ktextaddons - en to ka translation catalogue (125 entries)

en: Detect language
ka: ნაგულისხმები ენა

en: Bosnian
ka: ბოსნიური

en: English
ka: ინგლისური

en: Chinese (Simplified)
ka: ჩინური (გამარტივებული)

en: Chinese (Traditional)
ka: ჩინური (ტრადიციული)

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: French
ka: ფრანგული

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Portuguese
ka: პორტუგალიური

en: Russian
ka: რუსული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Afrikaans
ka: აფრიკაანსი

en: Albanian
ka: ალბანური

en: Arabic
ka: არაბული

en: Armenian
ka: სომხური

en: Azerbaijani
ka: აზერბაიჯანი

en: Basque
ka: ბასკური

en: Belarusian
ka: ბელორუსული

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Catalan
ka: კატალანური

en: Croatian
ka: ხორვატული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Estonian
ka: ესტონური

en: Filipino
ka: ფილიპინები

en: Finnish
ka: ფინური

en: Galician
ka: გალური

en: Georgian
ka: ქართული

en: Haitian Creole
ka: ჰაიტიელი კრეოლები

en: Hebrew
ka: ივრითი

en: Hindi
ka: ჰინდი

en: Hungarian
ka: უნგრული

en: Icelandic
ka: ისლანდიური

en: Indonesian
ka: ინდონეზიური

en: Irish
ka: ირლანდიური

en: Latvian
ka: ლატვიური

en: Lithuanian
ka: ლითუანიური

en: Macedonian
ka: მაკედონიური

en: Malay
ka: მალაიური

en: Maltese
ka: მალტური

en: Norwegian
ka: ნორვეგიული

en: Persian
ka: სპარსული

en: Polish
ka: პოლონური

en: Romanian
ka: რუმინული

en: Serbian
ka: სერბული

en: Slovak
ka: სლოვაკური

en: Slovenian
ka: სლოვენიური

en: Swahili
ka: სუაჰილი

en: Swedish
ka: შვედური

en: Thai
ka: ტაილანდური

en: Turkish
ka: თურქული

en: Ukrainian
ka: უკრაინული

en: Urdu
ka: ურდუ

en: Vietnamese
ka: ვიეტნამური

en: Welsh
ka: უელსური

en: Yiddish
ka: იდიში

[ctx: @title:window]
en: Bergamot Plugin Settings
ka: Bergamot დამატების მორგება

en: Search...
ka: ძებნა...

en: Download
ka: გადმოწერა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Update List
ka: სიის განახლება

en: Update list of languages from network
ka: ენის სიის ქსელიდან განახლება

en: Error: %1
ka: შეცდომა: %1

en: Use translation cache
ka: თარგმანის კეშის გამოყენება

en: Resource Usage
ka: რესურსების გამოყენება

en: Thread:
ka: ნაკადი:

en: Memory by Thread:
ka: მეხსიერება თითოეული ნაკადისთვის:

en: Languages
ka: ენები

en: Settings
ka: მორგება

en: Language model is not defined.
ka: ენის მოდელი აღწერილი არაა.

en: Cannot open file for downloading.
ka: ფაილის გადმოსაწერად გახსნა შეუძლებელია.

en: Error: Engine systems have detected suspicious traffic from your computer network. Please try your request again later.
ka: შეცდომა: ძრავის სისტემებმა თქვენი კომპიუტერის ქსელიდან საეჭვო ტრაფიკი დააფიქსირა. მოთხოვნა მოგვიანებით სცადეთ.

en: Impossible to access to url: %1
ka: ბმულთან წვდომა შეუძლებელია: %1

en: CheckSum is not correct.
ka: საკონტროლო ჯამი არასწორია.

en: Error during writing on disk: %1
ka: შეცდომა დისკზე ჩაწერისას: %1

en: Impossible to extract language
ka: ენის გაშლა შეუძლებელია

en: Source
ka: წყარო

en: Target
ka: სამიზნე წერტილი

en: Type
ka: ტიპი

en: Repository
ka: საცავი

en: Installed Version
ka: დაყენებული ვერსია

en: Available Version
ka: ხელმისაწვდომი ვერსია

en: Installed
ka: დაყენებულია

en: Error: Unable to find Bing credentials in web version.
ka: შეცდომა: ვებ ვერსიაში Bing-ის ავტორიზაციის დეტალები ვერ ვიპოვე.

en: Error: Unable to extract Bing key from web version.
ka: შეცდომა: ვებ ვერსიიდან Bing-ის გასაღების გამოღება შეუძლებელია.

en: Error: Unable to extract Bing token from web version.
ka: შეცდომა: ვებ ვერსიიდან Bing-ის კოდის გამოღება შეუძლებელია.

en: Error: Unable to extract additional Bing information from web version.
ka: შეცდომა: ვებ ვერსიიდან Bing-ის დამატებითი ინფორმაციის გამოღება შეუძლებელია.

[ctx: @title:window]
en: Configure Engine
ka: ძრავის მორგება

en: Use Free License Key
ka: უფასო ლიცენზიის გასაღების გამოყენება

en: Api Key:
ka: API გასაღები:

en: Server needs Api Key.
ka: სერვერს API გასაღები ესაჭიროება.

en: Invalid answer.
ka: არასწორი პასუხი.

en: Server required Api Key
ka: სერვერისთვის საჭირო API გასაღები

en: Server Url:
ka: სერვერის URL:

en: Server url is not defined.
ka: სერვერის URL მითითებული არაა.

en: Error: Unable to find Yandex SID in web version.
ka: შეცდომა: ვების ვერსიაში Yandex SID ვერ ვიპოვე.

en: Error: Unable to extract Yandex SID from web version.
ka: შეცდომა: ვებ ვერსიიდან Yandex SID-ის ამოღების შეცდომა.

en: You used same language for 'from' and 'to' language.
ka: 'საიდან' და 'სადამდე' ენები ერთი და იგივეა.

[ctx: @title:window]
en: Configure Translator
ka: თარჯიმანის მორგება

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

en: Engine:
ka: ძრავი:

[ctx: @title:window]
en: Translator Debug
ka: თარჯიმანის გამართვა

en: Save As...
ka: შენახვა, როგორც...

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
ka: ფაილის ჩაწერა შეიძლებელია %1:
    "%2" შეცდომის დეტალურ აღწერას წარმოადგენს.

en: Save File Error
ka: ფაილის შენახვის შეცდომა

en: All Files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: Translate...
ka: თარგმნა...

en: Close
ka: დახურვა

[ctx: Translate from language]
en: From:
ka: ვისგან:

[ctx: Translate to language]
en: To:
ka: ვის:

[ctx: Invert language choices so that from becomes to and to becomes from]
en: Invert
ka: ინვერსია

en: Clear
ka: გაწმენდა

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Debug
ka: პროგრამის შეცდომის პოვნა

en: Configure
ka: მორგება

en: Drag text that you want to translate. (Be careful text will be send to external Server).
ka: გადმოათრიეთ ტექსტი, რომელიც გნებავთ თარგმნოთ. (ფრთხილად, ის გარე სერვერებზე იქნება გადაგზავნილი).

en: Drag text that you want to translate.
ka: გადმოათრიეთ ტექსტი, რომელიც გნებავთ თარგმნოთ.

en: No network connection detected, we cannot translate text.
ka: ქსელთან მიერთება აღმოჩენილი არაა. ტექსტს ვერ ვთარგმნით.

en: No network
ka: ქსელის გარეშე

en: Translate error
ka: მთარგმნელის შეცდომა
