ktextaddons - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Pause
ka: დაპაუზება

en: Play
ka: დაკვრა

[ctx: @title:window]
en: Configure Text-To-Speech
ka: ტექსტის-ხმამაღლა-წაკითხვის მორგება

en: Morning, this is the test for testing settings.
ka: დილა მშვიდობა. ეს ტესტირების პარამეტრების ტესტია.

en: Test
ka: შემოწმება

en: Volume:
ka: ხმა:

en: Rate:
ka: შეაფასეთ:

en: Pitch:
ka: ხმის სიმაღლე:

en: Engine:
ka: ძრავი:

en: Language:
ka: ენა:

en: Voice:
ka: ხმა:

en: Close
ka: დახურვა

en: Configure...
ka: კონფიგურაცია...

en: Engine has a problem.
ka: ძრავის პრობლემა.

en: Text To Speech
ka: ტექსტის-ხმამაღლა-წაკითხვა
