
ia: Pronuncia Texto...

[ctx: @label:textbox]
en: Input:
ia: Ingresso:

en: Default
ia: Predefinite
